Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izglitiba

 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009

Sis laikam bus prieks tam meitenem, kuras ir pabeigusas vidusskolu un nestude! Tatad, esmu pabeigusi vidusskolu, paslaik nestudeju! Satiku 25. gadus vecu puisi, kurs iegust jau otro izglitibu, kamer es 21. gada vecuma bumbuleju pa pasauli :-D Sedeju un domaju pie sevis shame on me :-D Es pat vel neesmu sakusi studet, kamer vinjs jau tulit pabeigs otro izglitibu.. Citreiz nedomajat, ka nestudejot kaut ko palaizat garam? :-/

08.05.2011 02:10 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Jā palaižat gan daudz ko.
Savukārt ar mani ir tā ,ka šogad beidzu vienu citu skolu (profesionālo vidusskolu) un man takā vajadzētu doties uz augstskolu (es ar lielāko prieku ,protams) bet ir finansiālas grūtības. Vecāki palīdzēt nevar, studējošo kredītu negribu - vispār negribu kredītu, bet ĻOTI vēlos augstāko izglītību reklāmas nozarē vai biznesa vadībā.
Domāju pēc prakses atrast darbu, kaut vai veikalā pastrādāšu un papelnīšu naudu kādu kadu /divus (augstākais) , lai varētu piepildīt savu sapni (par augstākās izglītības iegūšanu ) .
Strādāšu tikai sava mērķa labad, ikmēnesi noguldot kādus 100 Ls krājkontā uz procentiem.

Luni laist man nav paredzēts.. gribu dzīvē kko arī sasniegt. :)
08.05.2011 02:29 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
tb gadu/divus :)
08.05.2011 02:31 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es jau 2x esmu stājusies pirmajā kursā (dažādās fakultātēs un ļoooti atšķirīgās programmās), beeeet nevaru atrast savu nekādīgi. (t) Tā naivi domāju, ka trešā reize būs tā laimīgā, bet tas tiešam ir naivi. :-|
08.05.2011 02:32 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Es atkal esmu izvēles priekšā, šogad beidzu koledžu, bet nezinu,ko darīt tālāk :(
08.05.2011 02:34 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
es saaku.. bet finansiaalu iemeslu deelj koledzu, lai aatraak profesija buutu un tad veelaak "labaakos laikos" studeet kaadaa augstskolaa... beeet arii koledzu pametu... iemeslu : 1. vnk debiila skola; 2. vecaakiem jau pat gruuti sponsoreet koledzu... tad nu tagad mekleeju darbu, kuru, protams, arii ir ljoti gruuti atrast... :( visur jau pieredzi prasa, a kur lai dabuu, ja iespeeju nedod vispaar? :( vislaik mani paarnem stulba sajuuta- kaa taada pastariiite... neiet vnk man.. veseliiba dir*aa vnk, izgliitiibas nav, darba nav.. seezhu vecaakiem uz kakla... vnk gruzos par to, ka maasaam ir laba izgliitiiba, viena maasa vispaar spechuks.. a es? :( baigi grauzh... grauzh, ka vecaaki briizhiem vispaar manii neklausaas... grauzh, ka nevaru paspiideet ar saviem panaakumiem, darbu, izgliitiibu, kaadu progresu savaa dziivee.. ahhh, vnk kaa chupa kkaada... pat privaatajaa dziivee man neiet (t) pat skumji palika :(
08.05.2011 02:35 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Salome ,
kur problēma?
-Nezini ,ko vēlies dzīvē? :)


Es pašlaik prof.vidusskolā mācos reklāmu (ok man tgd prakse) , un doma ir iet tālāk par to pašu , tikai protams augstākā līmenī.
:)
08.05.2011 02:35 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
man ir viens pabeigts bakalaurs. vēlāk mēģināju vēl vienu bakalauru, bet jau peč 2 mēnešiem pametu. nākamajā gadā mēģināju maģistrantūru, 1 semestri novilku, bet 2. sem. vairs negāju...
joprojām ir sajūta, ka nav tādas programmas, kurā visus priekšmetus gribētu mācīties ar prieku, bez piespiešanās. nākamo reizi kaut kur stāšos, kad būšu daudz maz pārliecināta, ka tas man varētu patikt. gribētos jau maģistru.
P.S. ne par vienu izglītību neesmu maksājusi, visur esmu bijusi budžetā.
08.05.2011 02:37 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Salomé, Tu pameti arī politoloģiju? Ja nav noslēpums, kāpēc? Kas nepatika? (t)
08.05.2011 02:38 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Tieši gribēju taisīt līdzīgu diskusiju.
Es pagājšgad pabeidzu vidusskolu (ak dievs, tagad liekas, ka tas jau bija sen :-D ), šo gadu arī nobumbulēju (nosacīti) kā Au Pair.
Tagad domāju, ka vajadzētu augstāko izglītību, un arī ļoti gribās, bet tā pati problēma - nav finansējuma un kredīts šķiet kā briesmīgs bubulis, kam pat tuvumā negribas rādīties. Tad nu domāju pamācīties gadu arodskolā, bet arī bail, ka būs sajūta, ka kaut ko zaudēju.
Eh, stulba jau tā sajūta, ka gribu, bet nevaru. :-/
08.05.2011 02:38 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Es vienmēr apbrīnoju tos cilvēkus, kas pēc skolas beigšanas, kā saka, ceļo pa pasauli. Es kaut kā tā nevarētu.

Draudzene arī tagad klejo pa Dāniju, lai nodarbotos ar dejošanu. Viņai ir nepieciešams sajust brīvību. Dīvaini.

Bet, man liekas, ka Tu jau zaudē arī, ja neej studēt.
08.05.2011 02:44 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Nekur tu neliksies bez augstākās izglītības, kaut kādā brīdī tev to ievajadzēsies.
08.05.2011 02:44 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Leo, problēma varētu būt tā, ka es vēlos pārāk daudz dzīvē... un uzreiz.

Emba, jā, man pat kauns atzīt, ka ar mani tā notiek jau otro reizi (nu, kā ar tādiem grābekļiem).
Kas nepatika? Hmm, laikam jau lielākais mīnuss ir pati LU mācību koncepcija. Nē, ne tikai konveijers (kas nemaz nebija tik izteikts, par spīti tam, ka mums bija 80 cilvēki kursā), bet vairāk lekciju akadēmiskums un kopējā studiju programmas (vismaz pirmā studiju pusgada) nepārdomātība.
Vēl jāatzīst, ka es nejutos labi tur. Tā, tīri emocionālā līmenī man tā vieta nešķita tuva (tiesa, tas ir tikai loģiski, jo es iepriekš 12 gadus mācījos vienā skolā, kas bija kā manas otrās mājas... ir naivi to pašu vēlēties no augstskolas).
Vēl svarīgs aspekts (kas gan ir būtisks ikvienam, kas studē Latvijā) - ko pēc tam? Politikas zinātne konkrētā valstī tomēr ir specifiska tieši šai konkrētajai valstij...
Ir arī plusi, protams, ir daudz vieslekciju, politisko debašu, informatīvo pasākumu... Es to rezumētu kā "mēģina, bet īsti nesanāk". :-|

Bet ir daudzi, kuriem tur mācīties ļoti patīk un šķiet interesanti (man gan pati politika arī šķiet ļoti saistoša), tā kā tā vairāk ir mana, nevis LU problēma, protams. :-D
08.05.2011 02:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Piedošanu, ka tik gari. (s)

Par ceļošanu - jā, jā, jā, es arī dikti gribu paceļot un beidzot secināt, ko tad īsti vēlos. Manuprāt, ļoti daudz kļūdās savā studiju izvēlē tieši tā iemesla dēļ, ka to sasteidz.
08.05.2011 02:49 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Salome, kur Tev tagad velk mācīties?? :)
08.05.2011 02:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vespera, mani, diemžēl, nekur nevelk mācīties. :-| Bet es tāpat jau jūdzos nost no bezdarbības, tā kā nākamā mācību gada plāns (tā trūkums) mani ļoooti biedē.
08.05.2011 02:53 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Salome, a straadaat neinteresee? :-)
08.05.2011 02:55 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Salomē, bet ir taču tāda viedo cilvēku suga, kuriem izglītība nevar daudz ko iedot. Kas paši izglītojas ļoti, ļoti labi... Zinu, ka darīt kaut ko piespiedus ir ļoti grūti.
Man principā tagad ir morāli smagi mācīties, arī pagājušo gadu iestājos vienā augstskolā (budžetā), nepatika pārāk daudz kas, ne vide, ne tas, ka biju izrauta no ērtā ligzdiņas vidusskolā. Un tagad šogad šajā augstskolā ir līdzīgi, jo vairs nav spēka pēc tās pirmās.. Baigā vilšanās sevī. ;-)
Tāpēc es tā kā būtu par sava "es" sameklēšanu pēc vidusskolas, jā, arī pablandīšanos pa pasauli, jo tā brīvība ir tas, kas man tagad pietrūkst visvairāk. Ja ir iespēja, un ja ir atbalstītāji, tad vienam gadam priekš sevis nav nekādas vainas.
08.05.2011 02:55 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Tev nepieciešams darbs, nesajuktu prātā no bezdarbības. :)
08.05.2011 02:56 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Hmm, interesanti. Es nebiju laikam piefiksējusi, ja iepriekš jau stāstīji, ka aizgāji. Bet vispār mani pārsteidz - nevis tas, ka neatrodi to, kas patiešām patīk, bet tas, ka Tu ej prom. :-D Noteikti dīvaini izklausās, bet Tu man ļoti atgādini mani pašu pirms pāris gadiem ļoti daudzos jautājumos. Un es noteikti būtu par spīti pašai sev un citiem turpinājusi mācīties. Nezin kāpēc man šķiet, ka Tev būtu jārīkojas tāpat :-D
Bet nu jā, piekrītu par to politoloģijas īpatnību katrā valstī. Taču aicinājums pēc politikas un politoloģijas, manuprāt, nav viens un tas pats. Tāpēc pieņemu, ka vēl vismaz tikpat tur ir tādu studentu, kas to apjauš (ja apjauš) tikai studiju laikā.
08.05.2011 02:59 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Man liekas,ka dzīve ir pārāk īsa lai vienkārši neko nedarītu. Es varbūt varētu 1 gadu neko nedarīt, nu tas ir nemācīties un nestrādāt,ja būtu kāds kas uztur, bet noteikti ne vairāk. Bet nu ja būtu iespēja vārta tiešākajā nozīmē `pablandīties pa pasauli` t.i. ceļot apkārt pa pasauli, tad, protams, neatteiktos arī to darīt vairākus gadus un tad sākt studēt.
08.05.2011 03:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits