kāpēc viņi ir tādi?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Gribas drusku parunāties,padiskutēt un dzirdēt jūsu domas,viedokļus!

Kāpēc puiši bieži vien pēc savas būtības ir gļēvuļi?Kāpēc viņi bieži vien nerēķinās ar otru?

Jā,nedaudz par manu situāciju-

izbeidzu savas attiecības ar puisi.Pirms tam bija sarunāts,ka satiksimies,izrunāsimies,kas un kā (gribēju visu kā lieli cilvēki izbeigt),jo attiecību izbeigšana varēja arī nebūt!Ja godīgi,pēc ilgas kopā būšanas nekad neesmu tā pieradusi,ka viens no abiem vnk pazūd un viss,neliekas vairs ne zini.Tā dēļ-sirdī liekas,ka ir smagums un tukšums,jo gribējās vēl izrunāties,bet rādās,ka cilvēks izvairās un ir pārāk gļēvs,lai gan parasti tas beidzas ar to,ka viņš SEV izdevīgā brīdī mani uzmeklē (vnk riebjas tā sajūta,ka ja viss,tad viss,nevis beigās vēl uzplēs vecās brūces un liek par sevi atcerēties) (s)

Nebiju no viņa šādu attieksmi gaidījusi,bet nu neko - attiecību vairs nav un ir labi.Ja vien būtu labāk viss beidzies....

19.05.2011 18:19 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ar kāzām es domāju nopietnas attiecības, man ir pierasts nopietnās lietas, t.sk. līgumu parakstīšanu saukt par kāzām! :-D
19.05.2011 20:36 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nu jā,par kāzām mums nav bijusi nekāda runāšana :-D
Tik tracina,ka puiša vārdi nesaskan ar darbiem,vot tā ir laikam vairums puišu stilā :-|
19.05.2011 22:36 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Vīrieši, diemžēl tā dara. Tā laikam ir nevēlēšanās ķidāt neko. Viņu galvā tas biedzas un tāpēc arī pārējiem jābūt skaidrs.

Man bija līdzīgi. Tikāmies un viss bija labi. Tad viņš aizbrauca no manis uz savu pilsētu, turinājām sazvanīties un sarakstīties, līdz vienā dienā viss. Neatbildēja uz zvaniem, sms, skype ziņām, vēstulēm, pilnīgi ne uz ko. Gluži kā akā iekritis. Un tad es sapratu, ka viss, man tikai gribējās zināt iemeslu, jo viss bija labi. Tad kāpēc pēkšņi kā ar nazi nogriezt. Un mans vienīgais jautājums bija kāpēc?, negribēju neko vairs turpināt. Protams, pēc tam izdzēsa mani no dr.lv nobloķēja, arī no skype.

Pēc tam gan uzzināju no citiem, ka viņš kopā ar savu labāko draudzeni.
19.05.2011 22:59 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Linciic,gluži kā man-viss ok,tad pazūd un saproti nu,kas notiek,bet nu jā-liekas,ka vai nu ir pārvācies uz ārzemēm dzīvot pie saviem radiem un tur arī strādās,vai arī-aizgājis pie savas Ex!Nezinu,ziņas nav - arī man neviens cits neko neuzraksta un nepasaka,bet nu neko...ja grib,lai viss beidzas tā un man tikai negatīvais pret viņu krājas,tad sākums ir labs!
19.05.2011 23:09 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
bļāviens - kāds izrunāties? nav ko uzmākties ar runāšanu, kas viss jau ir bez vārdiem pateikts :)
20.05.2011 01:17 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nē,nu skaidrs,ka vairs jau nekādas izrunāšanās nebūs,tas jau skaidrs un ar katru sekundi,minūti,stundu,dienu vēlos to aizvien mazāk!Nevēlos vairs to!
Vnk vairāk jau dusmas ir par to,kā puiši var būt tik gļēvi un izvairīties,viņiem laikam tiešām tas viss šķiet ok,nekādas problēmas!
20.05.2011 01:29 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
Tgd domajot, skiet, ak es muļķe raudāju, bet tobrīd, kad mani pameta arī nelikās smieklīgi.
Biju aizbraukusi uz pilsetu, kur mans, toreizejais puisis dzivoja, man tur māsa dzivo.domaju, satiksju vakara balliite, bet sjis teica, ka bus riga.aizeju uz balliiti, sjis prieksjaa, kjip man parsteigums, es jau prieciiga, blaa blaa...dejojām viss bija jauki, un tad sjis pasaka, ka viss cauri :D es biju sjokaa, un iemesls, tads, ka es esot parak jautra, aktiiva.tad nu domaju, tads gļēvulis esi, ja nevari pateikt, ka
tev cita. protams, pec tam sjis sagaja ar savu bijusjo, uztaisija, vinjai bernu un pameta, jo bernu vinjs negribot. tad sapratu, ka vinjas vieta vareju but es. Un ar vinja bijusjo, pec tam jau atkal esosju, sadraudzejamies. zjel man vinjas pat, ka vinjs taa neliekas ne zinis par bernu joprojam.
20.05.2011 02:11 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Es neesmu jus pametis, bet ir ari jastrada un citi pienakumi japilda.
20.05.2011 10:08 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Jā, lasu dažu meiteņu komentārus un esmu šokā,godīgi sakot :-O es domāju,ka man ir ļoti grūti, bet nu dažas situācijas pārspēj visu!virtuāls rokas spiediens no manis, jo es diez vai ko tādu normāli spētu pārdzīvot!man visādi ir gājis, bet tik cūcīgi neviens pret mani nav izturējies, toties es esmu :-/ līdzīgas izjūtas man ir šobrīd, bet nu ar topuisi tā paīstam nekad neesam bijuši kopā, tikai tie brīži, kad bijām,. bija vienkārši fantastiski, bet nu tagad ir klusums...es jau nevaru viņu vainot, jo solīts jau netika nekas, turklāt apzinos, ka pati vien esmu vainīga..kad man kronis nokritīs, tad varbūt beidzot spēšu pormo reizi tam cilvēkam, kuru mīlu,pastiept roku pretī, jo pa visu laiku es ne reizi neesmu viņam pirmā pat ziņu padevusi, acīmredzot cilvēkam tas apriebās! :-( bet ir jau viņš arī pietiekami pāri man darījis!ai, bet nu ko tur vairs?
tikai šaize tāda, ka man negribās nevienu citu, tas ir murgs kkāds ;-)
20.05.2011 11:38 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Kad man bija kādi 16 gadi man bija perfektais puisis (uz to mirkli :D) - vecāks, ar mašīnu, izskatīgs un strādājām vienā vietā. Taču vienu reizi no viņa skype man rakstīja VIŅA meitene! Es par tādu nezināju un kā izrādijās viņa par mani bija tikai izlobījusi no visa aizdomīgā un pie visa vainoja mani! Puisis, protams, bija pateicis, ka es viņam kāros kaklā un viņš nevainīgs kā eņģelītis. Es pat dabūju purnā no tās meitenes un vispār viņa ilgi bojāja manu dzīvi un puisis bija kā akā iekritis, līdz pēc 2 gadiem viņš un mans puisis sāka dzīvot vienā koju istabiņā. Tā arī līdz šim neesmu ar viņu pārrunājusi neko, bet viņš vispār izliekās, ka nekas nav bijis un tagad pat sit kanti! Nu ko lai saka par tādu!
20.05.2011 11:55 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
es atceros jau savu draudzeni, kad viņu pēc 7 gadu kopā būšanas vienā jaukā dienā džeks pameta dēļ citas :-O es vienkārši nezināju, kā cilvēkam palīdzēt!es skatījos uz viņu, un man asaras bira!Viņa 3 mēnešus bija kā mūmija bez emocijām!Sākumā vispār pazuda,izslēdza telefonu utt...tad sāka šausmīgi dzert, bet beigās palika vnk nenormāli agresīva, ar visiem kašķējās un tā, jo cilvēkam dikti tika pāri nodarīts! :-/
20.05.2011 12:02 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Man nebija tik briesmīgi no tā, ka viņš tā izrīkojās, bet, ka visu vainu novēla uz mani un tā meitene bija īsta Blēra no "Gossip Girl"
20.05.2011 12:04 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,tiešām brīnos par puišu uzvedību un attieksmi pret attiecībām,meiteni,ar ko agrāk ir bijuši kopā!
Jo vēl jo vairāk,ka es puisim pajautāju,kāpēc viņš man neteica,ka sarakstās ar to meiteni, par IT KĀ skolas lietām,tad viņš tikai man spēja pateikt tā-nu piedod...neteicu tāpēc,ka tu droši vien padomātu,ka viņa man kaut kāda mīļākā ir!Man bija dusmas un pateicu-pareizi,rezerves plānu jau vajag! (e) Man ir ļotoooti nelabas aizdomas,ka viņi tagad abi ir kopā,jo viņa visus meiteņu profilus tagad bloķē (puišu nē!) (s)
Bet tā meitene un viņš man apgalvoja,ka viņa zina par mūsu attiecībām,ka esam kopā,bieži ar viņu par attiecību tēmu ir runājuši (mani un viņu!).Kāpēc vella pēc viņai kaut kas ir jāzina?Vienu reizi sastrīdējāmies-pat to viņš arī bija viņai pastāstījis,dusmas! (e)
20.05.2011 14:08 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.05.2011
Murrra,

Vaina ir tajā, ka viņš vēlas izvairīties no tādām sarunām. Viņi necieš to runāšanu tas ir fakts. Tas viņiem uzdzen depresiju un tajā brīdi viņš jau tā iespējams īsti labi nejūtā un nāk pie tevis tikai tad kad jūtas gatavs skatīt problēmu vaigā. Tas jau protams neko neattaisno, bet, ja pati esi iniciatore šķiršanai tas taču ir labi, ka viņš nevēlas visu laiku ar tevi runāt par to to. Atceros, ka es mēģināju izbegt attiecības ar savu puisi, viņš visu laiku gribēja runāt, kāpēc, ka mainīsies utt., un tas tik to agoniju pagarināja
20.05.2011 14:20 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Man katru reizi, kad redzu viņu, gribās viņam iemaukt purnā un pateikt, ka es taču visu zinu un saprotu! :-D
20.05.2011 14:21 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Mendi,redz,tur tā lieta,ka viņš jau nezina un mēs abi nebijām runājuši,ka šķirsimies!Es viņam devu laiku,lai apdomājas par visu,ka pēc tam atkal abi aprunāsimies un tā!Bet es piekrītu-viņš laikam nav gatavs par neko tādu runāties.
To laiku,ko mēs nesazinājāmies-viņš bija slims,pie pc pasēdēt nevarēja,bet...es neticu,ka vēl joprojām slimo,drīzāk,ka izvairās un dara citas lietas!
20.05.2011 14:23 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Es,šajā gadījumā,puiša rīcībai nesaskatu nekādu attaisnojumu!!!
Ja jau bija tik spējīgs uzņemties attiecību statusu un būt ar šo meiteni kopā, tad kāpēc gan lai nebūtu tagad tik stiprs un nepaskatītos acīs un neizrunātos? (jo kā jau autore minēja,nekas par šķiršanos nemaz nebija minēts un abu starpā apspriests) Tas tiešām ir gļēvi no puiša puses!
Murrra,galvu augšā ;-) Jo agrāk vai vēlāk puisis sapratīs,ko ir zaudējis un, ja viņš pret tevi tik nekrietni izturējās,tad tici man-viņš par to vēl saņems "dāvaniņu" no turpmākās dzīves!
JO ne velti saka - savu laimi neuzbūvēsi uz citu nelaimes! ;-)
20.05.2011 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
O, tad es neesmu vienīgā, kurai tā "palaimējies" ar bijušo. ;-)
20.05.2011 15:56 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
so.so,klāj vaļā :-D :-D :-D
20.05.2011 15:57 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet man jus visas milas esat.
20.05.2011 19:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits