besī

 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009

..mans puisis uzvedās kā mazs bērns! (viņam ir 20 gadu).. pats neko nevar izlemt, izdarīt līdz galam. nu tik bezpalīdzīgs, ka dažreiz taisni bail. visvairāk kaitina tas, ka zvana un stāsta savus sapņus.. pat nakts vidū, ja gadījies slikts sapnītis, tiek man zvanīts un lūgts pēc mierinājuma, jo nevarot vairs iemigt (e) jūtos kā viņa māte, ne draudzene!

man vienīgajai tāds viņš?

21.06.2011 04:14 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Man interesē, cik autore ir veca :D
25.06.2011 23:11 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
ne, man ta nav bijis un ceru,ka nebus. draudzenem ari ta nav. - atbildeju uz tavu jaut. :D
25.06.2011 23:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas divani ...tad ,kad puisis zvana mammai ,tad slikti-memmitis :-D ,tad ,kad zvana meitenei ,un saka ,ka slikti gulejis,jo sapnis slikts- atkal slikti :-P !!!Tas man atgadina manas mammas jaunibas dienas vienu epizodi,ka viss likas smiekligi un nepienemami-liekas mammai bija kadi 15g.
Zvanija kada meitene un prasija ,vai var pasaukt brali!(mammas)Bralim bija kadi 13.gMamma mierigi teikusi -bralis vanna...meitene otra gala sakusi sausmigi smieties.... :-D Mana mamma mierigi prasijusi-vai tad tu vanna nekad neej...?Man vienmer palicis sis gadijums atmina,jo liekas puisiem visu vajadzetu darit citadi,bet ja padoma-tadi pasi cilveki vien ir, ka mes...!Un vel tie 20!!! (l)
26.06.2011 01:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits