tā bija man, kā bija jums?

 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009

Labvakar daiļās dāmas. :-P

sākšu ar to, ka šī bija viena no sliktākajām dienām kādas man ir bijušas. nestāstīšu gari, kas un kā šodien viss notikās, pastāstīšu tikai kulmināciju.

tā šodien dodoties mājās iebraucu lielveikalā, lai sapirktos produktus vakariņām, neteikšu ka ieejot veikalā, atvainošos, viens stulbenis ietriecās ar saviem ratiņiem man virsū un vēl nobļāvās, lai skatoties, kur ejot. Tā pilnā aizkaitinājumā staigāju pa veikalu un, bladāc, priekšā bijušais, tas nebūta tas trakākais, bet viņš bija sadevies rociņās ar jaunu meiteni un izskatījās pilnīgi laimīgs. Protams man trieciens tieši sirdī, es reizē pagriezos ar visiem saviem ratiņiem un ātrāk tinos prom kamēr viņš nav mani ieraudzījis. Pa ceļam vēl uzskrēju virsū kaut kādam stendam un apgāžu kaudzi ar kaut kādām bundžiņām, ratus ar visiem produktiem iestūmu malā un aizsteidzos prom no tā veikala. Tagad man nav vakariņas, tikai saldējums, ko pašlaik ēdu un besos( piedodiet nav īsti literārs vārds, bet nevaru savādāk nosaukt kā tagad jūtos) par to, ka viņš jau ir sācis jaunas attiecības kamēr es vēl vien blandos par pasauli (t)

Kādas biju jūsu pirmās reizes, kad ieraudzījāt bijušo kopā ar citu meiteni? Un ko jūs darījāt?

tagad iešu apskatīties vai ledusskapī vēl nav kaut kas atlicis no ēdieniem :-D

11.05.2011 21:11 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
kā es baidos no šitā! :-/ Man liekas,ka es sajuktu prātā, tādēļ neeju pat vairs uz saviem mīļākajiem klubiem,jo viņš tur mēdz tusēt! ;-)
12.05.2011 14:07 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ta bija sen, bet, kad ieraudzīju savu toreizējo draugu pirmo reizi ar citu, tieši tajā brīdī sapratu, ka viņš nav vairs tagadējais, bet nu jau bijušais, lai gan līdz tam viss bija ok. Sajūtas - interesanti, kādas var būt sajūtas?! :D ko darīju? Paskatījos viņam acīs un pajautāju - tad tas ir viss? un pēc tam vienkārši aizgāju, lai gan iekšā viss vārījās!
12.05.2011 14:20 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neesmu tā uzskrējusi nevienam bijušajam, bet es arī nemētāšos ar sliktiem vārdiem, katram ir savs, man šķiet, ka puisim no visilgākajām attiecībām ir jauka, izskatīga meitene un viņi ir laimīgi, pārējiem īsti nezinu un neinteresē. Un ja satiktu tad nekādas īpašās emocijas nebūtu.
:-)
12.05.2011 14:31 |
 
Reitings 184
Reģ: 11.01.2010
HAAH, ES ARĪ VAKAR GĀJU AR SAVU DRAUGU PA IELU UN NĀK MAN BIJUŠAIS PRETĪ AR SAVU MEITENI :D

Galvenais, ka viņam bija mugurā manis dāvinātais krekls :D
es to meiteni pat nepamanīju...
bet nu šoks bija, jā.... fuij...
esam šķīrušies 9 mēnešus :(
12.05.2011 14:32 |
 
Reitings 174
Reģ: 04.01.2010
Nju kad es ieraudzīju savu pirmo ex ar jaunu draudzenīti,kurš man bija vēl pirmā mīlestība, es gandrīz nomiru.. tas bija tiik sāpīgi.. :-/ (t) Bij pagājis apmēram pusgads, bet vienalga sāpēja.. :%27-( tagad jau ir pagājuši vairāk kā 4 gadi - redzu viņu bieži, sasveicinos un tas ir arī viss..
A un vēl bija viens čalīts,kurš arī ļoti patika un viņš mani pameta un ka dieraudzīju ar jaunu čikitu viņu, tāda greizsirdība parāva :D njuu likās, ak dievs, kur viņš tādu ir atradis? :D :D :D
12.05.2011 16:30 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Ex draugus nesatieku, nemaz negribas satikt, nedomāju par viņiem.
Chocoo, ex draugu 7dien redzēju DEPO veikalā :-D
12.05.2011 16:37 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ir gadījies redzēt tikai dr.lv. parasti salīdzinu ar sevi, novērtēju vizuāli un viss. lielāks prieks, ja meitene ir izskatīga nekā ja neglīta, jo tomēr tas liecina par gaumi :)
12.05.2011 18:36 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.01.2009
Nu, man bija tā, ka bijušajam māsa uzaicināja uz vienu tusiņu. Jau dodoties uz turieni zināju, ka tur būs bijušais ar jauno draudzeni. Tas savā ziņā arī bija dzinulis, lai uz turieni aizietu, jo gribējās redzēt, kāda tad izskatās tā, kura ieņēmusi manu vietu.
Tusiņā kā jau tusiņā, tik bijušāis visādi izrādījās manā priekšā ar jauno draudzeni un viņa centās neatpalikt, par ko man nāca smiekli. Gorījās abi deju ritmos un mīlinājās. No malas likās dikti uzspēlēti. Mazliet jau arī aizķēra, bet neizrādīju. Bet tas tāds nieks salīdzinot ar bijušā vēsti no rīta, ka viņam ar jauno draudzeni vienīgajiem no klātesošajiem naktī bijis SEKS!!!... :-D :-D :-D
12.05.2011 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!