kāpēc viņi ir tādi?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Gribas drusku parunāties,padiskutēt un dzirdēt jūsu domas,viedokļus!

Kāpēc puiši bieži vien pēc savas būtības ir gļēvuļi?Kāpēc viņi bieži vien nerēķinās ar otru?

Jā,nedaudz par manu situāciju-

izbeidzu savas attiecības ar puisi.Pirms tam bija sarunāts,ka satiksimies,izrunāsimies,kas un kā (gribēju visu kā lieli cilvēki izbeigt),jo attiecību izbeigšana varēja arī nebūt!Ja godīgi,pēc ilgas kopā būšanas nekad neesmu tā pieradusi,ka viens no abiem vnk pazūd un viss,neliekas vairs ne zini.Tā dēļ-sirdī liekas,ka ir smagums un tukšums,jo gribējās vēl izrunāties,bet rādās,ka cilvēks izvairās un ir pārāk gļēvs,lai gan parasti tas beidzas ar to,ka viņš SEV izdevīgā brīdī mani uzmeklē (vnk riebjas tā sajūta,ka ja viss,tad viss,nevis beigās vēl uzplēs vecās brūces un liek par sevi atcerēties) (s)

Nebiju no viņa šādu attieksmi gaidījusi,bet nu neko - attiecību vairs nav un ir labi.Ja vien būtu labāk viss beidzies....

19.05.2011 18:19 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Emmanuelle, man arī tā šķiet, ka jābūt tai rezervītei, jo vīrietim pēc dabas patīk kko saskrūvēt, izpētīt, nomedīt u.c., bet tad ,kad viņi visu atklājuši, tad interese pazūd. Tāpat ,manuprāt, ir ar autores situāciju, skaidrošanās vairs neko nedos, ja viņam zudusi interese.
22.05.2011 22:06 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
kreimene,es arī nesaprotu,kā cilvēks pret visu,kas mums bija kopīgs,var tik vienaldzīgi izturēties,apbrīnojami!!!Bet laikam jau tiešām puiši spēj būt tik egoistiski,vienaldzīgi - kad pašiem labi,tad viss ok,kad nav-lien uz vēdera atpakaļ!
Tāpēc dažbrīd tiešām gribas viņam uzrakstīt un visu pateikt ko domāju,bet pēc tam domāju-viņš tāpat to visu laidīs gar ausi,vienīgais es būšu pateikusi,ko gribēju un varbūt vieglāk paliks,bet tad visu laiku sev mēģinu ieskaidrot un noturēties,ka nevajag (s)
23.05.2011 01:08 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Redz,Svētā,tur tā lieta,ka es pat nezinu-zudusi viņam interese vai kas,bet tad no otras puses,kāpēc viņš man atrakstīja tādu daudzsološu e-pastu? (skat.iepriekšējos manos komentāros)Vai viņš atkal vnk gribēja mani sāpināt?Vēl pa maz? :-/ Laikam jau viņam viss vienalga,mainījies pa 360 grādiem!
23.05.2011 01:11 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Murrra, teikšu ,kā man šķiet, bet tas nenozīmē, ka man ir taisnība. Tā kā Tu stāstīji, ka Tu viņu visu laiku centies uzmeklēt, lai izrunātos, tad pieļauju, ka arī attiecībās Tu izliec visu sevi un iespējams viņam Tevis tāpēc ir par daudz. Rupji sakot, sanāk, ka Tu viņam par daudz uzbāzies. Varbūt puisis nav nobriedis nopietnām attiecībām un tāpēc izvairās.
23.05.2011 01:21 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,kā iespēju pieļāvu,ka viņš nav gatavs nopietnām attiecībām,bet viņš to kategoriski noliedza!
Par to sevis izlikšanu attiecībās - vnk parasti tā biju es,kas izdomāja,kur aizbraukt,aiziet,kā satikties,atpūsties,viņš bija kūtrāks un aizmāršīgāks,bet vienmēr forši pavadījām laiku kopā!
Es vispār nesaprotu-kā viss tik pēkšņi šitā sagriezās...tāpēc arī gribēju izrunāties,kas un kā,bet viņš laikam to noignorēja (e)
Protams,es arī respektēju viņu,ja negribēja neko un tā,bet pārsvarā jau viņš bija tas,kas kaut ko gribēja,lai tikai būtu kopā,es nezinu!Apjukums!
23.05.2011 01:26 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
emmanuell, viss jau butu labi, ja vien man butu ta iespeja tur but.. bet es neredzu to iespeju, man nav kā, drīzāk par ko, tur noklut... tapec es varu atlauties tikai sapnot un viss... bet laiks iet un paliek grutak nevis vieglak...
23.05.2011 01:31 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Murrra, es domāju, ka Tev jāļauj viņam iet. Ne jau tāpēc, ka vaina būtu tevī vai kā, es ticu, ka Tu esi super meitene un iespējams viņš nemaz nav Tevi pelnījis. Vienkārši- kam Tev to visu? Neļauj bradāt pa savu sirsniņu, lai arī kādus attaisnojumus gribas meklēt. Laiks noliks visu pa vietām. Gribēs atnāks, negribēs- pats vainīgs. ;-)
23.05.2011 02:14 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Paldies,Svētā,par labajiem vārdiem! (s) :-)
Tā jau man daudzi arī saka-ko mokies,nevajag tev tādu puisi,tu esi pelnījusi daudz labāku puisi!Laikam jau tiešām tā ir-vairāk pēdējā laikā bijušas tikai sāpes,vilšanās,dusmas,kas aizēno visu prieku un vēlēšanos satikties! :-|
Bet pats,pats interesantākais ir tas,ka pavisam nezināms cilvēks no malas (viņš to puisi nezina un nav informēts par mūsu attiecībām),bet man jautāja - vai tev neliekas,ka šis puisis tevi izmanto?Es pabrīnījos par tādu jautājumu...bet tagad saprotu-taisnība jau vien tur ir!
23.05.2011 02:17 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Murrra, nu jā, redz es gudra te no malas spriedelēt, bet zinu kā tas ir, kad negribas ticēt acīmredzamajam. Nav jau nekāda medusmaize šobrīd, bet Tu vari viņam pateikt paldies par pieredzi, jo nākamajās attiecībās Tev ir iespēja to visu nepieļaut. Es Tavā vietā uztaisītu atrāvienu pa klubiem un iegūtu jaunus paziņas, piedzīvojumus, lai ir kaut kas cits, par ko domāt. A šitais pēc laika pats uzradīsies (tad ,kad Tev viņu vairs nevajadzēs).
23.05.2011 02:29 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,Svētā,visinteresantākais jau ir tas,ka šis puisis VIENMĒR uzrodas tieši tad,kad es vismazāk gaidu vai viņš man vairs nav vajadzīgs,vot to es nesaprotu,kā viņš to dabuj gatavu :-O |-)
Agrāk arī drusku pašķīrāmies,bet viņš pats apgalvoja,ka ar nevienu nav bijis tik labi kā ar mani,kā ieraudzījis citu vai pavadījis laiku kopā-domājis tikai par mani,tāpēc parasti atgriezās (s)
Protams,dzīve turpinās :-)
23.05.2011 02:34 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Vins varbut kludijas, vai varbut pat maanijaas. Ja maaniijaas, tad nav labi, ja kluudiijaas, tad nu - nekas, nu bus ar citu labaka saderiba, cits varbut pat simpatiskaks skitis.
23.05.2011 09:30 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Protams,visādi var būt!Taču zinu skaidri,ka es viņa attaisnojumos neklausīšos (ja pats man kādā brīdī uzrakstīs) un kopā pēc visā šitā noteikti vairs nekad nebūsim!Vilciens aizgājis un viņš savu labo,kas viņam bija,manās acīs ir uztaisījis nebijušu un sliktāku,diemžēl!Lai dzīvo savu dzīvi!
23.05.2011 15:29 |
 
Reitings 112
Reģ: 11.02.2009
Ah,šito visu lasot man nāk tikai prātā - bļin,kāda es agrāk biju maita. Jo izturējos tieši tāpat,resp., vienkārši pazudu no cilvēka dzīves pēc trīs gadu draudzības.
Tajā brīdī nesapratu ko daru, un kā šis otrs cilvēks varētu justies. Man galvā bija tikai es un mans egoisms.
Un nē,nebija tā,ka man bija uzradies kāds cits, es vienkārši biju pārāk gļēva un nespēju šim cilvēkam pateikt,ka neesmu gatava nopietnām attiecībām, tā vietā es viņu vienkārši čakarēju.
Bet kā saka - dots devējam atdodas. Vēl nesen šo pašu situāciju izjutu uz savas ādas.
Bet nu šobrīd ir pienākusi zebras baltā krāsa un viss ir skaisti. :-P

Autorei iesaku turēties,un padomāt vai šāds cilvēks maz ir tevis vērts. ;-)
23.05.2011 16:56 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Paldies,Pelmeniitis! ;-)
Piekrītu,ir jau vieglāk pazust un vairs nelikt par sevi manīt,tādā veidā liekoties,ka problēmas/lietas pašas no sevis atrisināsies,bet tā nav-viss paliek tikai trakāk,cilvēks par sevi tikai izveido sliktu priekšstatu! :-)
Atceros kā viņš vēl agrāk teica (apgalvoja),ka nekad nespētu tā meiteni pamest-vnk izrunātos un viss!Laikam tas laiks pagājis....
23.05.2011 17:32 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Kāds sakars ar gļēvulību. Kāda jēga skaldīt matus pēc šķiršanās???
Pat nav nozīmes runāt par škiršanās problēmu, tās tā pat ir vienas un tās pašas.
Pie tam, ko tu gribēji pēc tās sarunas, lai viņš tev lūdzas atpakaļ? Ja reiz viņš negrib turpināt, tad nav vērts arī ielaizties sarunā par to tēmu. Tikai turpināt sāpināt var tevi tiekoties, labāk ātrāk visu aizmirst.

Vīrieši ir aprēķinātāji, tāpēc muļķīgi runāt par kkādām emocijām.
26.05.2011 18:31 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
viirieti - interesanti, ko vinsh ar shaadu riiciibu ir izreekjinajis? :D
p.s. tas, ka tev nav emociju, nenoziimee, ka nevienam viirietim to nav, vnk citiem taas emocijas ir piezemeetaakas, sievietes to uzreiz paraada, viirieshi parasti sleepj savas emocijas.
26.05.2011 18:36 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Aprēķinājis viņs bija, ka nav vērts pa tukšo tikties, jo nevēlas būt kopā. Gan jau arī kāds iemesls,lai pēc tam nav jāpaskaidro. Nav tikšanās nav skaidrošanās. Nav jau nozīmes, kāpēc šķirās...

Starp citu pareizi dara tie vīrieši, ka slēpj emocijas. Jums sievietēm vairāk par ko domāt un jautrāka dzīve!
Tie kuri ir atvērti, kā grāmata, tie ātri apnīk.
27.05.2011 20:50 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Par savam emocijam vispar nav ko domat, jadoma par daamas emocijam...
27.05.2011 22:13 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Sorry Man... bet kāda nozīme domāt par sieviešu emocijām???
Vīrietim jādomā par sevi un tikai tad par pārējiem. Nedrīkst klausīt sievietes, jo šodien viņai gribās vienu lietu un rīt jau citu. Līdz ar to vīrietis zaudē savu identitāti un vīrīšķīgo pievilcību vadoties no sieviešu emocijām.

30.05.2011 00:31 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Es nesaku, ka virietim jaavadaas no sieviesu emocijam, bet gan, ka sieviesu emocijas ir javada virietim, tadel ari par tam interesejos.
30.05.2011 00:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits