Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēnešreizes un Nuva Ring

 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, ;-) Sākšu ar to, ka 2.maijā sāku lietot Nuva ring (mēnešreizu pirmajā dienā, kā ginekoloģe lika).. parasti man viņas ir 5 dienas un normālas, nav ne stipras, ne vājas..Bet šoreiz sagadījies tā, ka man jau 12 dienu ir tās MR (s) .. Kad sazinājos ar savu dakteri, man ieteica iedzert vienu kontracepcijas tableti pa pusītei divas dienas..bet es neesmu LV un pie kontracepcijas tabletēm netieku :-/ Tāpat arī aptiekāre nesaprot, kas ir askorutīns... :-O Varbūt ir kāds ieteikums bez zāļu lietošanas, kā apturēt (t) ? Un šī nav pirmā reize, kad lietoju riņķi...3 gadus atpakaļ bija viss kā vajag būt :-)

13.05.2011 20:40 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Man arī kad ieliku pirmo riņķi bija garākas mēnešreizes, kādas divas nedēļas bija smērēšanās. Bet cik lasīju, tā ir normāla reakcija, jo svešķermenis.
Tagad viss kārtībā, mēnešreizes ļoti mazas, tikai šoreiz kaut kur kavējās :-D
13.05.2011 20:42 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
man mēnešreižu ilgums gan nemainījās, kā bija, tā palika īsas. bet nu pirmo mēnesi bija smērēšanās jā, bet ne tik stipra, lai noturētu par mēnešreizēm..
13.05.2011 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits