Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krāpējām!!!

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009

lūdzu ja te ielīdusi kāda moralizētāja, lai nemaz neiesaistās sarunās, nav vajadzīgas pārmetošas lekcijas u.t.t.

Vārdsakot mīlu puisi bet tomēr nesavaldīju dabiskos mednices instinktur ar kādu citu (darba izbraukumā) tagad ir tā,ka man ir tikai viņa e-pasts,bet viņam par mani vispār nekā nav,pat savu uzvārdu nepateicu, lai izlemtu es pati sazinaties vai nē, tagad domāju neko nopietnu ,bet gribas uzrakstīt kautko tādā stilā lai tomēr viņš būtu tas kurš izlemj sasaistīties mums vai nē un vispar gribu izklausīties koķeta un reizē nepieejama ,aij nezin kā lai paskaidro.Palīdzēsiet izdomāt?

07.06.2011 20:10 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Mana situācija vispār ir diezgan žņaudzoša, jo savu vīrieti redzu uz pusstundu agri no rīta un vēlu vakarā. Saprotu, ka viņš ir darbā,bet mēs jau pietiekami pavadām laiku atsevišķi. Es pa dienu varu padarīt visu ko vēlos. Un reizēm pat piektdienu vakaros ļauju savam vīrietim mierīgi atpūsties un es eju ar meitenēm atpūsties. Viņam fiziski nesanāk laika ballēties.
Autorei iesaku visu pārtraukt ar to dienesta romānu, jo agri vai vēlu sirdsapziņa sāks žņaugt..
09.06.2011 12:19 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Šito tēmu nevajag uztvert tik sāpīgi ;-)
Savādāk sanāk tāds cepiens par it kā neko, bet tajā pašā laikā braucot grāvī.

Par krāpšanu-protams, ka vainīgi abi. Pagale viena nedeg, un man to,ka deg viena, man nemūžam neieskaidros.
Bet domājams, ka autore ar laiku tik un tā būs tik nelaimīga (it īpaši,ja vel uzradīsies mīļākais un būs ar ko salīdzināt),ka sāks zāģēt vīrieti (kas nu ir bezmaz standarts,kad paskatās pāra guļamistabā,kad atsalums).
Es novēlētu tomēr centsies iet un saglābt abiem esošās attiecībās vai arī ņemt atvaļinājumu vienam no otra, un tad-ko dzīve rādīs. Bet aiz muguras nekrāpties. Ja ir sirdsapziņa-grauzīs.
09.06.2011 12:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Gurri ,uztveri domu :)
09.06.2011 11:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Bet par Zaķa_ tēmu. Par attiecību izjukšanu atbildīgi ir abi, kaut kā negodīgi teikt, lūk šī situācijā ir tāpēc, ka sieviete par maz velta uzmanības savam vīrietim, neglaimo viņu un otrādi. Bet kā lai glaimo, velta uzmanību ja otra puse tajā nav ieinteresēta. Nevar attiecības bīdīt viens, un kā jau Zaķis_ saka, viņai riebjas nākt mājās kur sēž uzpūtenis, īgņa, es neredzu iemeslu aplaimot uzpūteni, cik viņš labs, mīļš un skaists.
09.06.2011 11:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manuprāt daudzas no jums te pārspīlē, un iet kaut kādās galējībās, kas ir saistībā ar izklaidēšanos un kopā būšanu.
Galu galā katram ir savs dzīves modelis, attiecības, situācija un kritizēt kāda uzskatu, attieksmi nav īsti korekti.
Piemēram Mārdžistes situācija ir ļoti normāla, un tā ir vairumam kuru vīrieši ir aizņemti, tomēr vīrietis vēlas ar savu sievieti to mazumu laika pavadīt kopā.
Protams kategoriski teikt, ka bez džeka nekur, tas nav normāli, nav loģiski, mani pat sasmīdināja ainiņa, cik noprotu pludmalē bija savākušās vairākas mammas ar sīkajiem, tādiem bēbjiem, kādas 4-5 un vienai vecis, viņš izskatījās nelaimīgs. Bet viņš piezvanīja kaut kādam citam puišu baram, kuri par laimi atradās netālu un aizgāja pie šiem. Tās sarunas, ko tās māmiņas runāja vīrietim būtu mokas, par paiku, bēbi, cik smuks peldkostīms, un par kādu cenu, atlaidēm kur pirkts, kāda figūriņa utm... :-D
09.06.2011 11:45 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Par to iet runa...
09.06.2011 10:52 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Hmmm, visam jābūt zināmām robežām, proti, nevajag tā, ka visu laiku pilnīgi ir kopā salipuši, bet man nav pieņemami arī bieži tusiņi klubos atsevišķi. Mans nu jau ex, pēdējā laikā bija pasācis tusēt TIKAI ar džekiem. Reāli, mēs it kā dzīvojām kopā, bet redzējāmies tikai darba dienu vakaros. Pa dienu abiem darbs - vakarā atnācām mājās noguruši. Brīvdienas viņš sāka veltīt tikai savam hobijam, kurā man nebija vietas un džeku pasēdēšanām. Sorry, tās nav attiecības, ja tikai kopā guļ un redzās vēl retāk, kā pirms kopdzīves sākšanas... :-D
09.06.2011 01:06 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Carmela,ari es tadas zinu,bet vinjas netrauce,ja nak miegs,lai gulj,kada man dala un,lai pikst,man pasakumu tada netrauce ;)
Un es katra zinja nekad nepikstu,bet momentali atrodu kontaktu ar vinja draugiem,tapec,eh,nebusu e spikstule miiljaas :D
Un Katte-nestreso,mums katrai sava dzive,tapec neies teikt,ka mana vai Tava labaka ;) Peace! |-)
08.06.2011 23:39 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Slikti :D

Ok,katra zinja,stulbi nolikt tos parus,kuri viens otru mil un velas but kopa un starpcitu,rutina iestajas nevis tapec,ka atpusas visur kopa,bet tapec,ka neatliek laika vienam otram un aizmirstas rupes par otru,ka tas ir-but divata...
08.06.2011 23:37 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu ja velk tad savādāk:)

Nesen bija viena tāda āra pasēdēšana ar draugiem,un vienam džekam meitene līdzi bija. Šamai nejēgā garlaicīgi.Nosēdēja un aizmiga mašīnā,prom negāja. Lai gan viņa dzīvoja 1min gājiena no plača,kur bijām. Čīkstēja un pīkstēja,ka garlaicīgi un nāk miegs,bet mājās negāja :D
08.06.2011 23:36 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es tak tā arī zināju, ka viņa teiks, ka mums skauž!! :-D :-D :-D :-D :-D
jā, jā, mums NEKAD nav bijušas normālas attiecības, NEKAD neviens džeks mūs nav mīlējis, nekas mums nekad nav bijis,tādēļ mēs tādas! (e)
08.06.2011 23:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jaa, mums skauzh! :D
08.06.2011 23:34 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Par laimi,ka ARI JAU MINEJU,tiekos ar kolegji un citiem un ko darit,ja mums viens draugu loks un teemas par tamponiem vairak nesaista :)
Un neesmu no taam,kas puushas!Ta vien izklausas,ka Jums skrobis par to,ka tie puisi nemusi lidzi savas meitenes :D Tas taa,ne ar ljaunu!
08.06.2011 23:33 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
ok, ok, sapratu!!

jā, Zakji, un tā beibe paliks viena kā pirkts!Bez draugiem..
Paldies Dievam, ka es nepazīstu tādus pārus!
08.06.2011 23:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es laika mtikai vienu tadu individu esmu satikusi - meitene man stastija,ka vinjai nav vajadzigas klachas ar meitenem, ka pie draudzenem iet ar draugu kopa. Nabaga dzeks, kam jaatklausas par tamponiem, PMS, citiem dzekiem, utt.
Jasaka gan, ka tas attiecibas tapat agri vai velu aizies pa burbuli..
08.06.2011 23:29 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Gemini for Dance-Tas Tev nebija ka uzbrauciens :D
Katte-vnk sakuma neraxtiju sikomos,bet peecaak paskaidroju!Es teicu,ka nav jega but kopa,ja ir kopa tikai gulta un eedot! Par atpusanos,protams,bet diemzel mums abiem patik auto,braukt ar riteniem,padejot,peldet utt utt...
Ka te mineja-katram savs,nu nav viena taisniba.
08.06.2011 23:29 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Carmela, vai ne? Vai arī tā vietā jāliek viņam uz orhideju izstādi braukt :-D

es esmu bijusi tāda pūsle, jo es esmu atvilkta bez maz caur asarām!Cik reizes tā nav bijis, ka es negribēju ar draugu kkur iet, bet viņš bez maz ar varu mani atvelk, tad sēžu kā pūpēdis, jo man brutāli kaitināja dažas labas kompānijas! :-D
08.06.2011 23:29 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Katte- nē,tev jābrauc arī līdzi un ar sapūstu ģīmi jāciešās :D Vai nelaid viņu nekur :D Tikai tā var saglabāt attiecības :D

Šitās meitenes-pūsles esmu atskatījusies,visus pasākumus bojā :D Pašas aiz bailēm velkas līdzi un tad čīkst,pīkst,pūšās un visiem maitā garīgo.Būtu palikušas tad mājās vai ar drušķām gājušas,bet nē-velkas līdz kā astes.
08.06.2011 23:25 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man patīk, ka Mārdžesita saka, ka mēs krītot galējībās!Nu kur nu, Tavs teikums par to, ka, ja grib atsevišķi kko darīt, nav jēgas būt kopā, nav galējību galējība!??? :-O
nez, es tāpat palieku pie sava, ka labi ir gan atsevišķi klubos atpūsties, gan ar draudzenēm, gan izbraucienos..Nav tak jākrāpj uzreiz!ja man, piemēram, džeks pateiktu, ka grib ar zirgiem braukt izjādē, lai brauc, jo man tas fiziski riebj, un nekāda mīlestība tur nelīdzēs, bet tamdēļ jau es neiešu viņam teikt- nē , tu nebrauksi, jo es negribu!!Nu tas kā piemērs!
08.06.2011 23:20 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Mārdžisita, man doma noteikti nebija tāda un, kur nu vel vainot kādu, ka tur pavadā!
Un uz klubiem var neiet ar domu-nokrāpt. Deja ir mana kaislība, un,ja man aizliegtu iet, oij, brīnumus redzētu.
08.06.2011 23:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits