Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stipra deguna asiņošana

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! man šad un tad gadās, ka ļoti spēcīgi sāk asiņot deguns. visbiežāk tas ir bijis tad, kad jau ilgstoši ir bijušas iesnas un deguna asinsvadi paliek trauslāki,citu reizi paceļās asinsspiediens. nu parasti kaut kā jau tieku galā,jo lielākoties šādas asiņošanas mājās gadījās. Bet šodien veselas 2 reizes deguns asiņoja apm 15min ilgi. ja vēl pirmo reizi no rīta ar grūtībām izdomāju kādēļ asiņoja, tad otro reizi tiešām pēkšņi, par laimi, tuvu mājām :(

zinu,ka viens no iemesliem šādām asiņošanām ir saaukstēšanas - tad cilvēkiem ar vājiem deguna kapilāriem var sākties asiņošana un es tieši šobrīd esmu saaukstējusies.

zinu, daudzas teiks, ka vajag piededzināt asinsvadus, bet ir daudzi cilvēki,kuri saka,ka asinīm ir jānotek,jo var plīst kāds asinsvads galvā :(

tiko netā salasījos par deguna asiņošanu un sapratu,ka beidzot jāiet pie ģimenes ārsta, jo gribētu pārbaudīt asinis, varbūt vēl kaut ko, bet man daktere ir tāda,kura negrib rakstīt nosūtījumus, nepatīk viņai,ja izsaku savas aizdomas, bet nāku no mazpilsētas un vēl nevēlos mainīt ārstu.

nu jā,tas ko no Jums vēlētos ir tas, ka lai pastāstāt kā notiek piededzināšana, kā ir pēc šīs procedūras,cik tā ir ilga utt.

jo laikam tomēr būšu nosvērusies par labu piededzināšanai :-|

02.05.2011 22:02 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
:-)
02.05.2011 22:07 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.07.2009
man ir gadījies ka 40 min riktīgi un neapturami, vienkārši patusēju pie izlietnes tad. Piededzināts bērnībā bieži, bet tas nelīdz, jo vienalga pa vienu naasi saaks teceet ja gribes. proceduura nesapiiga vati au shkjidrumu patur naasii aarsts un viss. nekaadas uguns nav :D
iesaku vienkārši nopirkt askorutīnu (bez receptēm) 2tab 2 reizes dienaa kaadas 6 dienas un ilgaaku laiku buus miers. un kad stipri asino tad var kreisaas rokas mazajam pirkstam melnu diegu aptiit paaris rinjskjus, tur kur nags sak augt. jociigi bet tieshaam aatraak paariet, bet pat ja kaads saka ka taas iedomas, tad nu diegs jau veseliibai nekaitee taa pat :D
02.05.2011 22:11 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
ai,es vienkārši salasījos nezin ko par mazasinību, hemofiliju un aknu slimībām, tāpēc tagad uzvilkos :D

bet nu asinsainu veikt par ļaunu arī nebūtu,jo sen nav pārbaudīta ;)

smailjuk-paldies par padomu,būs jāpamēģina :) es gan mēģinu asiņošanu apturēt vati samitrinot ar ūdeņraža pārskābi, pirmās reizes,kad stipri asiņoja ļoti labi palīdzēja,tagad jau tā iedarbība lēnaka palikusi, bet itkā palīdzot asinīm sarecēt :)
02.05.2011 22:26 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Manam brālim ir šāda problēma, varētu pat teikt, ka bija.
Viņš dzēra kaut kādas zālītes, bet tas tik ļoti nepalīdzēja, kā tāds process, kā asins nodošana.
Viņš dažas reizes gadā iet nodot asinis un tad viņam vienkārši netek. Kad sāk tecēt asinis pa degunu, viņš aiziet uz asinsdonoru centru, nodod asinis un tad atkal viss ir kārtībā :)
02.05.2011 22:43 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
oo,tas gan ir interesanti,būs laikam beidzot jāsadūšojas aiziet un nodot asinis arī man :)
02.05.2011 22:48 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Ceru, ka arī Tev šis veids palīdzēs. Vēlu veiksmi! :-)
02.05.2011 22:52 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.10.2009
Kad biju maziņa, man ļoti bieži asiņoja deguns. Tad kādā piektajā klasītē, kad man bija augsta temperatūra deguns gandrīz visu laiku nepārtraukti asiņoja, tad devos pie ārsta piededzināt asinsvadus. Īpaši labi pašu darba gaitu neatceros. Sāpēja ļoti, arī daudz asins zaudēju, kad dedzināja, bet jau vairākus gadus deguns nav asiņojis :-)
02.05.2011 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
KAut ko atceros, ka bija pastiprināti jāpalieto C vitamīns, lai stiprinātu asinsvadu sieniņas :)
02.05.2011 23:35 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
esmu deguna asiņošanas karaliene :D
piededzināšana ir uz neilgu laiku. esmu piededzinājusi asinsvadus jau kādas 20 reizes vismaz, jo bērnībā nenormāli bieži asiņoja. vaina tam ir deformēta deguna starpsieniņa, tāpēc, pie lielāka spiediena vai kapilāriem pie karstuma izplešoties, viņi vieglāk traumējas.
nu, piededzināšana ir tāda, ka kož degunā, jo iesmērē skābi. sāp, protams, bet tas ir izturami. es drīzāk ieteiktu dzert askoratīnu regulāri, man tas palīdz.
02.05.2011 23:36 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Man savā laikā ļoti bieži asiņoja deguns, asinsvadi tika piededzināti, taču tas neko daudz nelīdzēja. Vienā no stiprās asiņošanas reizēm to pat īsti nevarēja apstādināt, izsaucām ārstu uz mājām, aizveda uz slimnīcu, kur uzzināju, ka man ir plaušu karsonis, kuru mana ģimenes ārste nemaz nebija pamanījusi iepriekšējās dienas vizītē, redz, sanāca, ka deguns mani paglāba no kā sliktāka "ielaišanas".
02.05.2011 23:45 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es atceros, kad man kādā 7ajā klasē 5as stundas no vietas tecēja asins straumēm. nekādīgi nevarēja apturēt. mamma izsauca ātros, atbrauca iedeva kaut kādas zāles un pārstāja tecēt. bet man ģim. ārsts neieteica piededzināt. tagad man bieži asins tek pirms mr un kad ir stipras iesnas.
nezinu kāpēc daudz cilvēki, kad tek asins,tad galvu atliec atpakaļ,bet pareizi ir,ja galvu liec uz priekšu, tā ātrāk beidz tecēt.

un tā ir taisnība, ka ir jānodod asinis. bet tā kā es esmu ģibule un bailule, tad uz neko tādu neparakstos :D
03.05.2011 02:47 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
man pirms kāda gada bija tā, ka regulāri asiņoja deguns. piemēram, sēdēju skatījos tv, pēkšņi ne no kā sāk asiņot deguns. ne vienmēr tas saistīts ar iesnam vai kko taml. man , piemēram, bija asinsvadi pārak tuvu (nezinu kā to īsti definēt) deguna starpsiniņai, katra pusē deguna asinsvadi bija ļoti tuvu traumējami, pat ja ta var teikt stiprāk ievelkot gaisu. dažiem cilvekiem tā ir. sākuma arī baidījos iet pie ārsta, piededzināt, bet apnika ta deguna tecēšana, nevarēju pat normāli izklaidēties, pēkšņi varēja sākt tecēt asins. aizgāju, piededzinaja, tagad viss ok. šad un tad vēl patek, bet ļoti reti.
03.05.2011 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits