Labās meitenes nonāk debesīs, sliktās kur vēlas?

 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010

Situācija sekojoša -

nesen iepazinos ar vīrieti (viņam 35, man 21), mūs iepazīstināja kopīga draudzene. Viņš ir veiksmīgs uzņēmējs, kam patīk baudīt dzīvi. Radis pie skaistām meitenēm. Esmu satikusi viņu pāris reizes, cilvēks interesants, bet kā vīrietis mani nesaista.

Šodien viņš mani uzaicināja doties kopīgās brīvdienās uz pilsētu, kur vienmēr esmu sapņojusi nokļūt (nedzīvoju Eiropā). Ticu, ka man dzīvē būs vēl citas iespējas turp nokļūt, bet šobrīd tas izklausās wow un gribas doties. Priekš viņa, nepārprotami, esmu tikai izklaidei.

Esmu vienmēr bijusi "pareizā" meitene - satikos ar pareizajiem puišiem, nepiekopju vieglprātīgu dzīvesveidu, utt. Vienmēr ir bijis arī bail uzdrošināties uz kaut ko vairāk, zinu, ka esmu pelnījusi tikai labāko, bet grūti to tiešām saņemt. Ir gribējies būt kā tām meitenēm, kas nodomā par citiem, bet vienkārši bauda dzīvi un ņem no tās visu, ko vēlas.

Zinu, ja došos rīt ar viņu (uz dažām dienām), viņš gribēs pārgulēt. Man viņš ir neitrāls - ne pievelk, ne atgrūž.

Jautājums, uz kuru šobrīd cenšos rast atbildi - vai ir vērts doties un izklaidēties, zinot, ko man par to ir jādod viņam. Bet tajā laikā - izbaudīt interesanta cilvēka kompāniju manā sapņu pilsētā, atpūsties tā, kā to nekad neesmu darījusi. Bail nožēlot neizdarīto, un bail no sirdsapziņas pārmetumiem (bet par ko gan?). Kaut gan zinu, ka, ja šī pieredze nebūs man patīkama, spēšu ar to sadzīvot.

Vai ir vērts būt sliktajai meitenei? Kāda ir Jūsu pieredze?

Un vēl - citreiz grūti atrasties kopā ar pieredzējušāku un turīgāku cilvēku - es uztraucos, vai blakus viņam nebūšu pelēka. Man pat nav tāāādas kleitas, ko uzvilkt uz vakariņām.

27.05.2011 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
es pajautātu-kāds ir mērķis tam,ka uzaicina,ja vnk grib labi pavadīt laiku,tad jauki, bet paprasti tiešā tekstā- vai grib pārgulēt..
ir jāruna.
27.05.2011 21:14 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nezinu ka citam, bet man gan sads jautajums skiet izcili mulkigs. :D
27.05.2011 21:16 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Un par vecumu - tas man nav tik būtiski, ja vien viņa sabiedrībā jūtos labi. Šajā gadījumā lielu lomu spēlē viņa un manas dzīves pieredze.

Pašlaik šķiet, ka nebraukšu gan, bet tad jau manīs pēc mūsu sarunas. Mēģināšu to nostādīt tā, ka neesmu gatava ar viņu nekur braukt un labprāt vienkārši ar viņu pavadītu brīvo laiku. Ja viņš ir "normāls" vīrietis, tad jau sapratīs un neizrādīs nekādus iebildumus, cienīs manu vecumu, intereses un viedokli, cerams, turpinās uzturēt kontaktu. Ja nē, palikšu vien tā pati labā meitene un gaidīšu nākamo labo vīrieti baltā mersedesā, ar kuru tiešām vēlos dalīt arī gultu.
27.05.2011 21:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nujaa, bet es ceru, ka saproti, ka 35gadigs virietis nemeklee 21gadu jaunaa meitene gudru sarunu biedreni vai tamlidzigi. :D:D

27.05.2011 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kaķi, tu sagrāvi manas ilūzijas.:%27-( :D
27.05.2011 21:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Protams, viņš nemeklē manī gudru sarunu biedreni, kas es salīdzinājumā ar viņu arī neesmu. Es zinu, ko viņš no manis vēlas un viņš zin, ka es zinu :-D tā ka šādi jautājumi gan laikam būtu nevietā. Jārunā, protams, ir, bet te nav nekādu attiecību vai baigo zemtekstu un problēmu risināšanu. Ir vienkārši situācija - ja vēlos, varu doties uz turieni ar viņu un visu, kas no tā izriet. Izvēle ir mana.

Paldies meitenēm, Jūsu viedokļi tiešām noderēja.
27.05.2011 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ja jau nav tā, ka šis ir tev pretīgs. Tā tīri, ja viss notiktu bez jūtām un nožēlas - aiziet! Es tā laikam darītu, ja būtu brīva.
Turklāt, iedzen sev prātā to, ka tu izklaidējies ar viņu, nevis viņš ar tevi! ;)
27.05.2011 22:02 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Kā jau minēju - man viņš ir pilnīgi neitrāls kā vīrietis (pagaidām). Sarunu biedrs - ļoti interesants un aizraujošs. Bet tā vienkārši negulētu ar viņu, jo fiziski neiekāroju.

Lai cik es censtos iegalvot sev, ka es izmantoju viņu, galu galā tomēr sanāk, ka tas ir viņš, kuram ir tik vienkārši pasaukt jaunu meiteni līdzi uz brīvdienām un vienkārši atpūsties pēc sirds patikas. Es viņu izmantoju tikai tik, cik viņš izmaksā par ceļojumu, un tas no viņa puses ir pavisam maz.
27.05.2011 22:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es neizlasiju visu meitenu rakstito,bet uzreiz saku-noteikti brauktu ,ietu uttKas tev ir ko sagraut ,zaudet utt?!Es vienmer esmu par to uzdrikstesanos-esmu pati bijusi tada situacija -ja uzdrikstejos,mainiju visu dzivi!
Kadreiz dzive vajag risket...kadreiz ir ta,ka cilveks sakuma pat vienaldzigs,bet tad ,kaut kas peksni saista vairak ,un vairak ,un ta noteikti nav nauda....nauda viena bridi ir ,un otra var ari nebut-es runaju par vertibam ,kas ir tiesam paliekosas,kaut kas tads ,kas cilveka saista ,vairak par naudu-kaut ko tiesam panem no sim attiecibam ,ja ari velak izjuk ,piemeram! |-)Man butu ari sex...ka es varu zinat,neizmeginot ,kads vins ir gulta-varbut vienreizejs...tas ari izsaka daudz! (l)
27.05.2011 22:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, ieteiktu skaidri noformulēt sev, ko TU PATI vēlies. Un tad vadīties no tā. Kā arī: ir vīrietim jāpasaka, ka tu neko nevari solīt un nevari pašlaik garantēt nekādu attiecību turpinājumu/ padziļināšanos.Ja viņš tam piekrīt, tad tiešām, kādēļ ne? Dzīve ir īsa un momenti, kad tā lutina, vēl īsāki.
Ieteiktu arī nostādīt sevi nevis pelnrušķītes lomā, bet gan sievietes, kurai vīrietim jāpasakās, ka vispār velta tam savu laiku!
Nepiekritīšu arī Kaķim par to,ka 35 gadus vecs vīrietis 21 gadu jaunā meitenē nemeklē saruna biedreni. Muļķības! Viss ir atkarīgs no konkrētajiem cilvēkiem un viņu individuālās brieduma pakāpes. Un to es saku no savas personīgās pieredzes, jo visi mani vīrieši ir bijuši vismaz 10 gadus vecāki par mani.
27.05.2011 22:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ms-Elissa-tiesam labi pateikts :-) !
Es vel iedomajos ,ka tu saki -nav ko isti uzvilkt! :-)
Tas virietis ,kas tevi ir saskatijis to interesantumu ,varbut pat nepievers ,vai pat nepieversis uzmanibu tam ,kas tev mugura!Kapec visas sievietes doma ,ka visiem situetiem viriesiem galva tikai tas nagu garums,krasa,tas smalkais izskats?!Tik daudzi viriesi ,un tiesi tie situetie ,gudrie mekle sieviete pavisam citas vertibas,ka to "siko"izskatu!Tas nenozime ,ka tev jabut nekoptai!
Man loti patika ,ka viena saruna ms.Elissa uzsvera-kopta ,tiesi-dabigi kopta sieviete ,ir verta!Tas bija loti labi pateikts!!!To viriesi tiesam noverte!!Lai veicas!!! (l)
27.05.2011 23:09 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es ari vienmer esmu bijusi t.s. `pareiza`, bet vienreiz noriskeju, mazliet paarkaapu saviem principiem, man jau 24 bija, un esmu laimiga tagad. Var paveikties. Shis muuziigais - kaa buutu ja buutu... Sirdsapzina? Nu bet viss ir tiaki un vieniigi tavaa galvaa. Tu nevienam neko launu nedari. Es te taa palasiiju.. padomaaju. no vienas puses... ja reiz Tev rodas tik daudz jautaajumu, nu a bet kaapeec ne.
27.05.2011 23:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
par slikto meiteni nevar klut, par tadu piedzimst.
ja tev tadi sikumi ir skerslis brivdienu baudisanai, tad nu drizak tu nevis atputisies, bet jutisies izdzrazta un izmantota.
bet ja tu vari aizbraukt, izklaideties pec pilnas programmas(nopirks tev kleitu vakarinam), tad uz prieksu.
28.05.2011 01:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits