krāpējām!!!

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009

lūdzu ja te ielīdusi kāda moralizētāja, lai nemaz neiesaistās sarunās, nav vajadzīgas pārmetošas lekcijas u.t.t.

Vārdsakot mīlu puisi bet tomēr nesavaldīju dabiskos mednices instinktur ar kādu citu (darba izbraukumā) tagad ir tā,ka man ir tikai viņa e-pasts,bet viņam par mani vispār nekā nav,pat savu uzvārdu nepateicu, lai izlemtu es pati sazinaties vai nē, tagad domāju neko nopietnu ,bet gribas uzrakstīt kautko tādā stilā lai tomēr viņš būtu tas kurš izlemj sasaistīties mums vai nē un vispar gribu izklausīties koķeta un reizē nepieejama ,aij nezin kā lai paskaidro.Palīdzēsiet izdomāt?

07.06.2011 20:10 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Par to iet runa...
09.06.2011 10:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manuprāt daudzas no jums te pārspīlē, un iet kaut kādās galējībās, kas ir saistībā ar izklaidēšanos un kopā būšanu.
Galu galā katram ir savs dzīves modelis, attiecības, situācija un kritizēt kāda uzskatu, attieksmi nav īsti korekti.
Piemēram Mārdžistes situācija ir ļoti normāla, un tā ir vairumam kuru vīrieši ir aizņemti, tomēr vīrietis vēlas ar savu sievieti to mazumu laika pavadīt kopā.
Protams kategoriski teikt, ka bez džeka nekur, tas nav normāli, nav loģiski, mani pat sasmīdināja ainiņa, cik noprotu pludmalē bija savākušās vairākas mammas ar sīkajiem, tādiem bēbjiem, kādas 4-5 un vienai vecis, viņš izskatījās nelaimīgs. Bet viņš piezvanīja kaut kādam citam puišu baram, kuri par laimi atradās netālu un aizgāja pie šiem. Tās sarunas, ko tās māmiņas runāja vīrietim būtu mokas, par paiku, bēbi, cik smuks peldkostīms, un par kādu cenu, atlaidēm kur pirkts, kāda figūriņa utm... :-D
09.06.2011 11:45 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Bet par Zaķa_ tēmu. Par attiecību izjukšanu atbildīgi ir abi, kaut kā negodīgi teikt, lūk šī situācijā ir tāpēc, ka sieviete par maz velta uzmanības savam vīrietim, neglaimo viņu un otrādi. Bet kā lai glaimo, velta uzmanību ja otra puse tajā nav ieinteresēta. Nevar attiecības bīdīt viens, un kā jau Zaķis_ saka, viņai riebjas nākt mājās kur sēž uzpūtenis, īgņa, es neredzu iemeslu aplaimot uzpūteni, cik viņš labs, mīļš un skaists.
09.06.2011 11:52 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Gurri ,uztveri domu :)
09.06.2011 11:53 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Šito tēmu nevajag uztvert tik sāpīgi ;-)
Savādāk sanāk tāds cepiens par it kā neko, bet tajā pašā laikā braucot grāvī.

Par krāpšanu-protams, ka vainīgi abi. Pagale viena nedeg, un man to,ka deg viena, man nemūžam neieskaidros.
Bet domājams, ka autore ar laiku tik un tā būs tik nelaimīga (it īpaši,ja vel uzradīsies mīļākais un būs ar ko salīdzināt),ka sāks zāģēt vīrieti (kas nu ir bezmaz standarts,kad paskatās pāra guļamistabā,kad atsalums).
Es novēlētu tomēr centsies iet un saglābt abiem esošās attiecībās vai arī ņemt atvaļinājumu vienam no otra, un tad-ko dzīve rādīs. Bet aiz muguras nekrāpties. Ja ir sirdsapziņa-grauzīs.
09.06.2011 12:00 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Mana situācija vispār ir diezgan žņaudzoša, jo savu vīrieti redzu uz pusstundu agri no rīta un vēlu vakarā. Saprotu, ka viņš ir darbā,bet mēs jau pietiekami pavadām laiku atsevišķi. Es pa dienu varu padarīt visu ko vēlos. Un reizēm pat piektdienu vakaros ļauju savam vīrietim mierīgi atpūsties un es eju ar meitenēm atpūsties. Viņam fiziski nesanāk laika ballēties.
Autorei iesaku visu pārtraukt ar to dienesta romānu, jo agri vai vēlu sirdsapziņa sāks žņaugt..
09.06.2011 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits