greizsirdiba

 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009

Ka cinities ar greizsirdibu?? es zinu ka es tada esmu, zinu ka esmu slimigi greizsirdiga.. bet ko darit.. es vienkarsi nevaru savi kontrolet.. esmu jau sadi izjaukusi 2 ieprieksejas attiecibas.. un liekas ka tagadejas ari izjauksu tiesi si iemesla del..

es nesaprotu kura bridi kluvu greizsirdiga jo atceros gadus atpakal kad tadas sajutas man vispar nebija, kapec tada uzradas, ka man no vinas tikt valja? es negribu ta dzivot, es meginu kontrolet savas greizsirdibas lekmes esot kopa ar draugu.. ja redzu ka vins paskatas uz kadas smukas meitenes kajam vai krutim, meginu telot ka mani tas nesatrauc un man nav iebildumu bet tas pec laicinja viss nak atpakal dubulta- izgazu vinam to visu virsu tik un taa.. sodien ari.. vins sarakstas ar vienu savu draudzeni.. vismaz vins man saka ka draudzene.. bet es palasiju vestules kur vins vinai esot raxtijis cik vinai smuks dupsitis un netikai utt. tas bija pirms mes bijam kopa.. bet tad kapec saka ka vinja vinam nav nekad interesejusi un ir taka "comi".. parmetu vinam to un vins pateica ka man nav tiesibu vina vestules lasit un ja man neapmierina vina pagatne tad zinot kas man jadara.. :-( es zinu ka vienmer parspileju, bet nezinu ka man ar to cinities.. :'-(

09.05.2011 18:53 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
pasaulespilsone- tev pašai nepatīk skatīties uz pievilcīgiem vīriešiem?
09.05.2011 20:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
pasaulespilsone - nu pasaki, kā vispār iespējams panākt, ka vīrietis neskatās uz citas sievietes krūtīm vai kājām, pa ielu pretī nāk sieviete ar atkailinātām attiecīgām ķermeņa daļām?!
Manuprāt, tas ir neiespējami, nevajadzīgi un vispār lieki iedomāties ko tādu neatļaut!
09.05.2011 20:26 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu, es neuzskatu, ka jāpieņem un jāpacieš tas, ka skatās uz citu meiteņu kājām vai krūtīm :D
09.05.2011 20:22 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jāstrādā ar savu raksturu, lai gan arī es būtu greizsirdīga,ja vīrietis it kā vienkārši draudzenei rakstītu, ka viņai smuks dupsis, nu nez... Un tā viņa atbilde, nav smuki tā teikt savai mīļotajai. Vnk viņš ir tāds tips, vēl nenobriedis, atliek pieņemt vai darīt kā viņš saka.
09.05.2011 20:04 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
nenoliegšu, ka arī es mēdzu būt greizsirdīga, un tas arī parādījās pie tagadējā drauga.. bet nu ja, es to cenšos apslāpēt, citreiz sanāk, citreiz neīpaši.
bet vispār pārlieku liela greizsirdība nu galīgi nav laba lieta. jāpilnveido sevi un jāapzinās, ka esi labākā. :-)
09.05.2011 19:36 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Nu bet ko tu gribi, lai viņš vispār nereaģētu uz apkārtējām sievietēm? Neredzu problēmu tajā, ka viņš paskatās uz pievilcīgu sievieti. Tu labāk mēģini saprast, kas viņam konkrētajā eksemplārā patīk un centies noslīpēt to savā augumā.
09.05.2011 19:31 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Gluži mana problēma. Saprotu, ka kaitējo ar to attiecībā, brīžiem cenšos savaldīties, bet tāpatās pienāk reize, kad viss nāk laukā. Reizēm pat dzirdot kā viņš ar kādu sarakstās, es jau esmu sadomājusies nez ko, laikam iztēle pārāk bagāta :-D Zinu, ka tas no malas izskatās smieklīgi un neko labu attiecībām nedod, bet es nespēju ar to tikt galā. :-/ Turklāt šāda greizsirdība ar iepriekšējiem draugiem nebija novērota, parādījusies tikai tagad.
09.05.2011 19:22 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
man kadreiz bija tada pati problema. ar laiku wnk pargaja,jo sapratu,ka mulkes loma jau palieku tikai es pati!
09.05.2011 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits