vīrieši un viņu nauda

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011

sveiciens visām šajā 1dienā! :-)

man ir viena draudzene,kurai ļoti svarīgi ir lai vīrietim būtu daudz naudas un viņš labi izskatītos.viņa pat nerunā ar tādiem,kas slikti izskatās.kad mums sākās skaļa diskusija par bagātajiem vīriešiem viņa pateica,ka būtu laimīgāka,tad ja puisis būtu naudīgs.nezinu,es laikam esmu pārāk labi audzināta,man neliekas,ka vīrieši būtu jāuztver kā naudas mašīnas.man interesantāk liekas pašai pelnīt nekā ļaut lai mani iztur,tas man ir vairāk pašcieņas nezaudēšana un sevis piepildīšanas veids. es tik ļoti gaidu to mirkli,kad viņa iemīlēsies parastā puisī,tad arī visu sapratīs... :-)

16.05.2011 19:37 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
soufija, Tu kaut kā tiešām brauc galejībās. Starp sievietēm nav tikai mājsaimnieces un un karjeristes. Iedomājies, ir tādas, kas gan bērnus uzaudzina, gan strādāt paspēj.
Man Tava filozofija šķiet ļoti subjektīva, tā,ka bez variantiem-vai nu, vai nu..Tā pabēdīgi, īstenībā.
16.05.2011 20:50 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Nē, es neesmu karjeriste. Es vienkārši gribu realizēt sevi. Es 2 mēnešus "sēdēju" savam vīrietim uz kakla. Nu nestrādāju un tikai rūpējos par māju. Pirmā mēneša beigās es sāku justies kā dārzenis. Mans mērķis nav pelnīt tūkstošus un uzbliezt savu biznesu. Bet es vēlos būt interesanta, noderīga, parādīt, ka spēju kaut ko vairāk kā tikai aiziet uz frizētavu un ēst kūkas ar draudzenēm.
16.05.2011 20:51 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Gemini dance or die :)
Cik bieži tad tā notiek, kad tu saņem 455.54 LVL un mēneša beigās tu esi iztērējusi tieši 455.54 LVL? Nākamajā mēnesī tu saņem mazāk jo nostrādāji mazāk stundu - tagad ir 357.89 LVL un mēneša beigās - hops,sanāca! Nenopirku kāroto kleitu, bet sanāca! Aiznākam-mēnes - nu jau paveicās, nedaudz vairāk stundas - 512.42 LVL , šomēnes sanāca arī aiziet pie kosmetologa un nopirkt to sasodīto kleitu, beigās balanss 0.00, jo iztērēti tieši 512.42 LVL. :D
Ceru, ka saprati domu.
P.S Arī sevis ierobežošana ir liekams 'mīnusa' kategorijā.
16.05.2011 20:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Chocoo, varu izskatīt piedāvājumu taču vairs it kā nē :-)
16.05.2011 20:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Chocoo, varu izskatīt piedāvājumu taču vairs it kā nē :-)
16.05.2011 20:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Chocoo, varu izskatīt piedāvājumu taču vairs it kā nē :-)
16.05.2011 20:53 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
man laikam ir sakrājies daudz ko teikt šajā sakarā :-D
bet,runājot vēl par tiem bagātajiem vīriešiem,man liekas,ka kādai,kura tiešām meklē paveiksies un viņa atradīs to bagāto vīrieti un,ja tam vīrietim kaut cik ir arī smadzenes,kas lielākoties tādiem ir,tad jāsaprot arī tas,ka vīrietis neskries pakaļ ar dārgām mantām un naudu,bet paskatīsies kas esi par cilvēku,paskatīsies vai pati maz ko dari,ko centies sasniegt un vai Tev ir kaut kas galviņā, jo tādi vīrieši zin,ka ir tādas meitenes,kuras viņus meklē,lai noslauktu...viņi jau arī nav muļķi.
16.05.2011 20:55 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
soufija, kurš no mums sevi neierobežo? Jo cilvēkam ir vairāk, jo vairāk vajag.
Un,nē, man nav šādu pirkumu-"kleitas, jo sen kārojas". Man ir tas, ko varu atļauties un tas, ko gribu. Vienā traukā šos neberu.
Ni tā arī šeit laikam atšķiros-ka manā maksājumu trauciņā primārie ir rēķini un tikai tad,kad es skaidri zinu, cik naudas man paliek, izdaru kādu pirkumu, nevis mēneša beigās secinu,ka limits pārtērēts. Bet tas arī tādēļ,ka ar vīrieti budžets ir kopīgs,un tas man netraucē.
16.05.2011 20:56 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
Guaranai-dzīvot sanāk kopā ar manu kolēģi (foršu) dzīvoklis ir pie elkor plaza,Tev ir sava izolēta istaba,ar eiroremontu un viss pa smuko,jāmaksā 75ls plus ūdens un elektrība.
bonuss tāds,ka ziemā nav jāmaksā par apkuri..jo tas iekļauts īres cenā..tā,ka ziemā baigi izdevīgi sanāk.
16.05.2011 20:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Gemini, lasi starp rindiņām, ar kleitu es nedomāju tikai kleitu un ar kosmetologu nedomāju tikai kosmetologu.

Un kāpēc tev vispār bēdīgi? :) kur tad es rakstīju, ka ir tikai divu veidu sievietes - mājsaimnieces un karjeristes? ir arī sportistes, mākslinieces, prostitūtas, garīgu ceļu ejošās utt utt. ak, bet ne jau par to bija šī diskusija.
16.05.2011 21:06 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
soufija, kad Tu attiecināji to uz Magdalēnu, ka jau jau nav bērni un pludmale, tad ir karjeriste.
Nu ir vienalga-kleita, kosmetologs, velosipēds vai auto. Tie nevar būt kā neplānoti pasākumi, ja nezin vai tam pietieks naudas. Un tā arī rodas sajūta,ka nevar savilkt galus.
16.05.2011 21:10 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Man nauda gan neinteresē, bet izskats ir svarīgs. Kāda jēga ielaisties sarunās ar vīriešiem, un kuriem skatotiesjāsaraujas nepatikā? kamēr jauna, tikmēr gribu izbaudīt visu skaisto apkārt, jo īpaši jau vīriešus (l)
16.05.2011 21:11 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Ak jā, varu vienīgi piebilst pie tēmas - dažam mauc*ba vienkārši ir asinīs :-D
16.05.2011 21:11 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Gemini.. ja par bērniem, pludmali un naudas iekasēšanu pasmaida, tad.. man ir savi secinājumi, un pēc viņas teiktā par divu 'mēnešu sēdēšanu uz kakla un jušanos kā dārzenim', nospriežu ka nenošāvu greizi neierindojot viņu sekojošu sieviešu kategorijā : profesionāla sportiste, prostitūta, māksliniece, mūķene, ''pasaules apceļotāja''. Bet nenoliedzu, ka sievietes ir daudz un dažādas un nav tikai karjeristes un mājsaimnieces, vienkārši balstoties uz komentāru, izsaku aptuvenu minējumu, atvaino, ja tevi tas darīja bēdīgu.

Nesaprotu, kādēļ tu tagad runā par velosipēdiem,auto,kleitām un citām fīčām. Kleitu var lasīt kā skaistumu, kosmetologs- kā attīrīšanos. Ja tev šajā brīdī nav naudas un ir jāplāno, lai apkārtējo vidi un sevi darītu skaistāku, ja sevis attīrīšanai (grāmata,vīraks,sveces,mūzika,ceļojums, diēta, ARĪ tas pats kosmetologs,kas tika nosaukts kā simbols utt utt), tad tu sev par to vari ielikt mīnusiņu, un varbūt ir jāpiestrādā pie attieksmes, jāpaanalizē sevi. Atkal - lai tu nepārprastu, neattiecini to konkrēti uz sevi. Ko es gribu teikt - jā, cilvēkam ir vajadzības un lietas, ko viņš vēlas un tevis pieminētais 'rodas sajūta,ka nevar savilkt galus' vien liecina par to, ka kaut kas ir izdarīts nepareizi.
16.05.2011 21:29 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
soufija, nav runa par to,ka šādu lietu nav - ir, bet pēc tam, kad zin, ka tās var atļauties un tā tie mīnusi nemaz nerodas. Un, protams, par to diapazonu-vienai vajag visas Tevis nosauktās lietas, lai attīrīos un, ko tik vel ne, citai tas neko nemaksā, jo to rod savādākos ceļos.
16.05.2011 22:06 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Interesanti ,kāpēc izvēlēties "parasto" vīrieti, kas vienmēr skaita katru latu no algas līdz algai( vai ar kuru esot, būtu jāskaita kopā), būtu apsveicami un atbalstāmi?
Kopš kura laika naudas trūkums( ilgstošā peridoā) ir tikums? Kāds krievu klasiķis reiz esot teicis: no nabadzības nav jākaunas, bet no trūkuma gan.. ;-)
16.05.2011 22:16 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Veelos inteligjentu, gudru, ambiciozu viirieti. Ja buus shiis iipashiibas, buus arii nauda :-) vismaz sfeeraa, kuraa es esmu un ar kaadiem cilveekiem visu laiku satiekos [bankas], shis likums darbojas perfekti. Pashai ir lieli plaani attieciibaa uz karjeru, taapeec nespeeju iedomaaties attieciibas ar kaadu, kas nevareetu liidzi tureet.

Nauda nav svariiga, taa vienkaarshi naak kaa pashsaprotama lieta.
16.05.2011 22:37 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
protams,ka nauda nav galvenais,bet agri vai vēlu,ja tās nav,tiks izjusts tās trūkums un tas kļūs traucējoši,jo vīrietis jutīsies neapmierināts,ka nespēj sniegt visu savai sievietei un sieviete nelaimīga,jo redzēs,ka citām ir labāk un skaistāk..
es vienkārši esmu dzirdējusi,ka'tā uzskata paši vīrieši..
16.05.2011 22:42 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
choco, bet tieši tā jau arī ir!
kamēr tu jūties komfortabli attiecībās gan morālā, gan materiālā ziņā, tikmēr uz malām pārāk neskaties. bet, ja rodas problēmas, tu pamani, ka var arī citādi.
un nauda ir liela brīvība, ko var sasniegt tikai gudrs un ambiciozs cilvēks, kam nauda nav mērķis, bet līdzeklis sevis realizēšanā.
16.05.2011 22:45 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
Renē-bet man liekas,ka arī attiecībās jūtoties labi morālā ziņā agri vai vēlu izjutīs to naudas trūkumu,jo mēs visas gribam justies skaistas un lutinātas..

tā,ka grūtākais ir vīriešiem,jo viņi jau nav muļķi un viņi saprot,ka mums gribās dzīvē visu to skaisto..
protams,ka gudri vīrieši ir lieliski sarunu biedri un nauda dod brīvību,jo var piepildīt sapņus,redzēt visu ko un izbaudīt dzīvi..
16.05.2011 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits