LU ekonomisti

 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011

čau!

jā, nāk studiju uzsākšanas laiks un, jā, es izpētīju jau esošās tēmas par šo - kaut ko derīgu sev atradu, bet gribu zināt vēl.

tātad, jautājums tām, kuras studē ekonomiku LU (gan akadēmiskās, gan profesionālās programmas) - kā patīk? kāda slodze? kādi pasniedzēji? vai labas erasmus iespējas? kāda pašpārvalde, studentu pasākumi, pati fakultāte? viss, ko vien var pastāstīt.

kā arī, vai ir vērts izvēlēties 4 gadu programmu? man kaut kā šķiet, ka 3 gadi ir mazāk sāpīgi. :-D bet, ja tajā 4tajā gadā ir tīri prakse, tad tas, protams, ir noderīgāk...

piebildīšu, ka dzirdēts ir daudz tieši par šo fakultāte un ne daudz kas no dzirdētā ir labs, tādēļ arī interesējos, jo, protams, viens ir pati izglītības kvalitāte un pavisam kas cits māka un vēlme ko iegūt no piedāvātā.

21.06.2011 23:36 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
jā, es tieši to arī esmu dzirdējusi, ka baigā haļava esot... un ka tik 2 priekšmeti jāmācās - statistika un ekonometrija, pārējais tiešām easy. :-D to gan man gudrs cilvēks teica, kas jau pāris gadus kā to fakultāti ir absolvējis, bet tik un tā..

vespera, bet tu paralēli strādā, ja? :-) es vienkārši domāju, ka nākamgad nesanāks nestrādāt, tāpēc, iespējams, tieši labi, ka nav liela slodze...
21.06.2011 23:47 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Man patīk, mācos pilna laika klātienē, tā kā ir neliela slodze. Pasniedzēji - kā nu kurš, ir interesantāki, ir mazāk interesanti, ir priekšmeti, kur atsēdi, man pagaidām nav nožēlas, ka izvēlējos šo fakultāti, visur takš runā kaut kādas negatīvas lietas, nav jēgas ietekmēties no citu cilvēku viedokļiem.
21.06.2011 23:44 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pati gan tur nestudēju,bet daudzi pazīstamie ir teikuši,ka baigā haļava un līmenis zems!
21.06.2011 23:44 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
gaidu atsauksmes!
21.06.2011 23:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits