Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MATU IZKRIŠANA!

 
Reitings 25
Reģ: 22.06.2010

;-)

Man pēdējo laiku...kā teikts, krīt ārā mati un tā pamatīgi, pilnībā jūtu, ka ir palikuši plānāki un īsāki :'-(

Varbūt tas varētu būt tāpēc, ka es pašlaik nevaru uzņemt kalciju, jo man ir alerģija no piena produktiem, ko nesen atklāja, un varbūt tās pārmaiņas ko ietkmē, jo dzīvoju veselīgu dzīves veidu, ēdu, guļu, cenšos nestresot, uzturos svaigā gaisā, kopju visu kā un vien var...bet, mati, man vēl tā nekad nav bijis...

05.05.2011 17:01 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Vispirms ir jānoskaidro, vai Tev mati izkrīt ar visām saknēm, vai nolūzt kaut kur pie saknēm. Ja ar saknēm, tad cēlonis var būt jebkāds-vitamīnu trūkums, minētā alerģija, citas veselības problēmas. Ja lūzt, tad visticamāk par daudz tos bojā-žāvē ar karstu gaisu, bieži taisno, lieto sliktu matu kosmētiku utt.
05.05.2011 17:06 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.06.2010
Vienu dienu mazgāju matus un šķipsa vnk izkrita, kad ķemmēju, pus mati vairs nav...krīt no matu skanēm un galiem...

Matus nežāvēju, netaisnoju, ļauju pašiem ižžūtun tāpat ir skaisti
05.05.2011 17:18 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Ej pie matu ārsta- trihologa. Tā ir nopietna problēma, nevar jokoties.
05.05.2011 17:21 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
STEIDZĪGI apmeklē trihologu!

Tagad vispār ir sezonas maiņa un mati vairāk krīt ārā nekā parasti, bet pēc tevis stāstītā tas nav normāli. Ej pie ārsta un noskaidro.
Mazgā matus saudzīgi, nemasē pārāk galvu, galvenais neķemmē slapjus matus un nelieto matugumijas un tml. lietas.

Veiksmi!
05.05.2011 17:24 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs tagad jau gadu ārstē matus,sāka pastiprināti krist ārā. Tagad dzer zāles, vitamīnus... bija nozīmētas lāzer procedūras un visādas smēres un šampūni.... tikai ar kādu smērīti, vitamīniem , kaut vai aptiekā pirkto uz ''dullo'' nebūs līdzēts.
05.05.2011 17:31 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
man pastiprinati mati krita ārā (tiešām ļoti daudz, ka pat uz piņkšķi vilka), kad pārtraucu dzert kontracepcijas tabletes. pat ne uzreiz, bet pēc kādiem 3 mēnešiem. krita ārā kādu mēnesi laikam un tad pārstāja.
05.05.2011 18:01 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.04.2011
man tāda pati problēma krīt ļoti mati, dzēru kalcijs +Dvitamīns , ieteica daudzi itkāpalīdzot , bet tikuntā krīt, friziere ieteica lietot dzintara balzāmu, ar ķiplokiem u.t.t. viņš ir jālieto pirms matu mazgāšanas jaiesmērē matos.
Un vel ieteica,Placentas ekstrakts matiem amulas MIL MIL, arī bij man diskusija ar šādu jautājumu. :-)
05.05.2011 21:20 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man agrāk arī ļoti krita,bet izrādījās,ka tas tāpēc,ka man trūkst organismam Fe :-) Tagad ir daudz,daudz mazāka problēma. Protams,kad mati ir netīri/taukaini,tad mati stiprāk krīt ārā,bet kad ir tīri un viss ok,ir jūtama atšķirība - daudz mazāk izkrīt ;-)
Tā kā - iespējami ir vairāki iemelsi,kāpēc tas tā, arī vitamīnu trūkums var daudz ko izmainīt organismā :-)
05.05.2011 21:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2011
man krita tā, kad izvelk ar roku caur matiem, tad raudāt jāsāk. mani biezie mati palika daudz plānāki. Nopirku aptiekā vitamīnus ādai matiem, nagiem ,,Perfectil" 10ls maksāja mēnesim. 15 dienas lietoju un jau daudz mazāk ārā krīt, tikai pēc mazgāšanas kad izķemmē, tad drusku izkrīt. bet labāk iesaku pie matu ārsta iet. vispār es tos vitamīnus pirku nagiem, jo tie sāka ,,ziedēt". pirms tam biju lietojusi silica gel, bet tie kaķim zem astes liekami, neko nelīdzēja vismaz matiem ne.
08.05.2011 00:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 07.05.2011
man krita tā, kad izvelk ar roku caur matiem, tad raudāt jāsāk. mani biezie mati palika daudz plānāki. Nopirku aptiekā vitamīnus ādai matiem, nagiem ,,Perfectil" 10ls maksāja mēnesim. 15 dienas lietoju un jau daudz mazāk ārā krīt, tikai pēc mazgāšanas kad izķemmē, tad drusku izkrīt. bet labāk iesaku pie matu ārsta iet. vispār es tos vitamīnus pirku nagiem, jo tie sāka ,,ziedēt". pirms tam biju lietojusi silica gel, bet tie kaķim zem astes liekami, neko nelīdzēja vismaz matiem ne.
08.05.2011 00:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits