Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nekad,nekad,nekad...

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

:-) Sveikas!

Vēl pavisam nesen biju izveidojusi diskusiju "puiša īpašības/raksturs".

Taču iesākumam pateikšu to,ka "brieda" attiecības ar brāļa draugu.

Un ziniet,varu pateikt vienu-nekad,nekad,nekad neveidojiet attiecības ar šādiem cilvēkiem,tiešām...

Viss sākumā bija forši,jo mums jau agrāk bija abpusējas simpātijas. Vakar sanāca biku parakstīties (es jau jutu,ka nav kkas kārtībā!) un puisis man pasaka "varam sarakstīties,ja Tu vēlies,bet par attiecībām tagad domāju piebremzēt,sorry...Es pats nezinu,ko gribu..ta ir mana vaina..likās viss pārāk ātri, pārāk labi un nav tas "klikšķis"...pat nez kā lai labāk paskaidro,sorry..nemācēšu paskaidrot,bet vnk kkas nav,nez..nevienam nevaru uzticēties". Nekas nebija pa ātru,ja vienu reizi vien tā nopietnāk satikāmies dažu nedēļu laikā! Saka,ka nāk "melnie" visu laiku virsū,visi sīkumi aizkaitina,uz darbu iet riebjas,jo riebjas ar savu maiņu strādāt kopā,visu met pa gaisu,dusmīgs ir,gandrīz pat jau darbā uzrakstīja atlūgumu..Viņam tik liels mīnuss tas,ka viņš ar nevienu par savām problēmām nerunā,tik pasaka-sīkumos es neko nestāstīšu! (s)

Viņš tik pēkšņi izmainījās :-O Nepazīstu viņu tādu...Protams,saprotu,ka vairs tur nav ko...

Vakar vēl sanāca tā asāk nobeigt mūsu sarunu...saka,ka cilvēkos vīlies utt.,bet tad es teicu-es arī esmu,tad jau man sen bija striķis ap kaklu jāmet.

Katrā ziņā-esmu sapratusi,ka ar māsas/brāļa draugiem vairs nekad neko neveidošu attiecību ziņā..un tagad laikam vnk izbaudīšu brīvas meitenes statusu,jo daudz kas mani pēdējā laikā ir "salauzis" un vēl šis gadījums..vnk jāpadzīvo bez jebkādām saistībām ar kādu!

Laikam pat arī vairs šim puisim nedotu nekādu iespēju..

Tik domāju-vajag viņam rakstīt atvainošanos vai nē,lai gan vakar jau kko tādu uzrakstīju!

Sorry,ka tik gari sanāca,vnk gribējās sirsniņu izkratīt :-)

14.04.2011 14:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Zin,es teikšu-esi neapskaužamā situācijā!
Es jau sen esmu izlēmusi-ar brāļa draugiem nekādas attiecības!!! :-| Parasti tas labi nebeidzas!
Var redzēt,ka puisis ir ar sevi neizpratnē,ko un kā,bet taču tas nav attaisnojums tam,ka visu laiku viss ok un pēkšņi-bāc,es vairs neko nesaprotu (s) Tādam es arī vairs nekādu iespēju nedotu,diemžēl...
Un,ja jau vakar viņam atvainojies-nevajag vēlreiz rakstīt!
14.04.2011 14:57 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
LAbi, ak es esmu vienīgais bērns ģimenē :-D
14.04.2011 15:24 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Zin,izklausās,ka puisim ir kkāda pavasara depresija vai nogurums,nopietni :-|
14.04.2011 15:57 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja cilvēks netiek pats galā ar sevi, kāpēc lai tiktu galā vēl ar papildus atbildību attiecību veidošanā? :)

Mana pirmā mīlestība bija brāļa draugs. Bet nu brālim nebija tendence jaukties. Vienīgais mīnuss bija tas, ka draugs bieži nāca ciemos, bet es miru no savas mīlestības bez atbildes.
14.04.2011 16:52 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
viss kas notiek notiek uz labu ;-) , varbūt pat priecājies, ka tik izšķīries, jo nevar jau zināt cik agresīvs viņš spēj būt..
14.04.2011 17:55 |
 
Reitings 74
Reģ: 09.04.2011
Nevajag to visu tik saasināti uztvert. Varbut vinam ir problemas ne tikai darbā! Varbūt ģimenē, varbūt kas saistībā ar naudas lietām. Un ja tā ir, tad logiski par saistibam bus pedejais par ko vins domas! Lai izvedina galvu un tiek skaidriba pats ar sevi! Dod cilvēkam laiku! :)
14.04.2011 18:14 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ir bijusi pieredze ar brāļa labāko draugu un vairs nekad tādu kļūdu nepieļaušu!!!Tādām attiecībām neredzu nākotni. Un pats trakākais,ja vēl pēc tam sanāk kkur saskrieties vai satusēt (s)
14.04.2011 18:15 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
rubyy18,grūti jau saprast,kas viņam pa vainu - viņš ar nevienu par savām problēmām nerunā,visu tik sevī patur. Grūti ar tādu cilvēku. Sanāca vakarā neliels kašķis - domāju,ka tagad kādu laiku viens otru negribēsim redzēt,mazāk jau kontaktēties (s)
Vnk laikam pienācis laiks no visādām attiecībām atpūsties-pārāk daudz sarežģījumu!
14.04.2011 18:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits