Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labās meitenes nonāk debesīs, sliktās kur vēlas?

 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010

Situācija sekojoša -

nesen iepazinos ar vīrieti (viņam 35, man 21), mūs iepazīstināja kopīga draudzene. Viņš ir veiksmīgs uzņēmējs, kam patīk baudīt dzīvi. Radis pie skaistām meitenēm. Esmu satikusi viņu pāris reizes, cilvēks interesants, bet kā vīrietis mani nesaista.

Šodien viņš mani uzaicināja doties kopīgās brīvdienās uz pilsētu, kur vienmēr esmu sapņojusi nokļūt (nedzīvoju Eiropā). Ticu, ka man dzīvē būs vēl citas iespējas turp nokļūt, bet šobrīd tas izklausās wow un gribas doties. Priekš viņa, nepārprotami, esmu tikai izklaidei.

Esmu vienmēr bijusi "pareizā" meitene - satikos ar pareizajiem puišiem, nepiekopju vieglprātīgu dzīvesveidu, utt. Vienmēr ir bijis arī bail uzdrošināties uz kaut ko vairāk, zinu, ka esmu pelnījusi tikai labāko, bet grūti to tiešām saņemt. Ir gribējies būt kā tām meitenēm, kas nodomā par citiem, bet vienkārši bauda dzīvi un ņem no tās visu, ko vēlas.

Zinu, ja došos rīt ar viņu (uz dažām dienām), viņš gribēs pārgulēt. Man viņš ir neitrāls - ne pievelk, ne atgrūž.

Jautājums, uz kuru šobrīd cenšos rast atbildi - vai ir vērts doties un izklaidēties, zinot, ko man par to ir jādod viņam. Bet tajā laikā - izbaudīt interesanta cilvēka kompāniju manā sapņu pilsētā, atpūsties tā, kā to nekad neesmu darījusi. Bail nožēlot neizdarīto, un bail no sirdsapziņas pārmetumiem (bet par ko gan?). Kaut gan zinu, ka, ja šī pieredze nebūs man patīkama, spēšu ar to sadzīvot.

Vai ir vērts būt sliktajai meitenei? Kāda ir Jūsu pieredze?

Un vēl - citreiz grūti atrasties kopā ar pieredzējušāku un turīgāku cilvēku - es uztraucos, vai blakus viņam nebūšu pelēka. Man pat nav tāāādas kleitas, ko uzvilkt uz vakariņām.

27.05.2011 10:37 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu. Man vienmēr bija licies, ka būtu man iespēja, uzrastos kāds, kurš lutinātu bez saistībām, tikai lai esmu kā dekorācija, ka nedomājot mestos iekšā avantūrā.
Kā tad. Tik līdz man tāda iespēja radās, vīrietis ļoti turīgs, kopts, skaists, interesants- tā man viss. Nu nevaru. Neesmu tāda.
Bet. Nenosodu meitenes, kas tā var, katrs taču dzīvo kā grib, un ja pašai tas ir pieņemami, kapēc nē...
27.05.2011 10:50 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Nu ja es par 100 punktiem zinātu, ka viņš vēlas mīlēties, bet es ar viņu, nē, laikam tomēr nepiekristu.
Taču vienmēr jau var pateikt, ka ir īpašās dienas :-P
Man grūti ielīst tavās kurpēs un paskatīties to visu no Tava skatu punkta
27.05.2011 11:16 |
 
Reitings 43
Reģ: 01.10.2010
Tas sekss būs tava cena šīm brīvdienām un ņemot vērā to, ko pati saki, ka vienmēr esi bijusi "pareizā" meitene, es nedomāju, ka tu būsi gatava maksāt. Pretējā gadījumā nebūtu šādas diskusijas.
27.05.2011 11:32 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Es laikam to rakstu katru dienu, bet ar vīrieti esmu pieradusi runāt. Ja saņemtu tādu piedāvājumu, tad uzreiz pateiktu, ka pārulēt ar viņu nevēlos tik ātri. Tev nav "jāmaksā" par laiku, ko pavadāt kopā, jo Tu esi jauna, glīta, Tavs laiks, ko viņam velti, ir daudz vērtīgāks par to, ko viņš spēj nopirkt. Bez tam tādiem vīriešiem tās, kuras atsaka, itin bieži patīk labāk. Viss jau būtu labi un prātīgi, ja vien Tavā tekstā es nemanītu vēlmi pārgulēt...Tu drīzāk meklē tam apstiprinājumu, ne noliegumu. Mana pieredze? Esmu pārāk apdomīga un iedomīga. Ja mani lutina vīrietis, tad tas nav tāpēc, ka viņš dabūs kaut vai buču uz vaiga, vienkārši ar mani viņam ir labi un interesanti, tāpēc manī nav domu par to, ka viņš kaut ko ievērības cienīgu izdarījis. Par to pelēkumu runājot, tā gluži man nav gadījies, taču tad, ja vīrietis patiesi iepatīkas, sāc domāt, ka varbūt neesi viņu pelnījusi. Tad viņš aizved Tevi uz tikšanos ar saviem draugiem, par kuriem daudz lasīts un zināms, abi dzerat vīnu, kuru glāzē ielej viens no miljonāru topa augšgala, sēžat vip ložās līdzās cilvēkiem, kas ģērbti drēbēs, kuru cena vairākas reizes pārsniedz Tavu algu, tas lēnām "ēd" nost (vismaz mani), ja prot ar tādu Pelnrušķītes stāsta variantu sadzīvot, veiksmi!
27.05.2011 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
ah, šitas kādreiz bija mans topa teiciens! :-D
mana situācija, gan nemaz nebija līdzīga tavējai, jo man vīrietis ļoti patika, bet vienalga liku viņam pagaidīt ar pārgulēšanu. ;-)
piekrītu meitenei, kura minēja, ka, drīzāk pati gribi pārgulēt, jo ja tiešām ļoti to nevēlētos, tad neveidotu diskusiju un vīrietim uzreiz pateiktu- Nē, nekur es ar tevi nebraukšu! 8-)
27.05.2011 11:53 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Man vispār riebjas tas, ka vīrieši seksu uztver kā samaksu.
Ja Tu meklē attaisnojumu un gribi, lai kāda pamudina Tevi kļūt par slikto meiteni, tad nu neko, bet, ja tomēr vēlies palikt pie saviem principiem, tad vienkārši vīrietim pasaki, ka seksa nebūs un viss! :-)
27.05.2011 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
es nevaretu guleet ar viirieti, kas fiziski nesaista. :-|
tev ir tikai 21 veel daudz dziivee paspeesi ;-)
27.05.2011 12:03 |
 
Reitings 219
Reģ: 04.04.2011
ja tu viņā nesamīlēsies, tad es tavā vietā brauktu un uztvertu to kā-viņš ir tava izklaide ne tu viņa! :-)
27.05.2011 12:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
piekrītu E.Smooth :-P
27.05.2011 12:39 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
zaļa +++

Izklausās, ka tu kaut kādu līgumu būtu parakstījusi - apņemos pārgulēt, lai segtu savas ar ceļojumu saistītās izmaksas. Tevi kāds spiež to darīt?
27.05.2011 13:06 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Virsrakts tiešām ir debīls.
27.05.2011 13:16 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Man patika, kā uzrakstīja Zaļā. Esmu bijusi Tavā situācija. ļoti sen. Es ņēmu līdzi drušku, viņš-draugu. Lieki teitk laikam, ka nepārgulējām, jo es gribēju tikai ceļojumu,izklaidi, ne viņu un , protams, pēc atgriešanās vairs nekontaktējamies. Nu maita :-D
Es Tev teikšu tā- vienīgais cilvēks uz pasaules, kas drīkst Tevi nosodīt -esi Tu pati. Tikai Tu zini, kāda ir Tav sirdsapziņa, vai spēsi būt sliktā, vai tomēr tas nav Tev. Ķer mirkli, baudi dzīvi un vienalga ar šo ceļojumu vai bez.
27.05.2011 13:19 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
zaļā +1
27.05.2011 13:35 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
ja Tev par izklaidi ar vīrieti, kurš Tevi neinteresē, ir "jādod viņam", tad drīzāk Tu esi lupata, nevis sliktā meitene, kura nedomā par citiem, bet domā tikai par sevi. Sliktā meitene Tu būsi tad, kad iesi ar viņu izklaidēties un neiedosi (jo negribi) :D
27.05.2011 13:47 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
esmu laba meitene, bet noteikti zinu ka nonākšu tur, kur vēlos :) (giggle) :-D
27.05.2011 14:12 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Paldies, meitenes. Bija par ko padomāt pēc Jūsu viedokļiem.

"drīzāk pati gribi pārgulēt, jo ja tiešām ļoti to nevēlētos, tad neveidotu diskusiju un vīrietim uzreiz pateiktu- Nē, nekur es ar tevi nebraukšu" ---- es ar viņu pārgulēt nevēlos, jo mani viņš nesaista kā vīrietis, kā jau teicu. Es tikai nevēlos nožēlot, ka esmu palaidusi garām iespēju izlaidēties un atpūsties tur!
Un to, vai viņā samīlētos vai nē, arī jau nevar paredzēt, kaut gan nedaudz zinot sevi, šajā gadījumā teiktu, ka tā nebūtu.
Mani pārgulēt ar viņu, protams, neviens nespiež. Bet pēc idejas tā sanāk, jo tāds ir viņa mērķis šim ceļojumam.
"Sliktā meitene Tu būsi tad, kad iesi ar viņu izklaidēties un neiedosi (jo negribi)" ---- lūk tādai attieksmei man būtu jāpiemīt, bet kā lai to tā stingri nostāda? Man liekas, ka mani ir tik viegli pielauzt uz lietām, kuras man pat nešķiet interesantas, jo es vienkārši vēlos lielāku dzīves pieredzi.

Ir vēl cits vīrietis, kas mani bieži aicina uz brīvdienām, bet viņš man tik ļoti patīk! Mēs divreiz jau devāmies lielākā kompānijā atpūsties uz vairākām dienām, bet viņš pat netuvojas man tādā veidā, viņš uztur to draudzīgo distanci nepārtraukti. Es saprotu, ka visticamāk viņu neinteresēju, bet tas ir tieši pretējs gadījums šim. Un es atkal esmu tā, kas neiegūst, ko vēlas.

Arī mani ēd nost sajūta, ka dzīvoju Pelrušķītes variantu, bet lai dabūtu sapņu vīrieti, man nāktos justies kā Pelnrušķītei.

Kā man stingri nostādīt viņa priekšā viedokli, ka principu pēc nevēlos ar viņu gulēt? Viņš zin kā runāt ar cilvēkiem, es vienmēr esmu tā, kurai jāpadomā pirms atbildu. Kā diktēt savus noteikumus, spēlēt taktiski? Es vēlos nelokāmu nostāju un īsto attieksmi. Es gribu uz ceļojumu, bet negribu ar viņu gulēt!!!
27.05.2011 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tu LV dzīvo tagad? Un viens no tiem vīriešiem nav ar burtu R. ?
27.05.2011 20:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijusi vairaki tadi piedavajumi, protams, no vecakiem viriesiem, kuri man nav saistijusi ka viriesi - nebraucu. Nesaskatu tur neko sliktu, bet es gluzi vienkarsi labak aizbrauktu ar kadu, kurs mani saista un ja man jaiedomajas, ka es butu sava zina parada, jo logiski, ka vins Tevi nemtu lidzi ka izpriecu prieks seksa utt. Un ja man butu jagul ar vinu, atmaksajot par celojumu, un to daritu nelabprat - ta ir leta pardosanas.

ja mani pats virietis saistitu seksuali un piedavatu ko tadu - tad gan neredzu iemeslu, kadel ne, vienalga, ko citi padomas.

Galvenais , ka es pati justos. Ja sajustos ka leta prece, kuras sekss iemainits pret celojumu, nu, ne, neveletos gan es sadi. :)
Bet ta jau ir katra pasa dzive, cik augstu sevi verte, cik loti velies turp noklut un neredzi citas iespejas, ka turp noklut. Bet varu pacukstet, ja esi izskatiga meitene, ko tadu ganjau ari piedavas kads izskatigs, gados salidzinosi jauns virietis. :-P
27.05.2011 20:40 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Nē, es nedzīvoju ne LV, ne Eiropā, un tas vīrietis nav latvietis.

Kaķi, Tev ir pilnīga taisnība par lētumu. Nu neko darīt, šodien satieku viņu uz pusdienām, nāksies kaut kā sevi baigi nostādīt, pirmo reizi darīšu kaut ko tādu. Gribas nepazaudēt viņu kā kontaktu, jo viņš zin daudzus ietekmīgus cilvēkus ar lielām iespējām, kas man varētu noderēt, bet kā lai to saglabā un izmanto? Negribu, lai viņam ir tā - paldies par tikšanos, atā.
27.05.2011 21:00 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Charlie
Tad Tu nebrauksi ar vinu celojuma, saprotu?
Ja ne, tad viss normali, domaju, ja normals virietis, iemantosi cienu, ja paskaidrosi no serijas, ka "neesi taada", protams, ne shadiem vardiem! :D
Galvenais nekjikjini un neatstaj pavieglas meitenes iespaidu.
27.05.2011 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits