Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Visātrāk :)

 
Reitings 25
Reģ: 22.06.2010

SVEIKAS (l)

Nāk vasara, un Jūs saprotat, ko tas nozīmē, tātad, man tāds jautājums,

kā visātrāk tikt vaļā no liekajiiem kg un celulīta, un iegūt satriecošu formu.

Jūsu ieteikumi, ko Jūs pašas darat :-)

25.04.2011 19:58 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Ieteikumi - sports+pārdomāts uzturs. Ko pati daru? Mīlu sevi un tāpēc neierobežoju sevi ēdienu izvēlē, nesportoju, labāk 2h vairāk paguļu, mani liekie kg pazūd tāpat.
25.04.2011 20:08 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es mājās vingroju, un tagad jau 4 dienu cīnos ar cukura atkarību, pie tējas un kafijas liku 3-4 tējkarotes cukura, tagad radinu vispār cukuru nelietot...
Celulīts domāju ir tāpēc, ka ēd visādus fast food, pusfabrikātus, lai gan man ir apaļš dupsis bet apelsīna miziņa paldies Dievam nav, jo vienkārši tādus ēdienus neēdu ;-) celulīts jaunam tas ir tikai un vienīgi no nepareiza uztura... iesaku sākumā piedomāt ko ēd.
25.04.2011 20:19 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Nav attiecināms tieši uz Ms., bet, kas tā par modi lielākajai daļai meiteņu pamosties burtiski mēnesi pirms vasaras un tad censties pa galvu, pa kaklu kko darīt. Jādara ir visu laiku.

Es pati - sportoju - drīz skriešu (jānopērk apavi), dzeru daudz šķidruma, skatos ko ēdu, neēdu daudz saldumu (kādu mēnesi atteicos vispār un tagad no daudziem saldumiem šķebina).
25.04.2011 20:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tikt vaļā no liekajiem kg var pārskatot uzturu un pārveidojot to uz maksimāli veselīgu un intensivi sportojot.
Par celulītu - ja tas ir uzradies, tad ar atteikšanos no neveselīgas pārtikas, nekas nebūs līdzēts - tur jārīkojas kompleksi: uzturs, skriešana, masāžas un arī krēmi/ losjoni pret celulītu. Tikai kompleksā būs rezultāts (nu tas krēms varbūt var arī izpalikt).
Ko es daru - man jau ir TĀ satriecošā forma :D skrienu un vingroju.
25.04.2011 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits