Vīrietis Gulbenē

 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010

Ta sagadījies, ka manam puisim nāksies kādu laiku dzīvot Gulbenē. Es gan dzīvoju Rīgā... Protams, ka man rodas interese par to vietu... Varbūt kāda var apstastīt - kādas tur meitenes, vai kārtīgas, kādi cilvēki, kādas izklaides vietas... Neesam ilgi kopā un bišķiņ ir baile par to, ka viņš tik tālu.... :)

01.05.2011 03:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.05.2011
aza23_ ja tu neesi bijusi Gulbenē, vai satikusi kādu gulbenieti, tad ir diezgan grūti sriest par tieši gulbeniešu akcentu. Nekur neko līdzīgu vēl neesmu dzirdējusi.
Tikai nepārprotiet, es nenosodu cilvēkus, kuri dzīvo Gulbenē un arī necenšos speciāli ņirgāties, tikai izsaku savas domas!
dzīvo vecvecāki un akcenta nav! :-D!bet būtībā piekrītu akcents visiem gulbene bish ir!bet neko darīt,vai tpc cilvex janoraxta?
01.05.2011 05:52 |
 
Reitings 122
Reģ: 05.03.2009
gulbene jauniesi ari izklaidejas un dazi cik zinu tad katru nedelas nogali.un ka jau katra pilseta ir vieglas uzvedibas meitenes un ir ari labas meitenes.
01.05.2011 12:49 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Sasmeejos par teemas nosaukumu,WTF???
Viirietis Gulbenee ir tas pats viirietis,kaads bija arii Riigaa,Ventspilii,Liepaajaa utt. Vinjam ir tie pashi pautinji un pinciitis,kaads bija ieprieksh... o_O
01.05.2011 13:23 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Nu neteiktu,ka akcents baigi pielip :D pati dzivju no dzimsanas Aluksne un man nav maleniesu akcenta, ta ka tas ir tirakas mulkibas, ka atri pielip :) Un ridziniekiem ir tas akcents, Salome, diemzel :) biezi vien pec runas stila var pateikt, kurs ir ridzinieks :)
01.05.2011 13:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kā man tracina šitā dalīšana kārtīgajos un nekārtīgajos.Nu taču katrā pilsētā būs kāda mauka,kas plīsies virsū.
01.05.2011 13:57 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
"Hmmm.... Varbut ka ir kadas konkretas meitenes, no kuram vajadzetu uzmanities???? "

Nabaga tavs puisis, kad trakās gulbēnietes viņu paņems priekšā, ij gailis pakaļ nedziedās :(
01.05.2011 14:28 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Kā tad tu no tām konkrētajām meitenēm uzmanīsies? Skatīsies viņas draugiem.lv un skenēsi, vai albumā tavs džeks neparādās? Un, drošs paliek nedrošs, vēl vēstulē uzrakstīsi, lai turas no viņām patālāk? :D
01.05.2011 14:35 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Ja tavs puisis pats nekoļīs meitenes,tad jau īsti kaklā neviena nekārsies..un ja kārsies,tad var taču atšūt javien pats nav no gribošajiem :-D
Pilsēta kā pilsēta,katru nedēļu brīvdienās(5dien un 6dien) ir kur aiziet patusēt.
01.05.2011 14:37 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Sasmējos. Zināju, ka es esmu ar greizu sirdi, bet izrādās, ka ir arī trakāki gadījumi.
Nu, un ko tev dos tas, ja, piemēram, kāda pateiks, ka Gulbenē ir Anna Bērziņa, kura ir baigā svilpaste un visus velk gultā? Neļausi džekam braukt uz to pilsētu vai nolīgsi privātdetektīvu, kurš sekos, vai viņam netuvojas Anna Bērziņa?
01.05.2011 14:39 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
eh, mana puse (l) :-D :-D
Nu nekā TĀDA vairs tur nav, agrāk iebraucējiem bija problēmas nakts tumšajā laikā :-D
Nopietni-vieta kā vieta. Meitenes kā parasti. Izklaides vietas-nav īpaši, tamdēļ brauc uz Alūksnes klubu.
01.05.2011 14:42 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.04.2011
Ja jasaka godigi, tad ja tev tas puika tads tusetajs, tad ir pat loti jauzmanas... Gulbene dzivo loti skaistas meitenes, tiesam, loti! Nu, protams, jebkura pilseta ir loti skaistas meitenes, bet Gulbene vinas visas ir vienkopus ta ka.... zinu Riga meitenes no Gulbenes, vinas visas ir tik skaistas, un akcents nomainijies dzivojot Riga. Un ja Gulbene katru nedelu notiekot pasakumi, kur lielaka dala iet...un tur pec bildemm, cik redzu pec pasakumiem meitenes nestaiga tirgus drebes, jo lielaka dala brauc uz Rigu iepirkties vai pasas suj un ir ari kadri, kas Gucci, armani orginaldrebes staiga...ir tur paris biezas tadas ari...
es pati esmu Gulbene bijusi uz kadiem 3 tusiniem gada laika un ja ja dzeks tads tusetajs un nepieturas vertibam, tad IR jauzmanas...
01.05.2011 14:46 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Es jau vairāk satrauktos nevis par tām Gulbenes meitenēm, bet gan par to, cik stipras jums ar puisi ir jūtas un morāle :D
01.05.2011 14:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.04.2011
Ja jasaka godigi, tad ja tev tas puika tads tusetajs, tad ir pat loti jauzmanas... Gulbene dzivo loti skaistas meitenes, tiesam, loti! Nu, protams, jebkura pilseta ir loti skaistas meitenes, bet Gulbene vinas visas ir vienkopus ta ka.... zinu Riga meitenes no Gulbenes, vinas visas ir tik skaistas, un akcents nomainijies dzivojot Riga. Un ja Gulbene katru nedelu notiekot pasakumi, kur lielaka dala iet...un tur pec bildemm, cik redzu pec pasakumiem meitenes nestaiga tirgus drebes, jo lielaka dala brauc uz Rigu iepirkties vai pasas suj un ir ari kadri, kas Gucci, armani orginaldrebes staiga...ir tur paris biezas tadas ari...
es pati esmu Gulbene bijusi uz kadiem 3 tusiniem gada laika un ja ja dzeks tads tusetajs un nepieturas vertibam, tad IR jauzmanas...
01.05.2011 14:49 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.05.2011
Pilsētai ir nozīme :) Pamēģiniet aizbraukt uz Daugavpili ar savu draugu un aiziet uz kādu klubu-simtiem vientuļo meiteņu, kas alkst pēc uzmanības un aizmirst par jebkādām pieklājības normām.. Bet ja vīrietis ir labi ģerbts un ar labu mašīnu-mamma mia-izvaros, goda vārds :)

Bet te meitenes pareizi saka, tas viss ir atkarīgs no paša vīrieša ;) ļauties, vai nē. Un ja grib ļauties, tad atradīs ar ko.
01.05.2011 15:15 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu - par ko autore uztraucas?Tu laikam par savu puisi neesi pārliecināta!Un tici man - ja gribēs,tad aizies vienalga pie kuras pilsētas meitenes, vienmēr neizstāvēsi viņam blakus! :-) |-) Tas tikai parādīs tava paša puiša raksturu un attieksmi pret tevi/jūsu attiecībām! :-)
Tad jau man laikam savējam puisim sen jau vajadzētu nolīgt nez kādus uzraugus,jo viņš visur kur braukājas darba darīšanās (gan LV, gan uz ārzemēm) un moš jau katrā vietā ir pa meitenei :-D Tik vienmēr atgriežas pie manis :-)
Saņemies un netaisi problēmas tur,kur to nav ;-)
01.05.2011 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Neesam tik ilgi kopa, lai būtu droša kāds viņs ir - vai tusētājs vai nē! Šaubos, ka viņs aizietu vsp pie citas, jo viņš tur nedzīvos ilgu laiku, bet drīzāk baidos, ka viņš vnk man aiz muguras varētu ar citu gulet - un to jau es nekad neuzzināšu... Tas man šķiet vispretīgākais no visa, ka aiz muguras... Aizietu pie citas tad aizietu - nu lai iet! ;)

Nu sadraudzejies jau arī vins ar puisi, kurš baz maz vai kūda uz citam meitenēm!
01.05.2011 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 3171
Reģ: 29.01.2009
Es arī zinu ļoti simpātiskas meitenes no Gulbenes, priecājies, ka tagad viņas dzīvo Rīgā :D

Da labi, gribēs nokrāpt, tad nokrāps arī šeit Rīgā (vai Liepājā, Ventspilī, Aucē, Zilupē vai sazinkur vēl).

Labāk pastāstiet tās dažas, kas par to runāja- Kāds ir Rīgas akcents? Un kā tad to var atšķirt??
01.05.2011 15:48 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Uzzinātu,kādas ir/nav meitenes Gulbenē,tāpat nezinātu - viņš tevi nokrāps vai nē :-)
Uzticies viņam un būs ok!Jo kā zini - domas spēj materializēties :-)
01.05.2011 15:49 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
oijjj, Gulbenes akcents ir tiik lipīgs, pat nevar just, kā iesāk runāt :D
un nezinu gan vai kārtīgas. vienmēr jau būs kāda, kas izmantos izdevību un tā. labāk domā par to, cik kārtīgs ir tavs puisis :D
bet ja salīdzina meitenes no mazpilsētām un rīdzinieces, man šķiet, ka lauku meitenes ir "pavieglākas". paskatieties uz tām studentītēm, kas katru gadu Rīgā ieplūst. puse normāla, bet otra puse liek domāt "wtf?" :D
01.05.2011 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nevaru līdz galam uzticeties - varbūt man paranoja... Kaut kā man šķiet, ka vins tomēr varētu gan aiziet pa kreisi, ja smuka meitene piedavatos un būtu apstākļi atbilstoši... Es tik gribētu uzzināt un jauki pasūtīt trīs mājas tālāk!

Ja es kadu gulbenieti pazītu, tad jau palūgtu, lai uzmet aci, pieskata - maza pilsētā jau visi visu zin! Viens krogs uz visu Gulbeni - ja kaut ko izdarītu tad jau to zinātu uzreiz visi!

Man visvairak aizdomas izraisa tas, ka viņs kategoriski bija noteicis, ka es uz turieni pie viņa nekad nebraukšu ciemos!!!
01.05.2011 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits