Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"zālīte"

 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010

Sveikas :)

Vēlējos noskaidrot jūsu viedokli par šo tēmu, kas man ir nedaudz smaga.

Mans draugs ir ļoti aktīvs marihuānas smēķētājs, dara to jau gadiem un man pateica, ka nekad to arī nepārstās darīt. Jo kā viņš teica - tu labāk gribētu, lai es dzeru vai tomēr smēķēju zālīti? Jo sekas no alkohola ir trakākas u.t.t

Cik cilvēku, tik viedokļu, taču man rodas tāda doma - vai viņš tā visu mūžu darīs, arī tad, kad viņam būs ģimene? Viņam tagad ir 21.

Vienkārši visa draugu kompānija to dara un, kā viņi paši saka - tas ir dzīvesveids.

Kā ir ar jums apkārtējiem cilvēkiem - vai ir kāds, kam ir tādi paši uzskati? Būtu interesanti dzirdēt jūsu viedokļus :-)

07.06.2011 22:15 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
mans draugs piipee zaali kopsh...17..un tagad ir 29 un veel piipee apm reizi nedeeljaa...
nu es arii esmu piipeejusi ,bet man nekad nav nekaada 'labuma' tad nu vairs nepiipeeju..bet man vinjhs teica,ka tad,kad buus beerni,paarstaas...

es nez...buutiibaa jau man pofig..labaak zaali nekaa cigaretes.tas mans viedoklis.
07.06.2011 22:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
manos draugos nekad nav bijusi cilveeki , kas ar to aizrautos. pati arii to nedaru. katrs jau dziivo kaa grib, bet man ar taadiem nav pa celjam :-)
07.06.2011 22:20 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Nu, mācoties universitātē par to, ka zālīte ir palaidmehanisms šizofrenijai (atšķirībā no ta paša alkohola) un dažreiz redzot cilvēkus, kuri smēķe zālīti gadiem ilgi un nekā neprogresē (ne izglitības, ne interešu - nekā, tikai tieksme pasmietes) - man šķiet, ka no šī cilvēka jāturās tālāk. Tapat ka no visiem alkoholiķiem, narkomāniem, spēļumaniem utt.
07.06.2011 22:27 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
nuu...es nezinu gan,visi cilveeki,kurus es zinu,kas smeekjee ,ir ljoti veiksmiigi savaas karjeraas un privatajaas dziivees...bet tas jau aarzemees.latvijaa varbuut citaadaak..
07.06.2011 22:30 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nepazīstu gan nevienu zāles vilcēju, bet, manuprāt, tās tomēr ir narkotikas, un man ar tādu cilvēku nebūtu pa ceļam...
07.06.2011 22:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Par zaliti runajot-Hawaii salas to audze daudzi sava darza,bet tas nenozime ,ka visi narkomani-es domaju ,ka pat legalizeta ta audzesana.Ja cilveks varetu apstaties uzpipejot ta mazliet tikai,vai iedzerot tikai mazliet -tad jau viss butu labi! :-) Zel ,ka ta laikam ir maksala visu darit ar meru...!
Ja- daudz un dikti lietojos, noteikti beidzas ar halucinacijam,ja tas ir salidzinajums ar sizofreniju!?Zel ,ka sizofrenijas slimniekam nav izveles,jo slimiba ir tomer parmantota...! |-)
07.06.2011 22:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tille-es ari ta domaju,ka merena daudzuma tas viss varetu but OK!Te jau ari daudzi,vairak vai mazak ,uzpipejusi jauniba...Visi beigas beigusi univeritati,dabujusi labus darbus utt!Ta lieta ir,ka Latvija cilveki nemak kaut ka apstaties...ari ar alkohola lietosanu! (t)
07.06.2011 22:39 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
sviests, ka viņš tev liek izvēlēties, ko viņam labāk darīt, būt alkānam, vai narkomānam (t)

uzskatu, ka tās ir narkotikas, un tieši zāle man vispār neaizrauj, vienmēr slikti palika pēc pīpēšanas, bet no otras puses, dzīvojam 1x tā kā šad tad arī mēdzu paniekoties ar visādiem sūdiem, bet ļoti reti!! protams, ka tas ir jādara (ja uzskata par vajadzīgu) saprāta robežās!! izskatās, ka tavs draugs to saprāta robežu nezina vairs... žēl, ja pats nesapratīs, tad viņš praktiski norakstāms cilvēks...
07.06.2011 22:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Hellish-pareizi pateici-saprata robezas :-P !Kadreiz cilveki kaut ko kritize,pasi nezinot , kas ,un ka!Es ari esmu par to ,ka vajag pasiem pameginat...ne jau tas halucinacijas ta uzreiz ir ,neka,bet nevajag aizrauties! |-)
Shining-es tiesam ieteiktu tavam puisim aiziet pie narkologa-izskatas,ka citadi laikam netiks vala! |-)
07.06.2011 22:48 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Emmanuelle

diemžēl, šizofrenijas etioloģija vēl nav līdz galam izpētīta. Un tikai ~10% tā ir pārmantota.
07.06.2011 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Kas būs,ja viņš izdomās pēc šī ilgā zālīšu pīpēšanas perioda aizstāt kaut ko stiprāku?! Narkotika paliek narkotika. Ar uguni labāk nespēlēties.
07.06.2011 22:55 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
arii kofeiins ir narkotika...-apreibinosha vai stimuleejosha viela.
katru tas viss iespaido citaadaak.
ar meeru,ar meeru....
kaa jau meitenes saka.
07.06.2011 22:59 |
 
Reitings 183
Reģ: 25.01.2011
muļķības par to aizstāšanu ar kko citu, tā, galvenokārt, ir maskavas ielas Kirilu prakse. pārsvarā zāles lietotāji ir pret sintētiku.
un par tēmu runājot, pazīstu ļoti daudzus, kas gan niekojas, uzkurī iedvesmai, gan arī tādi, tiešām nopietni, katru dienu vai pārdienām uzvelk. nu, ir daļa, kas, šķiet, neko arī nesasniegs dzīvē, džoints liek aizmirst par to. ir viens, kas nonāca trakonamā un joprojām tur atrodas, bez uzlabojumiem. vienkārši vienā dienā pēc uzkurīšanas palika savā pasaulē. bet ir arī daļa, tajā skaitā pieauguši, veiksmīgi vīrieši, kas to izmanto kā atslābināšanos. marihuānai ir arī daudz pozitīvu īpašību, un es uzskatu, ka uzpīpēt džointu ir daudz labāk, nekā katru nedēļas nogali piebuhāties līdz nemaņai. alkohola sekas uz organismu ir graujošas un tas, ja tiktu izgudrots šodien, būtu aizliegts.
07.06.2011 23:04 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es zinu vienu puisi, kurš pīpē vismaz reizi nedēļā, viņš ir degradējies diezgan smagi! (t)
07.06.2011 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Tā tomēr ir narkotika.
Ja kāds man mēģinās iestāsītt, ak dara to bieži, regulāri un gadiem un ka tas ir normāli, nekad man to neiestāstīs.

Priekš manis tā ir narkotika un atkarība.
Es tiešām gribētu redzēt, kā paņems un vienā dienā pārtrauks to darīt...neticu.
07.06.2011 23:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es piekritu ,ka vispar tas ,kas kadreiz likas pilnigi pareizs-par psihiatriju runajot-tagad zinatnieki stridas! |-) Agrak visi cilveki ,kuri domaja ne ta ,ka parejie ,tika pierakstiti psihiatrijai!Tagad tie ,saucas cilveki ar spejam,ko nevar izskaidrot neviens!!!Es esmu pilnigi tajas domas ,pedeja laika ,ka izskaidrot, mes daudz ko vel nevaresim ilgi!! |-) Dzive tas paradas vairak ,un vairak-ari mana prakse! :-)
07.06.2011 23:14 |
 
Reitings 197
Reģ: 25.05.2011
Man viens pazīstams pāris dzīvo Anglijā nu jau kādus gadus 4. Ir divi bērni, bet čalis vēl joprojām pīpē zāli. Kad biju šoziem tur, es pat nezinu... Divi bērni, sieva, bet vienalga pīpē zāli. Viņš galīgi stulbs no tās zāles ir palicis, nopietni. Kaut kad senāk varēja ar viņu papļāpāt, bet tagad viņam galvā ir tukšums. Viņš nefunkcionē kā nākas, visu aizmirst, ja saka, ka būs pēc stundas, ierodas pēc trijām, ātri aizkaitinās un reāli palicis stulbs visās sadzīviskās lietās. Bet anglija ir pīpētāju zeme, ha un tur tā zāle ir daudz labāka, tā kā nezinu, kas var būt no Latvijas ''zaļumiem''. Un viņam vairs nemaz necepī, pīpē tā pat , principā, katru dienu. Un vispār - kas tas par ultimātu ''zāle vai alkohols''? Viņš Tev tāds vārgulis, ka vajag kādu indi rīt? Nevaru, tracina tādi. Parasti esmu neitrāla un mierīga par daudzām lietām, taču tādi indivīdi ir vergi tai zālei vai kam citam un neko nejēgs prātīgu dzīvē izdarīt, ja tā turpinās.
07.06.2011 23:26 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
Adria "Viņš Tev tāds vārgulis, ka vajag kādu indi rīt?" ļoti labi pateici!
es esmu pret un, ja mans puisis izdomātu lietot (pareizāk sakot - atsākt),tad mums nebūtu pa ceļam.. pusaudžu vecumā abi jau paspēlējāmies ar tādām lietiņām, tgd esam pieauguši un jāsāk domāt ar galvu!
07.06.2011 23:30 |
 
Reitings 107
Reģ: 16.03.2009
Ja jau gadiem pīpē tā ir kārtīga atkarība, un tas tiešām nav normāli. Šāds dzīvesveids noteikti atstāj ietekmi uz veselību, un ar tādu puisi es noteikti nedomātu par ģimeni, kur nu vēl bērniem. :-/
07.06.2011 23:35 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
NEKAD nevarētu būt kopā ar tādu cilvēku. Ok, pa ļoooti retai reizei varbūt, ja tas ir tik šausmīgi "nepieciešams"..bet regulāri noteikti nē, man ir tuvs kāds bērniņš, kuram tēva zāles pīpēšana (nešaubos, ka vēl kaut ko lietoja) ir atstājusi pamatīgu ietekmi uz veselību. Man viņa ir tik ļoti žēl. :-( Un pat ja viņš ir viens no desmit, kamēr pārējiem, kam tēvi pīpē to dranķi, viss ir ok, es nekad, nekad neriskētu.
07.06.2011 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits