Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

studiju kredits,ludzu apgaismojiet mani :)

 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011

velos pieteikties studiju kreditam ar valsts galvojumu...tikai vai tiesham galvotajs ir tikai valsts,jeb tomer vajag ari kadu vel fizisku personu par galvotaju ? man nav neviens kas var iet par galvotaju..tapec gribu uzzinat ka tur isti ir... :-O

16.05.2011 16:42 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Ir jābūt diviem galvotājiem-viens ir valsts, otrs reāls cilvēks, kam ir nepieciešamā ienākumu summa mēnesī.
16.05.2011 16:44 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Jaa,tiesi taa,gan valsts,gan kaads reaals cilveeks.
16.05.2011 19:04 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Apdomā pirms ņem to studiju kredītu Latvijā. Pazīstu daudzus, kas pēc tam grābj katru ārzemēs atrasto iespēju nopelnīt naudu, lai atdotu to parādu. Varbūt izdevīgāk izmācīties ārzemēs. Vismaz zini ka pēc it kā ļoti noderīgā bakalaura diploma saņemšanas nebūsi ar pliku pakaļu plus pāris tūkstošu latu parādu. .. Reizēm domāju.. kad es beidzu vidusskolu - visiem bij rõzā brilles uz acīm. Visiem, izņemot vienu cilvēku, kurš diemžēl meta plinti krūmos un tagad studē turpat Latvijā. Mans brālis šogad beidz 12.klasi un situācija joprojām tā pati.. visiem meklē tuvāko vagonu, kurā ielēkt, lai gadus trīs vēl varētu pasildīties universitāšu solos un klausīties pasniedzēja iemidzinošo mūziku. Lai nu kā - lai tev veicas! Katrs gadījums tomēr ir individuāls, varbūt ka piederi pie tiem, kuri iet mācīties to, ko tiešām vēlas! Kā nekā tu jau esi izsķīrusies par studiju kredītu, kas norāda uz to, ka neesi no tiem, kuri ielien mācīties tur kur varēja iekļūt budžetā! :)
16.05.2011 19:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!