Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radošās profesijas

 
Reitings 13
Reģ: 29.06.2011

Sveikas meitenes vēlaja vakara stundā! Kādas radošās profesijas Jūs zināt?

Drīz jau būs jāsāk domāt par nākotnes studiju izvēli - ir varianti, bet vēlos pārliecināties, vai esmu izpētījusi visas radošās profesijas. ĻÕÕÕTI mīlu darboties tieši radoši - zīmēt, veidot, fotografēt, sacerēt, apcerēt...un tā tālāk...pilnīgi viss radošais ir mana sirdslieta! Tas man padodas jau kopš bērnības un esmu pārliecināta, ka vēlos to darīt arī nākotnē.

:)

29.06.2011 04:45 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
o šitas arī mani intereseē :-)
domāju, ka tas varētu būt kas saistīts ar kultūru un mākslu! bet tās radošās profesijas visbiežāk ir baigi riskantas :-/
29.06.2011 04:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Viena manis daļa arī ir radoša, un, ak, kāāā es ar to daļu mokos. :-D
29.06.2011 05:06 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pēc loģikas (mācības, kas saucas loģika) izriet, ka radošums piemīt cilvēkam tikai tad, ja viņš ir attīstījis analītisku domāšanu, tātad, ja neesi tik radoša, lai jau pati zinātu ko tieši radošajā jomā gribi studēt un darīt, tad acīmredzot jāpaaugstina analītiskā domāsana - marš studēt augstāko matemātiku :)
29.06.2011 11:18 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Pati studēju radošā jomā. Ko tieši - sacīt nevaru, zaudēšu pilnīgi un galīgi jebkādu anonimitāti, Latvija maza. :-D

Iesaku neķert VISAS radošās profesijas pēc kārtas, jo to tiešām ir ļoti daudz, sākumam vienkārši izlem kas tieši visvairāk interesē, kurš virziens, t.i - mode, tēlotajmāksla, mūzika, literatūra, foto, kinematogrāfija u.t.t un izvēloties vienu, divus jau varēsi saprast kur virzīties. :)
Jautājums jau gan nebija ko tev izvēlēties, mazliet aizvirzījos, bet vienkārši nosaukt visas nevar, jo tāpat Latvijā visu studēt nav iespējams.
29.06.2011 13:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.06.2011
JaneApple, negribu pilnība piekrist šim apgalvojumam, jo ir ļoti daudz radošu cilvēku, kuriem analītiskā domāšanas nepiemīt. :)
29.06.2011 19:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits