Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

emocionālie pārmetumi sev par redzi.

 
Reitings 72
Reģ: 22.07.2010

ak, meitenes. beidzot savu sāpīti kādam jāizstāsta.

jau kopš 13 gadiem, kā noņemu brilles (vai tagad-izņemu lēcas), sāku raudāt par savu redzi. Es nevaru neraudāt, jo zinu, ka nekad nespēšu normāli redzēt...vienīgais operācija. :-/

jau 13 gados man redze bija -4,25

tagad -5,75 (tagad man ir 17)

jūs pat nezinat, cik drausmīgi es jūtos. :'-( :'-( :'-(

es pat nezinu, kāpēc jums to saku, vienkārši vairs nevaru panest.

Kā jums, pārējām meitenēm, ar slikto redzi iet? spējat sadzīvot? :-/

01.05.2011 03:54 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man paaris gados no -0,5 redze pasliktinaajaas liidz -2,75. :( Paarsvaraa no sliktiem monitoriem. :( Nekas patiikams tas nav, bet esmu iemaaciijusies ar to sadziivot. Protams, saprotu tavus paardziivojumos, jo tu veel esi ljoti jauna. Bet gan jau ka veelaak tev radiisies iespeeja sakraat naudinju operaacijai. :)
01.05.2011 04:13 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Spēju sadzīvot. :) Un tagad lasu to grāmatu "Muļķa pieredze". Ezotēriķi un vēl kaut kādi kaktu gudrie uzskata, ka redzes problēmas rodas no nevēlēšanas saskatīt lietas īstajā gaismā, kas gandrīz vai atbilstoši man.
Personisks ieteikums - neņem stiprākas brilles, bet cīnies ar esošo problēmu un esošajām dioptrijām.
01.05.2011 04:16 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Apzheelinj. Brilles uzliku uz deguna 8 gadu vecumaa, tagad ir -8

Ko tad man iet kaarties? :-D

Kaadas probleemas visu laiku ar leecaam/brilleem staigaat un njemt nost tikai pirms guleet ieshanas? Tumsaa tachu jaaredz nav, ko?

Piedod, liekas mulkjiigi paardziivot un raudaat par to taadu. Pacieties paaris gadinjus, iztaisiisi operaaciju un balle beigta.

Aaa, un jaa. Priecaajies, ka neesi akla. Ir cilveeki, kas nekad sauli neredzees.

-5, nu ir atradusi par ko zheeloties..
01.05.2011 05:49 |
 
Reitings 18
Reģ: 28.04.2011
Piekrītu pēdējam komentāram. Ko kārties ar tādu redzi? man jau 15 gados bija tuvu -6. pirmā vai otrā klasē jau liku brilles ar kaut kādu -2, protams ne visu laiku staigāt, bet bija. Zinu meiteni kas tikai pie -5 beidzot sadabūja brilles ko izmanto tikai un vienīgi stundu/lekciju laikā, pārējā laikā nemaz nečīkst.
man bija -7 plus paliels astigmātisms, un uztaisīju operāciju un staigāju ar smaidu sejā, brilles mājās kā butaforija stāv. Bet kamēŗ nevarēju dabūt operāciju neraudāju par to ka neredzu, vairāk pat smējos, kā brāli biedēju noņemot brilles kamēr braucu ar mašīnu, vai mēģināju citiem izskaidrot cik slikti es redzu.. :P Un es nesaprotu ko sev pārmest, ne jau tev savas vainas redze slikta... man to nodarīja smaga slimība zīdaiņa vecumā... augot to vienkārši pieņēmu, arī to ka pusskola par kobru sauca :( ilgu laiku biju vienīgā klasē ar brillēm, bet nu... priecājies ka vispār redzi!
01.05.2011 10:31 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja nav problēmas, tad cilvēks pats to atrod, atrada par ko čīkstēt!
Tad jau man arī jākarās sliktās redzes dēļ! :-D
01.05.2011 11:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
-3 un bakstos pa veikalu bez brillem ka kurmis.
01.05.2011 12:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meitenēm, kas saka, ka atradusi gan par ko žēloties. Arī man ir slikta redze, protams, nepriecājos par to. Bet no otras puses - Tu ieliec lēcas un vispār aizmirsti par slikto redzi. Cik nav cilvēku ar tiešām nopietnām veselības problēmām..ar kustību ierobežojumiem, kas cieš no pastāvīgām sāpēm utt, utjp. ...
Un runājot par lāzeroperāciju acīm - es arī vnm dzīvoju ar domu, ka nākotnē noteikti tam sakrāšu naudu un viss būs baigi fantastiski. Tomēr, kad tā nopietnāk piesēdos pie interneta un izlasīju arī visu negatīvo operācijas pusi - balkusparādības, kas VAR BŪT .. tad sapratu, ka labāk tomēr nē.. labāk paciešu lēcas, nekā pastāvīgas galvassāpes, sausas acis ar sajūtu, ka acīs ir gruži utml. Protams, blakusparādības var būt un var nebūt, ir cilvēki, kuriem viss ir ok pēc tam.. un tomēr, kur ir garantija, ka tieši es nebūšu tas cilvēks, kam kāda šaizīte gadīsies? (t) Kā nekā acis ir tikai vienas un uz visu dzīvi. ;-)
01.05.2011 12:59 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man laikam pat patīk brilles. Man ir nelieli riņķi zem acīm, iedzimtības faktors, un brilles lieliski tos notušē, bet, kad neuzlieku, tad īsti pat spogulī bez kosmētikas negribas skatīties :)
01.05.2011 14:18 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
ak dieeevs!
man ir -6,5, ko man tagad arī piebimbāt pilnu forumu? labāk priecājies, ka redzi vispār.
samierinies, ka neko tur mainīt nevari, izņemot operāciju.
01.05.2011 14:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 24.04.2011
Sveika. man arii ir problēmas ar redzi. man ir -1,75 bet veinalga tas ir murgs bez brillēm vai lēcām staigāt. un man pasliktinās. pirms pusgada man bija -1,25. zinu, citiem tas liekas maz, bet tas ir murgs. es pat negribu iedomaaties kaa buutu redzēt ar tik lielu stiprumu. :(
lieta tāda, ka man pašai ir jāpērk lēcas[man arii 17] un ja kādu reizi budžets neļauj tad šausmas. brilles es negribu valkaat. tās es tikai pa māju un tām stiprums mmna ir stipri pa vāju.

ak tad ezotērīķi tā saka ja? :D hmm.tad jau laikam tie, kas sēž pie datora nespēj saskatiit iistaas lietas. vnk likumsakariibas saka kko citu. bet varbuut arii tādi gadījumi ir.
01.05.2011 14:48 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Ir cilvēki, kuriem redze ir tik slikta, ka nevar nēsāt pat kontaktlēcas, jo neredz tās - nevar ielikt..
Rūpīgi seko līdzi redzei, gaidi kad tā nostabilizēsies un ej uz lāzeru (vai ieoperē lēcu)..
01.05.2011 14:52 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Man brālim ir brilles no gada vecuma. Jau no tā laika +6, tagad viņam ir 16, staigā ar +6 un +7,5! Liek lēcas un dzīvo laimīgs!

Jā, protams, ja ir brilles, tad cilvēks ir nedaudz ierobežots aktīvajā ziņa, kaut gan, tas atkarīgs, cik viņš pats ļaujas savai redzei valdīt pār sevi, bet, tā nu ir tāda lieta, ar ko jāsadzīvo ja citādi nevar.

Ņem to vieglāk! It sevišķi, ja tagad nēsā lēcas, tad daudzām lietām vajadzētu mainīties. Ņem lēcas ārā vakarā pirms miega, lai no sevis noslēptu savu slikto redzi! ;) Gan jau pienāks arī Tava laimes stunda Tavai redzei! :)
01.05.2011 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir brilles jau kopš kkādas 8.klases,laikam.Skolas laikā ļoti pārdzīvoju,jo tad mēdza izteikt pretīgas piezīmes par briļļainiem cilvēkiem un tā.Tad es bieži par šo tēmu raudāju.
Tagad jau esmu pieņēmusi,ka man brilles.Milzu summas operācijai man nav,tāpēc nākas vien sadzīvot.Šobrīd man ir citas lietas par ko skumt un pārmest sev.
Galvu augšā!
01.05.2011 14:57 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir lieli mīnusi,bet nu vairs par to neuztraucos. Kontaktlēcas nelietoju, jo man tad viņas ir jāsūta un izmaksā dārgi. Tāpēc samierinos ar brillēm.. Un visi saka,ka labāk izskatos ar brillēm, tādēļ pieciešu dažas neērtības ko rada brilles-ziemā aizsvīst, vasarā reizēm iesauļojas "kājiņas".. :-D
Brilles man no 2 vai 3 gadiem.. Dēļ ārstu nolaidības.. :-/ Bet nu esmu ar to sadzīvojusi ;-)
01.05.2011 14:59 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir brilles,lēcas!Ar brillēm staigāju pārsvarā pa māju,bet ar lēcām pa āru,jo tā ir ērtāk.Vienu brīdi pastaigāju arī ar brillēm - visi pat teica,ka smuki izskatās :-) Tomēr izmantoju lielākoties lēcas - ērtuma dēļ.
Man ir -4, lai gan vienu brīdi bija pat -5.Jā,man uzlabojās redze,jo uzlabojās veselība (nezinu,kas un kā tur,bet ārsts man tur visu sakārtoja!) un teica,ka vēl man uzlabosies redze!
Tik teica,ka nevajag nez cik stipras tur ņemt,jo acs paliek slinka un nav nekādas piepūles, kaut kas tāds :-)
Tici man - par šo lietu nav ko pārdzīvot - ir lēcas,ir brilles un tu vari redzēt!Nav tā,ka jāstaigā aklai ;-)
01.05.2011 15:09 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
man arī slikta redze, ne tik, bet nu ir. es esmu lasījusi, ka acis var uztrennēt, bet ar to ļoti jānodarbojas. aci var uztrennēt tāpat kā jebkuru muskuli, varbūt painteresējies, esot arī spec grāmatas.

par operāciju man bail, jo nu nav jau tik traki, protams, ka neērti un gribētu visu laiku labi redzēt, bet nu nez, vai 40 gados, piem, nepalikšu akla vai arī nevajadzēs visu dzīvi mākslīgās asaras un tml. katrā ziņā mana acu ārste mani atrunāja
01.05.2011 15:12 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Oi, nomierinies! Man brilles ir kopš 12 gadu vecuma, un jau uzreiz bija -4.25.
Jā, 13 gados es arī ļoti kreņķējos, par to, ka man ir jānēsā brilles uz skolu, jo jauniešu attieksme bija vienkārši "superīga" un tajā laikā vecāki nevarēja man atļauties lēcas, bet tas man norūdīja raksturu.
Tagad, jau ir 19 un es nespēju iedomāties savu rītu nesākot ar to,ka es neuzlieku brilles vai neielieku lēcas :-D
Es neuzskatu, ka tev vajadzētu kreņķēties, par šitādu sīkumu. Ja ,tu nevari sadzīvot ar to, ka bez lēcām/brillēm neko neredzi, tagad takš var veikt visādas redzes operācijas un būs tev redze atpakaļ.
Paskat, te dažām meitenēm ir pat -8 :-O un viņas nekreņķējas.
Priecājies, ka neesi akla!
01.05.2011 16:13 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Priecājies, ka Tu redzi un, ka Tev viss ir kārtībā! :)
Man, piemēram, ir tā, ka man jānēsā dzirdes aparāts, ar vienu ausi es nedzirdu vispār, otru es pie "dzīvības" uzturu ar dzirdes aparātu, ko tad man šādā gadījumā darīt?! Dzīvoju tālāk, jā, reizēm, kaunos matus saņemt astē, jo liekas, ka visi smiesies, bet, ja tā padomā, tā ir laime - kad es vispār varu dzirdēt un TIKAI ar vienu ausi!
Es Tev ieteiktu par to nepārdzīvot un būt priecīgai, kad Tu spēj redzēt, ka brilles ir glābiņš tam! ;)
01.05.2011 16:16 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
tu pat iedomāties nevari, cik daudziem cilvēkiem ir tāda pati problēma kā tev. tikai tu par to nenojaut, jo āmen, ir izgudrotas kontaktlēcas un operācijas.
mana problēma ir iedzimta, klāt nākot arī sekām lasīšanai tumsā un lūrēšanā 97. gada "kvalitatīvajos" monitoros.
01.05.2011 16:16 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Cilvēki,jūs nu gan atrodat par ko čīkstēt,priecājies par to ka kaut ar brillēm vai lēcām redzi,man no 3.gadu vecuma ir 2.5 un 4.5,jāskrien sienā?,šodien vispār ellīga prognoze,jūtos akla,bet ko?, citiem ir sūdīgākas un nopietnākas problēmas. A es tulīt palikšu bez matiem, vajag parūku, varbūt kāda pārdod?-nopietni,tad jau man tagad jākarās,pusakla un vēl bez matiem. Nu tak padomājat par ko čīkstat
01.05.2011 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits