"zālīte"

 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010

Sveikas :)

Vēlējos noskaidrot jūsu viedokli par šo tēmu, kas man ir nedaudz smaga.

Mans draugs ir ļoti aktīvs marihuānas smēķētājs, dara to jau gadiem un man pateica, ka nekad to arī nepārstās darīt. Jo kā viņš teica - tu labāk gribētu, lai es dzeru vai tomēr smēķēju zālīti? Jo sekas no alkohola ir trakākas u.t.t

Cik cilvēku, tik viedokļu, taču man rodas tāda doma - vai viņš tā visu mūžu darīs, arī tad, kad viņam būs ģimene? Viņam tagad ir 21.

Vienkārši visa draugu kompānija to dara un, kā viņi paši saka - tas ir dzīvesveids.

Kā ir ar jums apkārtējiem cilvēkiem - vai ir kāds, kam ir tādi paši uzskati? Būtu interesanti dzirdēt jūsu viedokļus :-)

07.06.2011 22:15 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Pretīgi lasīt, ka kaut ko tādu uzskata par nekaitīgu un normālu. Jo tālāk, jo trakāk.
08.06.2011 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Šķiet, Kalifornijā cilvēkiem, kas cieš lielas sāpes (ar vēži slimiem u.c. slimībām), ārsts var izrakstīt ārstniecisko marihuānu, un tad to var iegādāties legālās tirdzniecības vietās. Tiem cilvēkim tā ir patiešām liels, liels atvieglojums, jo mazina sāpes un sniedz to nelielo eiforiju, lai vispār būtu vēlme dzīvot.
Bet nu tā ikdienišķi veselam cilvēkam... neuzskatu par pareizu. Jāprot dzīvi dzīvot ar baudu, neaidūmojot prātu ar dažādiem draņķiem.
08.06.2011 02:13 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
switched on
Vēža slimniekiem pat morfijs nepalīdz (ne visiem, bet daudziem), kur jau marihuanna :)
08.06.2011 02:33 |
 
Reitings 12
Reģ: 26.01.2010
dotajaa briidii atrodos tieshi taadaa pashaa situaacijaa - esam kopaa gandriiz gadu un visu laiku esmu zinaajusi, ka vinjsh piipee un ne vienu vien reizi ir man teicis, ka nepaarstaas to dariit. Visu laiku domaaju, vai ir veerts turpinaat attieciibas, jo viss jau ir burviigi, tikai taa piipeeshana...
08.06.2011 02:40 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tādā gadījumā cilvēki Discovery filmās un virkne rakstu ir lieli meļi :-P
Morfiju taču dod, kad ir pilnīgi apātiskas sāpes, un tā jau ir galējā stadija... Vēzis nenokrīt no zila gaisa, tāpēc ir stadijas, kad šī lieta palīdz, atslābinot un radot eiforiju. :-)

Bet par tiešo tēmu - es tiešām nevarētu paciest cilvēku, kuram regulāri ir nepieciešamība apreibināties. Mani jau pārāk biežs alkohola patēriņš tracina.
08.06.2011 02:50 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Diez kas nav, es pati neesmu ne mēģinājusi,ne arī taisos to darīt,negribētu,ka mans puisis ar tādām lietām aizraujas,man jau pat nepatīk,kad lieto alkoholu,jo tas viss izmaina cilvēku..Bērnu noteikti ar tādu negribētu. :-/
08.06.2011 13:26 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
diemzeel jebkura veida narkotika degradee smadzenes ar laiku un tas ir jaasaprot. ja veelies sev blakus viirieti, kas ar laiku buus kaa flegmaatikjis, tad uz priekshu, bet nedomaaju, ka ja izveidosies gimene tu to ljoti veeleesies. esmu pati izmeeginaajusi daudz ko...par zaaliiti varu teikt taa, ka no taas zuud kontrole paar praatu.
08.06.2011 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits