Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

noslīdējusi dzemde + olnīcas iekaisums

 
Reitings 35
Reģ: 16.08.2010

Sveikas.

tātad, manām sāpēm vēderā ir izrādījies šāds iznākums. esmu satraukusies, lai arī ginekologs teica ka nav par ko uztraukties. Kā ir ar to dzemdes noslīdēšanu? taica ka ar elpošanas vingrojumiem var nostipirnāt, bet tas bērniņa ieņemšanu kkā traucētu?

un par olnīcas iekaisumu, izrakstīja zāles 20ls vērtībā, jūtu ka nepalīdz. jo kad no rīta gribās izstaipīties vai braucot ar riteni sāp.

ceru uz jūsu pieredzi šajās lietās, jo esmu ļooti satraukusies..

07.06.2011 16:57 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu ko tad tu visu ginekologam nepajautāji?
07.06.2011 17:10 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.08.2010
tajā brīdī biju šokā par to kas ir un ka tas neesot nekas traks! tagad viņai ir atvaļinājums
bet salasījos i-netu un esmu nodijusies..
gribēju zināt vrb kādai kaut kas līdzīgs ir bijis.

ok.. temu sleedzam!!
07.06.2011 17:14 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu es domāju, ka viņa jau tev gan pareizās zāles izrakstīja, gan vingrinājumus ieteica, vnk tikko viņa ir atpakaļ, aizej un pastāsti, ka zāles nelīdz.
07.06.2011 17:17 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Man ir bijushas apsaldeetas olniicas domaaju,ka tas ir tas pats,kas olniicu iekaisums..Guleeju slimniicaa vairaak kaa 2nedeeljas un arii peec tam dzeeru zaales.

Ja esi apsaldeejusies vienreiz,tad buus ljoti viegli un aatri apsaldeeties arii citreiz..Takaa kaajas vienmeer siltas un dibenu apsegtu un neseedeet uz betoona!

Ja ir tad eed cik vien var dzeervenes un eed daudz zaljumus.
07.06.2011 17:22 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Noslīdējumi it kā rodas no lielas fiziskas slodzes. Piemēram, ja regulāri jācilā smagumi. Beigu beigās viņu varot uzkārt kkā atpakaļ. Nu man paziņa tā stāstīja. Bet ,kas attiecas uz internetu un slimību pētīšanu tajā- tas jau nu gan nav tas ,kam ticēt. Tas ir no sērijas- viena tante teica. Speciālists zinās labāk. Saku pilnīgi droši! Par iekaisumu- man palīdz dzērveņu tabletītes, ja kāds iekaisumiņš. Un ir tāds Vagisan, kas uzlabo mikrofloru. Viss būs čiki.
07.06.2011 20:59 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
fiffe,
gribu teikt, ka ja par slimiibaam lasu ko inetaa tad vienmeer nobiistos nepajokam, tadelj gribu ieteikt nemt veeeraa aarsta ieteikumu NESATRAUKTIES!
inetaa tiesaam par visu tikai sabiedee un visas kaites bezmaz vai ir mirstamaas (s)
bet ralitaatee liela dalja slimiibu ir vai nu aarsteejamas vai paarejosas ;-) sazinies ar aarsti , kad vinai beigsies atvalinaajums , bet pagaidaam dzer izrakstiitaas zaaales un nesatraucies!
07.06.2011 21:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)