krāpējām!!!

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009

lūdzu ja te ielīdusi kāda moralizētāja, lai nemaz neiesaistās sarunās, nav vajadzīgas pārmetošas lekcijas u.t.t.

Vārdsakot mīlu puisi bet tomēr nesavaldīju dabiskos mednices instinktur ar kādu citu (darba izbraukumā) tagad ir tā,ka man ir tikai viņa e-pasts,bet viņam par mani vispār nekā nav,pat savu uzvārdu nepateicu, lai izlemtu es pati sazinaties vai nē, tagad domāju neko nopietnu ,bet gribas uzrakstīt kautko tādā stilā lai tomēr viņš būtu tas kurš izlemj sasaistīties mums vai nē un vispar gribu izklausīties koķeta un reizē nepieejama ,aij nezin kā lai paskaidro.Palīdzēsiet izdomāt?

07.06.2011 20:10 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
izlasot pēdējo komentāru uzreiz sapratu kā tas varētu būt...tā sajūta,ka tā aplido..uj, burrrvīga! :) atnāc mājās un atpakaļ ikdienā, rutīnā, problēmās...es pat nezinu kā to labot, jo man šķiet, ja reiz būšu attiecībās ar mani būs tāpat
07.06.2011 21:54 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Zakji,
taa diemzeel cik saprotu ir izplatiita probleema, ka viiriesi dziivojot ilgstosi kopaa nenoveertee vairs savu sievieti un nesaka vairs cik sieva apburosa un ka sieva ir pati skaistaakaa un cik ljoti vinju miil :-/ un tad nu rodas visaadas kraapsanas un tamliidziigas lietas. jo kuram gan nevajag uzmaniibu no preteejaaa dzimuma. es neatbalstu kraapsanu, bet mans noveerojums ir taads, ka ja cilveekam visa kaa ir gana maajas vins neies pa kreisi( iznemot gadiijumus ksd cilveekam ir taada daba , ka nekad nav gana un nepeitiek ar vienu cilveeku lai cik labs vins buutu).ja laulaatie viens otram sniedz visu peec kaa otrs alkst tad nav vajadziibas iet pa kreisi. pie tava gadiijuma domaju, ka pirkstu ir pielicis arii tavs viirs. bet kraapt vinju vienalga nav labi :-(
07.06.2011 21:54 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
zinu ka nav labi,bet man tas ir vajadzigs...gruti jau aprakstit,pati esmu šokā par sevi,ka vispār ko tādu daru,jo ieprieks es biju tā kas ļoti ļoti nosodīja citus,kas tā dara,bet redz kā dzīve iegriežas.
07.06.2011 22:17 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Mans jautājums autorei - kad tu pati pēdējo reizi atgādināji vīram, kāds dārgums viņš tev ir...?
07.06.2011 22:52 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
es iesaku nerakstīt neko!
pati esmu bijusi krāpējas lomā. ne es, ne viņš tad nebijām precējušies un mūsu starpā jau pirms tam bija simpātijas.
šobrīd atceroties, varu sacīt-papriecājos un viss. nebija ne vainas.. tomēr es laikam pratu tam visam pielikt punktu. es viņam biju vajadzīga tikai gultas priekiem, man viņš saistīja arī kā savādāk..
man arī bija zilumi, bet neuzskatu to par kko sevišķu, kā zīmi, ka viņam es nez ko nozīmēju.. nē! un ja jūs vēl atradāties alkohola reibumā, nu tad vispār... tik pat labi viņš varēja nocopēt arī kādu citu.. vienkārši ceļā trāpījies tu.
07.06.2011 23:09 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
phe, pati nevari izdomaat?
07.06.2011 23:11 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
vīrs nesaka komplimentus... sāc ar sevi. cik laba esi pret viņu? vai neesi kaprīza? vai vispār esi tik skaista, lai teiktu komplimentus (vai neesi nolaidusies izskatā, kā tas mēdz gadīties aizņemtām sievietēm)? vai izturies koķeti pret vīru, uzpucējies viņam par godu? un tikai tad sāc domāt par to, cik viņš slikts, nepievēršot uzmanību.
08.06.2011 13:28 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja es gribētu būt izlikties nepieejama, es neko nerakstītu - uzmeklēs pats.
08.06.2011 13:32 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
tagad kaada dalja vecenju seedees un domaas, ka tik tas nebij man viirs, kas nolaidis pa kreisi :D
bet runaajot par teemu...es laikam justos pilniigi kompleksaina, ja maneejais man neteiktu komplimentus...esam jau 7 gadus kopaa un katru dienu vinsh mani apbriino, taapat kaa es vinju.
08.06.2011 13:50 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
nu tos komplimentus ir jāmāk nopelnīt :) ir jābūt labākajai sievai/draudzenei pasaulē, un tad arī vīrietis būs ar tevi laimīgs un darīs tevi laimīgu. nevar neko prasīt tāpat vien. tikai tad, ja tu dod visu un neko nesaņem pretī, vari sākt vainot vīrieti. pretējā gadījumā sieviete ir egoiste un, ja vēl krāpj, tad vispār kuce (tāpēc vīrieši par mums tā izsakās).
08.06.2011 13:55 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
jika, un apbrīno un meklē veceni ar kuru varētu pārgulēt :D

Autorei - neraksti neko, jo viņš to saprata kā komandējuma dēku :) Labāk mēģini saprast kāpēc Tev vajag citu veci :)
08.06.2011 13:56 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
taureniite - nu jaa, protams, ka ir arii taadi, ka i apbriino i mekleejas paraleeli :D (cerams, ka tas nav mans gadijums)...bet vinja min to, ka vinjas viirs neapbriino. Un te atkal jaasaka tas pats, ko citaas diskusijaas katra otraa raksta, ka jaamaak izrunaaties un uzticeet savas emocijas savai otrai pusei.
08.06.2011 14:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Esmu kopa 1,5 gadu,bet komplimenti jau atgad mazak,kaut pats uzskata,ka baigi daudz saka... Truukst,citreiz uzvelku jaunas drebes,vinam nezinot,sataisos ka princese,pirma reakcija nekada,pec 3h pasaka-Tu labi izskaties...
Visvairak komplimentus dzirdu gultaa,bet ne jau tas mani berzh :(
Bet no otras puses-Cik biezi mes saviem viriesiem sakam,ka vini izskatas labi, ka ir seksigs dibens,vai augums ?:)
Johaidi, pamaniju tikko pati savu Ego :D
08.06.2011 14:04 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Ljika, tas ir tikai joks patiesībā, es nenosodu, tikai tā padomāju, vai ir tā, ka ja kāds meklē citu paralēli attiecībām, vai iemīlās citā, vai mīlestība pret partneri ir īsta... pārdomas, pārdomas :D
08.06.2011 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 4676
Reģ: 29.01.2009
es ar savējo esmu 5 g kopā, bet viņš mani katru dienu apbrīno, izsaka komplimentus, pasaka,ka mani mīl, samīļo, sabučo :) Agrāk biju domājusi,jo ilgāk kopā, jo mazāk uzmanības pievērš, bet izskatās ka tikai ne manās attiecībās :D Vsp pēdējā laikā izjūtu pastiprinātu uzmanību pret savu personu, it īpaši no aizņemtiem vīriešiem, viens tik ļoti kantējas klāt, ka nu tik :D Galvenais, ka pašam jau nez cik gadu laimīgas attiecības ar savu meiteni, bet viņš vienalga meklē kko citu... bet smuks gan, žēl, ka nāksies viņam atteikt! :D |-)
08.06.2011 14:10 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Man tikko bija gadījums, kad par visām varītēm gribēja (un grib) dabūt vīrietis. Teica jau, ka nopietnām attiecībām, bet pirmām kārtām jau tā bija gulta.
Ai, cik jauka sajūta ir justies apbrīnotai, dievinātai..
Tajā pašā laikā man ir mans mīļotais vīrietis un mums radās problēmas, jo sāku pārmest visu, ko no viņa uzmanības ziņā nesaņemu, ka ir iestājusies rutīna.

Beigās es sapratu, ka rutīna ir iestājusies tikai man, jo viņš turpinmāja mani mīļot un apbrīnot kā vienmēr to bija darījis. Tikai es biju tā, kas pie tā bija pieradusi un vairs tik ļoti par īpašu attieksmi neuzskatīju. Bonusā, es arī mīļoju viņu mazāk un apbrīnoju.. kas viņam sāp, es zinu.
Bet man prieks, ka esmu to sapratusi.
Un prieks, ka tagad vienam brunču medniekam esmu pierādījusi, ka ne visas var dabūt, izmantojot vājo punktu - dievināšanu.
Dažreiz tikai vajag skaidru prātu paskatīties uz to, kas tev ir blakus..
08.06.2011 14:26 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
neuzrakstiju neko... pārdomāju.mna protams nekas ģimenes dzīvē nav mainījies uz labo pusi, bet vakar vēl laikam biju tajā eoiforijā kā teikt, a šodien pamodos ar skaidru prātu padomāju,ka man tas tomēr nav vajadzīgs,nu tā visa slēpšanās un krāpšanās, nezinu jāmēģina laikam vairāk prasīt pašai no sava vīra vai kā citādi (lai cik tas tizli izklausītos) "ieriebt" par to ka es tieku noniecināta līdz pēdējam. Es cenšos cik spēju, bet kad pajautāju vai liekos vēl pievilcīga,man atbild ka tas jau tikai tāds ārējais fakrots ,kas nepieciešams lai iepazītos,nekas vairāk, nu akdievs,vai patiešām nespēj piepušķot un pateikt ka esmu visskaistākā uz visas pasaules.
Jā,nerakstīšu es pati tam vīrietim, bet ja viš kautkādā veidā atradīs mani un sāks kontaktēties, es neatteikšu,nu vismaz tagad tā liekas.

Un es ar iedomājos ,tiešām a ja nu viņa sieva ar tagad sēž un šito visu lasa, kautkā nejauki sanāk :-D
08.06.2011 14:28 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
es tiesam nepamatoti neko neparmetu, vins tiesam ir mainijies un ne uz labo pusi, biezi naktiis nav majas, brauc pie drauga tuseet, ok zinu ka vins tiesam ir pie ta drauga,nevis krapj vai ko tadu,pati esmu ari zvanijusi naktii u.t.t. bet nu ne par to runa.Ir melojis par dazadam lietam,kur es patiesibu pec tam uzzinu, kda starpiba ka nav krapis ar sievieti, bet ja melo par kadu lietu vairakus gadus acis skatoties, vai ta ari nav sava veida krapsana, un ka jau teicu sakuma, nevajag man te moralizet ka es ko daru nepareizi, ne nejutosw vainiga, un neesmu ne nolaidusies neko ,vienkaris vins arvien vairak un vairak atlaujas ,to ko agrak nedarija ,parbauda manu merauklu,bet ta ar nav muziga!
08.06.2011 14:44 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Medaļa Carmelai :D :D
08.06.2011 14:50 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Zaki,mes neparmetam,vnk meklejam kur ir tas celonis,kapec Tu mekle citu un,ja mekle,tad attiecibas tiesaam kaut kas nav...Atzisos,ari man reizem vedas domas pie kka,jo reizem trukst tas,teiksim,dievinasanas...
Man,piemeram,trukst tas,ka mes skupstamies tikai seksa laika,bet ne ikdiena,pat vien,miluma pec.Trukst,ka vnk apker...Cilvekos jaa,bet majas...
Bet ka saka,MAN taja bridi gribas to un to,bet mans cilveks nevar man ielist galva...Un ja,fakts,ka naktis nebutu majas mani galeetu nost,ja ir kopa,tad majas ir tikai vienas,protams,nav jabut pavada,bet ir jabut sapratnei,ka majas ir kads, tas,kuram gulot gribas kadu apkert un no rita iedot buchu...
08.06.2011 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits