Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PALĪDZIET LŪDZU!

 
Reitings 25
Reģ: 04.06.2011

Sveikas! Es jums vēlējos jautāt - esmu nolēmusi, ka gribu mācīties kaut - ko sakarā ar tirdzniecību - vai tirdzniecības speciālists, mārketinga speciālists, tirdzniecības vadītājs u.t.t. īsti vēl nezinu, bet man ir jautājums-kuru augstskolu man izvēlēties un, ja kāda jau mācās ko līdzīgu, varbūt pastāsties man sīkāk - kādas ir mācības, vai pēc tam ir iespējams atrast darbu u.t.t. Un es īsti nezinu :D kā īsti sauc profesiju - piemēram veikala vadītājs? :D (es saprotu, ka tāda profesija veikala vadītājs taču nav :D) Bet nu es piemēram gribētu būt Rimi vadītāja kādā pilsētā :D Kas tā ir par profesiju? :D

Paldies jau iepriekš, iesakite man tās labākās skolas, un profesijas, kuras izmācvoties man tiešām būtu darbs! :)))

19.06.2011 18:54 |
 
Reitings 25
Reģ: 04.06.2011
un kurā skolā tad ir iespējams apgūt kaut - ko sakarā ar manis aprakstīto? (es sapratu, ka var mācīties LU, Ekonomikas un biznesa augskolā, Alberta koledžā u.t.t.) bet man nav ne jausmas kurā būtu labāk :D lūdzu, kas jau kuat - ko tādu mācās iesakiet man to v islabāko variantu!!!!
19.06.2011 18:56 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Tev vislabākao variantu jāizvēlas tev pašai ņemot vērā faktorus:
1) vai gribi/vari tikt budžeta, tad jāiet uz tādu skolu, kur vispār pastāv budžeta vietas
2) vai tev vajadzīgas kojas, alberta koledžai stipri šaubos vai tādas ir..
3) kādi tev ir rezultāti centralizētajos eksāmenos, pie lielas konkurences arī maksas grupā var netikt, tur atkal derētu alberta koledža, kurā noteikti var tikt, ja tikai maksā (LV šī prakse ir ļoti bieži)
Tev vnk jāskatās augstskolu mājas lapās un jāmeklē labākais variants. Iesaku pieteikties vairākās skolās, lai nepaliec bez nevienas rudenī.

p.s. vispār šogad tāāāda tendence tik paprasīt forumā kurmācīties, bet citi jau nevar tavā vietā izčekot visu info, kas tev interesē.
19.06.2011 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Vari studēt Turībā mārketinga un tizniecības vadību, kā arī jau pieminētajā LU Vadības zinību bakalaura studiju programmā :-)
19.06.2011 20:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 04.06.2011
Par Turību gan nav tās labākās atsauksmes dzirdētas :( Es nezinu, kurā skolā mācīties?????????????? Varbūt kāda kura mācās var pastātīt par kādu no skolām? Kura skola liekas tāda visprestižākā, kurai ir visaugstākais līmenis un leilākās iespējas pēc tam atrsast darbu?
19.06.2011 23:41 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Turiba jau sen vairs nav ta sliktaka. Tas tak bija agrak, kad tur gaja bagatnieku berni. Tagad jau viss sen ir savadak . Nevaig klausities - "viena tante teica... "
19.06.2011 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits