Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

greizsirdiba

 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009

Ka cinities ar greizsirdibu?? es zinu ka es tada esmu, zinu ka esmu slimigi greizsirdiga.. bet ko darit.. es vienkarsi nevaru savi kontrolet.. esmu jau sadi izjaukusi 2 ieprieksejas attiecibas.. un liekas ka tagadejas ari izjauksu tiesi si iemesla del..

es nesaprotu kura bridi kluvu greizsirdiga jo atceros gadus atpakal kad tadas sajutas man vispar nebija, kapec tada uzradas, ka man no vinas tikt valja? es negribu ta dzivot, es meginu kontrolet savas greizsirdibas lekmes esot kopa ar draugu.. ja redzu ka vins paskatas uz kadas smukas meitenes kajam vai krutim, meginu telot ka mani tas nesatrauc un man nav iebildumu bet tas pec laicinja viss nak atpakal dubulta- izgazu vinam to visu virsu tik un taa.. sodien ari.. vins sarakstas ar vienu savu draudzeni.. vismaz vins man saka ka draudzene.. bet es palasiju vestules kur vins vinai esot raxtijis cik vinai smuks dupsitis un netikai utt. tas bija pirms mes bijam kopa.. bet tad kapec saka ka vinja vinam nav nekad interesejusi un ir taka "comi".. parmetu vinam to un vins pateica ka man nav tiesibu vina vestules lasit un ja man neapmierina vina pagatne tad zinot kas man jadara.. :-( es zinu ka vienmer parspileju, bet nezinu ka man ar to cinities.. :'-(

09.05.2011 18:53 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
man kadreiz bija tada pati problema. ar laiku wnk pargaja,jo sapratu,ka mulkes loma jau palieku tikai es pati!
09.05.2011 19:01 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Gluži mana problēma. Saprotu, ka kaitējo ar to attiecībā, brīžiem cenšos savaldīties, bet tāpatās pienāk reize, kad viss nāk laukā. Reizēm pat dzirdot kā viņš ar kādu sarakstās, es jau esmu sadomājusies nez ko, laikam iztēle pārāk bagāta :-D Zinu, ka tas no malas izskatās smieklīgi un neko labu attiecībām nedod, bet es nespēju ar to tikt galā. :-/ Turklāt šāda greizsirdība ar iepriekšējiem draugiem nebija novērota, parādījusies tikai tagad.
09.05.2011 19:22 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Nu bet ko tu gribi, lai viņš vispār nereaģētu uz apkārtējām sievietēm? Neredzu problēmu tajā, ka viņš paskatās uz pievilcīgu sievieti. Tu labāk mēģini saprast, kas viņam konkrētajā eksemplārā patīk un centies noslīpēt to savā augumā.
09.05.2011 19:31 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
nenoliegšu, ka arī es mēdzu būt greizsirdīga, un tas arī parādījās pie tagadējā drauga.. bet nu ja, es to cenšos apslāpēt, citreiz sanāk, citreiz neīpaši.
bet vispār pārlieku liela greizsirdība nu galīgi nav laba lieta. jāpilnveido sevi un jāapzinās, ka esi labākā. :-)
09.05.2011 19:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jāstrādā ar savu raksturu, lai gan arī es būtu greizsirdīga,ja vīrietis it kā vienkārši draudzenei rakstītu, ka viņai smuks dupsis, nu nez... Un tā viņa atbilde, nav smuki tā teikt savai mīļotajai. Vnk viņš ir tāds tips, vēl nenobriedis, atliek pieņemt vai darīt kā viņš saka.
09.05.2011 20:04 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu, es neuzskatu, ka jāpieņem un jāpacieš tas, ka skatās uz citu meiteņu kājām vai krūtīm :D
09.05.2011 20:22 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
pasaulespilsone - nu pasaki, kā vispār iespējams panākt, ka vīrietis neskatās uz citas sievietes krūtīm vai kājām, pa ielu pretī nāk sieviete ar atkailinātām attiecīgām ķermeņa daļām?!
Manuprāt, tas ir neiespējami, nevajadzīgi un vispār lieki iedomāties ko tādu neatļaut!
09.05.2011 20:26 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
pasaulespilsone- tev pašai nepatīk skatīties uz pievilcīgiem vīriešiem?
09.05.2011 20:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
domaju, ka pagale viena saja gadijuma nedeg. tu esi g-sirdiga, bet, manuprat, tavs draugs dod tam iemeslu-sarakste ar citu, kuru uzksata par simpatisku, aplukosana(pienemu, ka uzkritosa). vai tiesam virietis nevar siekaloties mazak uzkritosi?°man butu pazemojosi staigat kopa ar veci, kurs lur uz citas pupiem. logiski, ka ta meitene to pamana un noteikti nodoma-ta nu gan nabadzite, uz sita uzkerusies. :-D
09.05.2011 20:29 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ai, es tevi saprotu... Par to skatīšanos vēl tā - lai skatās, es arī skatos uz smukiem džekiem, ja kāds patrāpās manā redzes lokā, bet tās sarakstes... Manējais ar pasācis rakstīties ar vienu meiču un tā viņam pati vai virsū lec! Protams, nesaku, ka tikai šī vainīga - mans puisis pēc dabas ir tāds runīgs un flirtē pats neapzinoties, tāpēc nebrīnos, ja no viņu sarakstes tā meiča jau sāk gultā blakus vietu gatavot. Man viņš saka: esam tikai draugi. Cik man zināms ir jau arī. Bet sirds tāpat sāp. Un zinu, ka viņa sarakstes lasīt nedrīkst. Bet lasu. Un pēc tam pati raudu. Nu muļķe - bet ko padarīsi? Uzskatu, ka viņam būtu jāizbeidz sazināties ar viņu, jo mani tas tiešām sāpina, bet vai man ir tiesības ko tādu prasīt? Goda vārds nezinu. Pati jau vienmēr saku - būs gājējs, aizies. Bet negribas tak!
09.05.2011 20:44 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
piekrītu agucītim. ja skatās, tad lai vismaz neuzkrītoši :-D
ja es esmu greizsirdīga, tad tas ir tikai tāpēc, ka pati kaut ko iedomājos nevis reāli draugs kaut ko dara manā acu priekšā, izaicina mani uz to.
09.05.2011 20:46 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
pūkuminka, es reāli šitās 'draudzīgās' sarakstīšanās neatblastu, īpaši, ja var zināt, ka meitene grib viņu. un jā, loģiski, ka Tev ir tiesības kaut ko teikt. manējais saprastu uzreiz, kā viss notiek. |-)
09.05.2011 20:51 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu, kad esmu attiecībās parasti esmu ar otru cilvēku tik pārņemta, ka mani apkārtējie pat neinteresē, nu nav man tajā brīdī neviena smukāka puiša par manu. Nezinu, es parasti skaidri pasaku, kas man ir vai nav pieņemami, ja otrs cilvēks to nerespektē, tad es neredzu tādām attiecībām nākotni.
09.05.2011 22:20 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Beidzot esmu sapratusi, ka greizsirdība ne pie kā laba nenoved!
Nevajag kļūt slimīgai, domāt nez ko, ja nav pamatojuma, protams.
Pēc sava vīrieša varu teikt - greizsirdība sabojās šķietami labās attiecības, tādēļ nav ko muļķoties un jāuzticas partnerim! :)
09.05.2011 22:29 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Es arī esmu no tām greizsirdīgajām meitenēm... Saprotu it kā un esmu jau nedaudz pieradusi pa šo laiku, ka mans puisis ir tāds, ka flirtē neapzinoties, pats man viņš to pateica, ka tā esot un tas viņam iedzimts no tēta. Bet vienalga diezgan sāpīgi. :-| Un arī tās vnk draudzenes viņam ir daudz, ar kurām iet iedzert alu kopā pēc skolas un tā. (t) Protams, katru reizi esmu greizsirdīga, kad viņš tā dara vai arī sarakstās ar kādu... It kā neesot man iemesls būt greizsirdīgai pēc viņa domām. Ok, kad viņš sēž pie neta, varu jau mierīgi sēdēt blakus viņam un lasīt tās sarakstes, bet vienalga stulbi jūtos. (s) Jo ilgu laiku viņš bijis viens un tad saradušās visādas druškas viņam. Vairākkārt jau sanākuši kašķīši dēļ visa šī. Bet nu tgd jau pēdējā laikā kkā retāk viņš iet tusēt ar citām meitenēm, jo saprot, ka man tas nepatīk. Bet lai gan no otras puses, ir lietas, kas pierāda, ka esmu viņam tomēr vienīgā un nav iemesla man uztraukties. :-) Tā kā vnk jāpieņem, ka raksturs viņam tāds. ;-)
09.05.2011 22:31 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Man vislabak patik lietotaja "high-flyer" attieksme - nevis censties kaut ka ieriebt tai citai, vai parmest partnerim, bet gan pilnveidot sevi. Manuprat, tas pats attiecas ari uz virieshiem - man japilnveido sevi, lai butu taas vilabaakaas cienigs. Meginat saprast, kas vinai(jusu gadijuma vinam) patik - domaju, tas ir labs ieteikums.
10.05.2011 12:48 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
nezinu, manās attiecībās vienmēr palīdz izrunāšanās, mēs izrunājam abi visu, kas mūs neapmierina un cenšamies konkrētas lietas vai nu nedarīt vai darīt mazāk. ja manējais ar kādu veceni sarakstītos tādā kontekstā, tad es skaidri un gaiši pateiktu, lai viņš vairs nesarakstās ar viņu un punkts. manējais arī šad tad sarakstās ar meitenēm, ar vecām paziņām, bet zinu, ka nekādus mājienus un zemtekstus viņš tur neraksta, tāpēc es neuztraucos un neko viņam neprasu. Tāpat arī viņš zin, ka man ir viens čalis ar kuru regulāri sarakstos, viņš man it kā lūdza, lai viņu bloķēju utt...bet es viņam paradīju saraksti, pateicu, ka sen viņu pazīstu un man nav iemesla to darīt, tagad ir miers :)
10.05.2011 13:06 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Paldies Dievam,ka mans nesaraxtaas(bet kas to zin!),bet vnm kad paskatas uz kadu,saku,nu gliita ne,vnm pasaka,ka nevienu nekur neredzeja,man sanak smiekli un dusma paariet :D Lai cik jocigu buutu,es nevienu citu nepamanu,kaut kopa esam jau vairak ka gadu.Man prata neienaktu ar kadu chatoties un pateikt, ka vinam smuks dupsis...Manam ir vissmukaakais :D
Tas chomu busanas esmu redzejusi draugu lokaa,bet nu,tas jau individuali,nav jasviez visi viena maisaa :)
Esmu loti greizsirdiiga,bet vnm kka sanaacis pamatoti,kau virietim liekas,ka nieki:) Un greizsirdibu mazliet vajag,jo tad juti,vai Tu vari vai nevari bez ta cilveka.Man gribetos,lai mans draugs ir vairak greizsirdigs,citreiz liekas,ka pie kajas :D
10.05.2011 13:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man, protams ja sieviete sevi ir aizlaidusi, vairs nekopj, mati nekādi, liekais svars stipri pār normu, apģērbs nekāds, vīrietis būdams pieklājīgs arī neaizrāda, bet izrāda pastiprinātu interesei pret citām sievietēm tad vajadzētu varbūt padomāt ko un kā, bet izpatikt otram, ja izskaties labi, bet nav silīši krūtīs, lūpās, botukss acīs utt., pilnīgi un noteikti nē!

Visam ir jābūt normas robežās, pazīstu ļoti daudz tipus, kas vienkārši savā būtībā ir neattīstijušies primāti, un turpina apjūsmot playboy modeles, pie tam to dara nepieklājīgi un otram aizskaroši, tāpat raksta draugos visādām par dupšiem un krūtīm, tas vienkārši ir neinteliģenti un šādu cilvēku sev blakus neizvēlētos.
10.05.2011 13:28 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Manuprat,taisniba ir par to kopsanu,bet daudziema taaaadas meitenes,bet taapat,kka savs viriesa ego jaapmierina...Esmu parasti greizsirdiga, kad vins iegadajas FHM vai Playboy,zinu,ka normals viriesu zurnals,ar viriesiem interesantam lietam,rakstiem,bet tas meitenes :@ Bet,kad saku,ka mani kaitina,vins saka,ka neskatas(katad :D) Esmu pieradusi pie ta un vairak necinos un nebojaju sev nervus,pec sevis spriezot,mazliet ir zems pasnovertejums,bet no otras puses-kapec? Eh,labak pieveert acis un izlikties par mulkji :D Es parasti pakaitinu un saku,kapec mums sievietem nav PlayMan zurnala,tad gan sacepjas,bet zin,ka neko teikt nevar :D Un mes abi domajam iet uz Bikini Bash,man baigi bus sevi jasanjem rokas :D
10.05.2011 13:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!