Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapūsta spranda

 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009

:-/

6dien pastaigāju vairāk bez jakas,vēl vakarā drusku rokas un kājas pasala,vakar vakarā un šodien jūtu,ka sprandai tāds smagums jūtams,kā sāp (laikam tur ir tie limfmezgli galvai,kura galva un kakls tieši lokas) :-| Šausmīgi riebīga sajūta,laikam tiešām vējš sapūta!

Varbūt kāda var kaut ko ieteikt,kā ātrāk no tā smaguma un sāpēm tikt vaļā?

Pat naktī nevarēju labi izgulēties,likās,ka galva arī smaga un spiedoša sajūta,laikam vējiņš man labi "iepūtis" :-) :-(

30.05.2011 21:04 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
Man tikko nesen bija līdzīgi.
Man šķiet, ka kakla nervs sapūsts. Vismaz man bija asas sāpes, galvu bija grūti paliekt uz augšu, leju un uz vienu sānu. Gulēt arī grūti, kā arī pati galva no tā visa sāpēja.
Smērēju kautkādu mājās atrodamu ceriņu un šņabja uzlējumu, tajā brīdī sāpes īslaicīgi mazinājās.
Bet kopumā, staigājot ar šallīti un saudzējot sevi, apsaldējums pārgāja kādās 4-5 dienās.
Veiksmi :)
30.05.2011 21:40 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Khloe,paldies par ieteikumu! :-)
Man it kā galvu grūti nav pagriezt,bet labā puse gan baigi sāp,smagums neciešams - līdz ar to galva arī liekas jocīga,spiedoša sajūta :-(
Eh,nu ceru,ka drīz man viss šitas pāries - jāuzliek vēl šallīte un jāuzsmērē viena pretiekaisuma smērīte (s)
30.05.2011 22:23 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.06.2011
man liekas izņemot nesāt ko siltu šim nekas cits nelīdz. Līdzīgi kā zilums jāgaida, kad noies.
01.06.2011 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits