Tipiskās frāzes!

 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009

Tā kā pavasaris rit pilnā sparā un vasara nav aiz kalniem, protams, arī tusiņi, jaunas iepazīšanās un romantiski (un varbūt arī ne tik romantiski) piedzīvojumi! Brunču mednieki ar sāk uzdarboties.

Gribēju, tā teikt, apkopot tipiskākās frāzes, ko koļītāji saka, lai nesanāktu iekrist šādu tipāžu ķetnās. :D Sen jau tie gadi ir garām, kad uzķēros uz šiem, bet pirms kāda laika atkal gadījās. Tātad, meitenes, neturiet sveci zem pūra un padalieties!

16.05.2011 04:32 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Es labākajam draugam skype rakstu, ka nereāli gribu ēst, ka jau jāiet (mums bija jau sarunāts iet paēst). Uz ko viņš atbild, lai uzgaidu. Es protams čīkstu, ka mirstu nost. Viņš - nu mirsti arī.Es - nē nu kā šitā var, ko tu bez manis darīsi? Viņš - paņemšu rezerves daļām, lai var nomainīt savām draudzenītēm pamatsastāvu.
Tjip kompliments, tāds riktīgs blefiņš, bet patīkami... :-)
16.05.2011 13:19 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Un vēl...
Es viņam jautāju: Klau, mēs taču esam draugi, vai ne..? (man vajadzēja šo to izspiest no viņa.. :-))
Vinš - šodien draugi, rīt varbūt tu būsi manu bērnu māte...

Nu vai nav skaisti...Galvenais es zinu, ka tiešām negrasās ievilkt gultā, jo mums abiem ir attiecības. :-)
16.05.2011 13:21 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Uz bruņču mediniekiem tu tiešu uzķersies, jo parasties dzeki saka vienu un to pašu un vel vairāk tizli pasaka. Tāpēc tie ir visdrošākie dzeki.

Ja pie tevis ir pienācis kāds kurš uzsāk sarunu un liekas, ka ir radniecīga dvēsele un lieliski pavadītas dažas minūtes. Tad zini esi satikusi īstu meistaru :D bet neatsaki viņam, iespējams tev būs labākā vasara mūžā!!!
26.05.2011 18:40 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man viens pēcpirmā vakara pateica,ka esot iemīlējies..paradoksāli sanāca, ka ar laiku viņā iemīlējos es, bet viņš nē.. :-(
26.05.2011 18:43 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
dr.lv - "mūsu intereses atbilst pa 100%"

"Iedosi numuriņu"

"Tu esi tik jauna un skaista ... " (tas ir bijis no vecākiem džekiem)

26.05.2011 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits