krāpējām!!!

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009

lūdzu ja te ielīdusi kāda moralizētāja, lai nemaz neiesaistās sarunās, nav vajadzīgas pārmetošas lekcijas u.t.t.

Vārdsakot mīlu puisi bet tomēr nesavaldīju dabiskos mednices instinktur ar kādu citu (darba izbraukumā) tagad ir tā,ka man ir tikai viņa e-pasts,bet viņam par mani vispār nekā nav,pat savu uzvārdu nepateicu, lai izlemtu es pati sazinaties vai nē, tagad domāju neko nopietnu ,bet gribas uzrakstīt kautko tādā stilā lai tomēr viņš būtu tas kurš izlemj sasaistīties mums vai nē un vispar gribu izklausīties koķeta un reizē nepieejama ,aij nezin kā lai paskaidro.Palīdzēsiet izdomāt?

07.06.2011 20:10 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Man šī ir ļoti sāpīga tēma.. Esam kopā tikai divus gadus, un, ja sākumā viss bija skaisti, tad tagad vīrs arvien retāk grib ar mani pavadīt laiku kopā. Ir tieši tā, kā te meitenes rakstīja - atpūšas kopā ar draugiem, "saēdas drosmi" (viņi pārsvarā brīvi), ka ne jau man zem tupeles sēdēs.. Man nav nekas pretī pa reizie atsevišķi atpūsties, bet sāp, ka tas notiek tik bieži! Man sāp, ka viņam jautri bez manis, jo es tajā laikā esmu mājās (man draudzenes, savukārt precējušās jau liela daļa, neskraida apkārt). Esam par to runājuši, un, kad esam divatā, viss ir labi, mīļš, labs. Bet sabiedrībā... Sajūta, ka, pat ja aizejam kkur kopā, es tur tikpa labi varētu arī nebūt.. Vienkārši sasāpējusi tēma un gribējās uzrakstīt
08.06.2011 20:33 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
kāda negrib par šo parunāt? (s)
08.06.2011 20:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katte-es pilnigi piekritu tev un lidzigi domajosam!
Es varu to teikt no savas pieredzes laulibas dzive-nekad nevajag salipt par daudz kopa.Noteikti vajag kaut kur aiziet bez tas otras pusites!Es pat esmu braukusi celojumos bez...tas tacu nenozime ,ka jagul ar pirmo virieti, ar kuru aizej iedzert kafiju!Es vismaz nekad nejutos tada sex bada!! :-D Tapat esmu palaidusi savu viru pie draugiem vienu!Nevar tacu visu laiku turet tada pavada,ka suneli! :-O
08.06.2011 20:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Medutin-nu tiesi tavs variants-cik saprotu!Varbut jus no sakuma bijat salipusi par daudz-vinam vienkarsi tas bija par daudz...tas nogurdina!Izklausas loti jocigi,bet ta ir (t) .
08.06.2011 20:51 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Emmannuele, nē, negribētos domāt, ka tā.. Mums nekad nav bijusi lielā romantika uut, arī cilvēki no malas saka, ka sākumā bijām vnk jauks pāris - ja kaut kur aizgājām, tad nebijām salipuši kopā, ka bučojas, maigojas sabiedrībā kā cukurs birst. Tagad vienkārši nepamet sajūta, ka viņam bez manis ir interesantāk.. Es viņam esmu sieva, mīļākā, bet ne draugs.. Nevaru ar varu piespiest cilvēku mainītes un ņemt mani līdzi. Lai gan zinu, ka patīku viņa draugiem! Nezinu, ko lai dara!
08.06.2011 20:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Medutin-tu labi pateici par draugu!Man liekas ,ka but draugam ,nemaz nav tik viegli!Kadreiz virs man stasta lietas,kuras nesaprastu pat latviesu valoda-tadas ,kas saistas ar zinatni,fiziku,energijam uttEs klausos ,censos kaut ko pateikt "gudru"-reizem domaju ,ka man tacu ir tapat!Runaju par lietam ,kas vinu neinteresae,bet vins vienmer klausas, pasaka savas domas!Mums jamak but draugiem ari tad,ja tas nav viegli-domaju laulibas dzive tas ir loti svarigi!Jamak klausities otra! |-)
08.06.2011 21:07 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Emmannuelle, jā, pilnīgi piekrītu! Tikai nu izrādās, ka es esmu klausītājas lomā. Esmu neskaitāmas stundas nosēdējusi pie viņa darbā (kas ir arī viņa hobijs), klausoties, kā man stāsta lietas, ko galīgi nesaprotu! Tā jau ir, ka esmu viņu izlutinājusi. Esmu bijusi gādīga, uzmanīga, ieinteresēta.. Bet tagad, kad tov isu gribu arī pretī, esmu jau "nolikta" sievas lomā! Kā lai kļūst arī par draugu?
08.06.2011 21:15 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Tas teikums,ka ja grib vēl atsevišķi kautko darīt,tad nav jēgas būt kopā :-O

Kā var tā pateikt? Visur iet kā salipušiem kopā? Tur ir tā sāls? Tad kad abi būs noriebušies viens otram līdz pēdējam,jo visur kopā,viss kopā? Tad arī uz poda iesiet kopā?Jo mazums tur kādu iespaidu var noraut?
Tur jau rodas tā rutīna,jo nekas nenotiek vienam bez otra-tak beigu galā,nav vairs par ko parunāt!
Strādātaja arī vienā vietā? Jo darbā taču visu ko var satikt? Veikalā pērkot zobupastu arī var satikt kādu...

Cietums ne attiecības.

Un neviens nesludina egoismu vai degradāciju,bet normālu sadzīvi.Tak agrākos laikos kaplēt bietes arī negāja roku rokā.
08.06.2011 21:15 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
katte - piekrītu tev. Mana labākā draudzene arī ir tāda - viņa ar draudzenēm nekur nevar aiziet, vnm iet kkur tikai tad ja puisis nāk līdzi. man tas liekas traģiski. Es uzskatu ka ir nepieciešams laiks gan kopā, gan atsevišķi. Un tās ir muļķības, ka jātusē vnm kopā, lai pasārgātos no krāpšanas. Ja gribēs, nokrāps tāpat. Tieši tusēšana atsevišķi, mauprāt, samazina krāpšanas risku, jo tas veicina savstarpējo cieņu un uzticību attiecībās :) Un cilvēkam ir nepieciešama dažāda sabiedrība. Piemēram tā mana draudzene - viņai nav neviena cita kā vien es un puisis. Ja viņi izšķirtos viņai bez manis nebūtu neviena drauga ar ko iet patusēt.
08.06.2011 21:23 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu tur tā lieta, ka tādiem pāriem parasti nav draugu!Tad nedod Dievs, ka izšķiras, tad paliek pilnīgi vientuļi!Protams, tagad jau liekas noteikti, ka ar savu susuriņu mūžīgi būs kopā, bet nu notiek visādi, pēc tam var nākties rūgti nožēlot, ka tik ļoti salipuši bijāt!Un tā meitene, kas rakstīja, ka, ja gribās kaut ko darīt atsevišķi, tad nav jēgas būt kopā :-O OMG, tas jau tik tiešām ir traģiski tad! :-O
08.06.2011 21:50 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jeeij, mii shokaa, ka mums ar katti sakrit domas par attiecibam..Citadi es jau te ari skaitos moralizetaju pulcinjaa! :D :D

Nu nez, es viena biezhi ballejos un ar meitenem pasedeshanas bez vecheim man ir sveta lieta, bet krapusi nekad neesmu! Un pat iedomaties nevaru, ka butu ar viriteit ka salipushiem jastaiga! Ta ka palikshu tomer pie savam domam, ka katram ir nepiecieshama ari sava privata dzive, savi tusinji un atputa..
08.06.2011 21:54 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, te jaucas kopā dažādas lietas.
Meiteņu vakari, draudzeņu pasēdēšanas ir viens. Bet tusēšanās pa klubiem ar citiem džekiem, braukāšana pa tusiņiem, ceļojumiem utt., tas jau ir pavisam kas cits.
08.06.2011 22:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
chanely, isti nepiekritishu. Meitenju ballites nenozime tikai sedet 4 sienas. Vasaras tas biezhi ir ballites, koncerti, festivali, utt. un, protams, ka tur ir ari puishi. Bet - ka jau te ieprieksh mineja - vissvarigakais ir uzticeties otram cilvekam un neuzskatit vinju par savu privatipashumu. Jo vairak kadu gribi noturet pie kjedes, jo vairak vinjsh rausies briviba. Elementari!
08.06.2011 22:02 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Par to ķēdi es piekrītu.
Un, nē, es neesmu par to, ka jābūt salipušai ar puisi, nepavisam nē.
Bet tādu baigo tusēšanu atsevišķi es arī neizprotu. Es vienkārši neredzu tam jēgu, iemeslu.
Piemēram, vecmāmiņai Latgalē ir liela dz.d. balle. Nu es nevaru iedomāties, ka es brauktu viena. Bāc, ja man ir vīrietis, tad viņam ir man jābrauc līdzi.
Vai arī, piemēram, kāds festivāls positivus. Ja mans draugs man pateiktu, viss es braucu viens, paliec mājās, es vienkārši viņam krautu laikam :-P
08.06.2011 22:07 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Nu nevajag uzreiz krist galējībās!

Ne uz podu jāiet kopā, ne jāsalīp.
Bet, ja ir situācija, ka viens no pāra regulāri iet tusēties atsevišķi, vai to dara abi.. notiek atsvešināšanās. Džeku un meiču ballītes ir normāla lieta, bet ne jau tādā līmenī, ka mainās attieksme un otra pusīte tiek atstāta novārtā.
08.06.2011 22:11 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
chanely, es ari krautu :-P Nu ja man pat nepiedavatu! Ja piedavatu un es negribetu/nevaretu, tad gan viss chiki.. Ta ka viss atkarigs no konkretas situacijas..
08.06.2011 22:13 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
He, es gandrīz visur eju viena :-D
Un ballējos es daudz samērā. Katram jau savi iemesli tam, bet ja vien pārī abus apmierina modelis, tad vienalga.
A, ja neapmierina, tad jāmeklē vaina kamdēļ neņem tas otrs līdzi vai izvairās. Jāatrod savas intereses, izklaides.
08.06.2011 22:17 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu,nu ja nav jūtu, ta nav!Un tur jau ir vienalga, vai tusējas katrs atsevišķi vai visu laiku līp kopā!Atsvešināšanās brīžiem ir daudz iespējamāka tiem, kas salipuši kopā, jo vienkārši ar laiku noriebjas viens otram!Vienmēr esmu apbrīnojui tos pārus, kuri ir laimīgi un nekrāpj viens otru, bet tai pašā laikā pavada daudz laika atsevišķi, spējot saglabāt mīlestību un emocijas, savukārt tie salipekļi mūždien man ir izraisījuši tikai līdzjūtību!

p.s. lūdzu iztikt bez komentāriem, ka man skauž, vai arī nekad dzīvē nav bijušas normālas attiecības :-D

Tā nav!!!!!!
08.06.2011 22:19 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Jābūt līdzsvaram. Neuzskatu, ka viss ir jādara kopā,bet, ja pāris paliek tikai par gultas biedriem( ja jau visu dara tikai atsevišķi), tā nu arī es negribētu.
08.06.2011 22:38 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Khloe-piekritu!
Dazas te krit parspilejumos un galejibas!
Piemeram,mes abi stradajam no 8-20:00,atnakam majas,paedam un gulet...Kas bus ja brivdienas vel atseviski vazasimies pa klubiem?But kopa,lai,atvainojos,pasekotos un kopa paestu?
Neiet runa par iesanu uz poda!
Un,ja mans virietis grib laiku kopa ar mani pavadit-man teikt-ej uz klubiem,tuse? Brvdienas loti biezi braucam pie abu vecakiem,kopa ar vina braljiem,shad tad tik sanak but 2 vien!
Katram ir sava dzive situacija... Kamer esam darba,ta sailgojamies,ka nu...
Ir tiksanas kolegjem shad tad,bet,piemeram,man vairak nevelk uz klubiem,bet,ja gribam padejot ejam kopa!Nevaru iedomaties,ka man jadejo kluba ar svesu chali!Un ko darit,ja manam draudzenem vienmer atrodas "draudzini",ko man darit vienai kluba-nekas neatliek ka ari darit to pasu. Nav jasauc citas par mulkjem vai pavada vedejam,ja mans puisis PATS velas but ar mani visur kopa man tikai lepnums un prieks par to!
08.06.2011 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits