emocionālie pārmetumi sev par redzi.

 
Reitings 72
Reģ: 22.07.2010

ak, meitenes. beidzot savu sāpīti kādam jāizstāsta.

jau kopš 13 gadiem, kā noņemu brilles (vai tagad-izņemu lēcas), sāku raudāt par savu redzi. Es nevaru neraudāt, jo zinu, ka nekad nespēšu normāli redzēt...vienīgais operācija. :-/

jau 13 gados man redze bija -4,25

tagad -5,75 (tagad man ir 17)

jūs pat nezinat, cik drausmīgi es jūtos. :'-( :'-( :'-(

es pat nezinu, kāpēc jums to saku, vienkārši vairs nevaru panest.

Kā jums, pārējām meitenēm, ar slikto redzi iet? spējat sadzīvot? :-/

01.05.2011 03:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja nav problēmas, tad cilvēks pats to atrod, atrada par ko čīkstēt!
Tad jau man arī jākarās sliktās redzes dēļ! :-D
01.05.2011 11:56 |
 
Reitings 18
Reģ: 28.04.2011
Piekrītu pēdējam komentāram. Ko kārties ar tādu redzi? man jau 15 gados bija tuvu -6. pirmā vai otrā klasē jau liku brilles ar kaut kādu -2, protams ne visu laiku staigāt, bet bija. Zinu meiteni kas tikai pie -5 beidzot sadabūja brilles ko izmanto tikai un vienīgi stundu/lekciju laikā, pārējā laikā nemaz nečīkst.
man bija -7 plus paliels astigmātisms, un uztaisīju operāciju un staigāju ar smaidu sejā, brilles mājās kā butaforija stāv. Bet kamēŗ nevarēju dabūt operāciju neraudāju par to ka neredzu, vairāk pat smējos, kā brāli biedēju noņemot brilles kamēr braucu ar mašīnu, vai mēģināju citiem izskaidrot cik slikti es redzu.. :P Un es nesaprotu ko sev pārmest, ne jau tev savas vainas redze slikta... man to nodarīja smaga slimība zīdaiņa vecumā... augot to vienkārši pieņēmu, arī to ka pusskola par kobru sauca :( ilgu laiku biju vienīgā klasē ar brillēm, bet nu... priecājies ka vispār redzi!
01.05.2011 10:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Apzheelinj. Brilles uzliku uz deguna 8 gadu vecumaa, tagad ir -8

Ko tad man iet kaarties? :-D

Kaadas probleemas visu laiku ar leecaam/brilleem staigaat un njemt nost tikai pirms guleet ieshanas? Tumsaa tachu jaaredz nav, ko?

Piedod, liekas mulkjiigi paardziivot un raudaat par to taadu. Pacieties paaris gadinjus, iztaisiisi operaaciju un balle beigta.

Aaa, un jaa. Priecaajies, ka neesi akla. Ir cilveeki, kas nekad sauli neredzees.

-5, nu ir atradusi par ko zheeloties..
01.05.2011 05:49 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Spēju sadzīvot. :) Un tagad lasu to grāmatu "Muļķa pieredze". Ezotēriķi un vēl kaut kādi kaktu gudrie uzskata, ka redzes problēmas rodas no nevēlēšanas saskatīt lietas īstajā gaismā, kas gandrīz vai atbilstoši man.
Personisks ieteikums - neņem stiprākas brilles, bet cīnies ar esošo problēmu un esošajām dioptrijām.
01.05.2011 04:16 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man paaris gados no -0,5 redze pasliktinaajaas liidz -2,75. :( Paarsvaraa no sliktiem monitoriem. :( Nekas patiikams tas nav, bet esmu iemaaciijusies ar to sadziivot. Protams, saprotu tavus paardziivojumos, jo tu veel esi ljoti jauna. Bet gan jau ka veelaak tev radiisies iespeeja sakraat naudinju operaacijai. :)
01.05.2011 04:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits