Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gribu mācīties :)

 
Reitings 3
Reģ: 28.09.2010

Labvakar, cosmo meičas :)

Šodien izdomaju, ka gribu mācīties :) Man pašai jau ir bakalaura grāds juridiskajās zinībās, LU pabeidzu šogad janvārī :)

Tagad gribu ekonomiku un vadibu, gribu kaut ko reiķinat un burtot un vadīt :) Zinu, ka šeit lielākā daļa meiteņu mācās vai kaut kojau ir beigušas. Kur jūs iesakat man stāties iekšā, kurā augstskolā labak šīs zinības apgūt?

Jauku vakaru :)

26.05.2011 01:15 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2010
Nu man jau patīk Turība :-) pati tur mācos un man šķiet, ka šeit ir ļoti zinoši un profesionāli pasniedzēji, turklāt vienmēr atvērti un pretimnākoši. Arī materiālā bāze ir ļoti laba(bibliotēka un pasniedzēju izdales materiāli)Nevienu brīdi neesmu nožēlojusi, ka esmu šeit :-)
26.05.2011 02:08 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Ja man izdosies atrast darbiņu, tad ņemšu studentu kredītu un došos uz Turību vai nu uz RSU. Gribēju vaicāt, vai kāda meietene tur nemācas jauno programmu Multimediji? Man likās tik saistoša, tik ļoti sagribējās to mācīties (l) Bet bail, ka varētu nepavilkt, kā arī, ja ietu, tad droši vien neklātienē, lai varētu ar darbu apvienot!
26.05.2011 02:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits