Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uj, vellos, ir ziepes! :D

 
Reitings 57
Reģ: 16.06.2010

Sen neesu neko rakstījusi, sēžu kā duma visu dienu un nespēju izmest no galvas domas par puisi, ehh, cik stulbi, bet ok !

Tātad, pirms 4 mēn mana sirds tika sarīvēta uz smalkas rīves, puisis izdomāja pēc 2 gadu kopā būšanas visu beigt, tpc,ka nezinot ko grib, un tā bija visa lielā atruna, bija grūti, un kā vēl. BET, pirms dažām dienām iepazinos par 7 gadiem vecāku puisi, kurš reāli ir superjauks, interesants cilvēks, tikāmies, viņam patīku arī es. Labākais,ka tagad manas domas par bijušo ir novirzītas, bet šis te jaunais, mani pārsteidza ar sarunu par to,ka negrib skriet, ka esmu pārāk jauka un negrib beigās būt cūka utt... Kad jautāju vai tas ir "maigais kurvītis", viņš teica, absolūti nē. Tad wtf, kas notiek, negrib neko ātri, bet es jau arī to negribu, nemaz neliku noprast,ka nākošajā randiņā jārunā par kāzām un par bērnu vārdiem :D

Vnk rodas jautājums, kpc džeks tā iespringst un pašā sākumā ved jau tādas sarunas. Vai tas nozīmē,ka no viņa neko nevajadzētu gaidīt (jo viņš minēja,ka nopietni apdomājot vai vajag attiecības, vai nē, nu tā izmeta). It kā jau liek noprast,ka patīku. Bet tāds stulbums, zinu,ka vajag laiku, lai kko ierubītu, bet esmu tik nepacietīga, šodien vsp ziņu nav devis. Nesaprotu vīriešus :D Nesaprotu, vai vērts iet to ceļu līdz... "visu bez steigas", kaut nevienā brīdī šo steigu nevēlējos.. arī tā iemesla pēc,ka vēl pavisam nesen izšķīros ar puisi,kas man bija viss :/

Ziepes... totālas, un baigi puto... :D

21.06.2011 01:48 |
 
Reitings 106
Reģ: 11.08.2010
Kā es tevi saprotu ..
man tieši tas pats bija
21.06.2011 01:59 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Jā, es ti skriešanu tieši tā arī saprastu-neko nopietnu, pagaidām izklaīdēsimies kopā, tas arī viss, nekāda atbildība ne no viena puses.
21.06.2011 02:00 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Jo vairāk analizēsi, jo mazāk sapratīsi. Tā nu tas ir. :-D
21.06.2011 02:00 |
 
Reitings 359
Reģ: 29.01.2009
Viņš vismaz laicīgi pasaka, kā uz Jūsu attiecībām raugās, ko vēlas.
21.06.2011 02:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man liekas normāli, ka puisis jau sākumā definē to, ko vēlas/nevēlas. labāk tāds, nevis kkāds jampampiņš, kas pats nezina, ko grib un čakarējas visu laiku.

nomierinies un ļaujies straumei, būs tač labi :)
21.06.2011 02:19 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
:) Ļauj puisim apsvērt. Galu galā jūs iepazināties pirms dažām dienām.. ne visi strebj karstu :)
21.06.2011 02:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 16.06.2010
njā, ņemot vērā,ka viņš izšķīries pirms gada, es pirms 4. mēn, viņš teica,ka baidās,ka esmu šobrīd trauslāka utt..laikam jau tā ir, es vnk gribu kādu sev blakus, kādu,kam atkal uzticēties utt... viņš liekas tik jauks, bet baidos,ka ātri nozudīs, kaut arī manai draudzenei stāstīja vienā ballītē,ka es viņam ļoti patīku un ka viņš noguris no "meklēšanas", grib beidzot otru pusīti utt... stulbākais tas,ka es sēžu visu dienu, it kā jāmācas, bet vnk domas par visu ko citu, un protams, par viņu.. ehh, esmu vnm bijusi tāda,ka nekad pirmā neraktu, nogaidu līdz džeks traks pēc manis, bet šoreiz abi esam vienādā situācijā, ja ne pat es sāku palikt traka no gaidīšanas, kaut arī ilgi neesmu gaidījusi, tikai vienu dienu bez nekādas ziņas.. :D
21.06.2011 15:11 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Apsveicu tevi ar sakarīga vīrieša atrašanu, kurš caur puķēm tev pasaka, ka nevēlas tevi sāpināt un likt domāt par attiecībām.
Vienkārši labi pavadīts laiks ir daudz, daudz patīkamāks, par attiecībām ar īstu vīrieti.

Pareizi meitenes saka, ka labāk skaidrību, nevis kkādu mīksto puiku kurš saķeras un tad saķeras nākamajā un tā visu savu mūžu mētajas no vienas uz otru un visas sāpina ar savu mīksto sirdi, jo nevar pateikt savus nodomus, lai tikai dabūtu seksu, bet tēlo attiecības.

Starp citu šādas attiecības var arī pāraugt arī nopietnās attiecībās, tika vai viņam tu liksies pietiekami sakarīga sieivete. Pagaidām ar šie jautājumiem tu viņu tikai vari atbaidīt.

27.06.2011 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits