Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tikai romāns?

 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011

pasakiet, man godīgi.

jau vairāk nekā gadu ir kāds puisis ar ko tiekos. īsti nesaprotu vai to var nosaukt par tikšanos - sākumā, protams, tiekāmies 1x nedēļā utt. bet tad viņš lika saprats, ka neko nopietnu negrib. un es to nespēju sagremot, tik un tā rakstīju un aicināju viskaut kur. un viņš arī nāk. un nāk. atbild uz vēstulēm. bet nekad neraksta pirmais, un ja es nerakstīšu, tad viņš mēnešiem var nelikties ziņās. bet tajā pašā laikā, kad mēs tiekamies viņš ir Jauks, mīļš un runā par lietām, ko varētu kopīgi izdarīt to un too. bet nekad nerealizē.

es visu laiku domāju, ka esmu Pelnījusi, kādu, kas man raksta, sūta kaut ko jauku, samīļo, sabučo katru dienu, nevis tikai 1x trījos mēnešoos..

bet paiet kāds laiks un es tik un tā atgriežos pie viņa. un atkal uzrakstu viņam.

es nesaprotu, kas es esmu viņam? viņš nekad nemainīsies?

man ir jāliekās mierā?

14.04.2011 02:41 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
MAn šķiet, ka šī ir viņam tikai izklaide - silta vietiņa, kura vienmēr būs, droši, ka neatteiks utt :)
būtu ārkārtīgi jauki, ja Tu to uztvertu tieši tāpat - vaļīgi, neuztraucoties, bet Tev ir jūtas :) kamēr ir jūtas tas ir sāpīgi...
14.04.2011 02:44 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Saproti, viņš vienkārši nevēlas attiecības, nevēlas uzņemties par kādu atbildību, pienākumu, kas attiecībās ir.

Man ir kkas ļoti līdzīgs, tikai arī pats raksta utt.. Pārtraukt kontaktēšanos nespēju, pārāk dziļas jūtas, lai arī lieliski apzinos, ka neko ar mani negrib.
14.04.2011 02:54 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka ir jāliekas mierā... biju nedaudz līdzīgā situācijā. Es viņu vienmēr meklēju un centos, - viņš mani nekad. Tā tas arī palika viss pa tukšo var teikt, jo mani viņam nevajadzēja, kamēr es viņā iemīlējos kā muļķe. Trakākais ir tas, ka viņš teica, ka esmu viņam vajadzīga... Tie bija tikai tukši vārdi. Neļauj sev to nodarīt. Atrodi kādu labāku sev. Es nožēloju, ka izniekoju gadu dzenoties pakaļ cilvēkam kuram es nebiju vajadzīga.... Sāpīgi.
14.04.2011 02:57 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Pāris gadus atpakaļ bija man arī tāds, tikai atšķiriba tāda, ka arī pats rakstīja, visu ko piedāvāja utt.. Bet nekas nemainījas, ilgi! Kādu laiku samierinājos, jo arī bija jūtas un varēja just, ka viņam arī ir.. :)
Bet tgd, kad esmu kopā ar lielisku puisi, pati pārtraucu to visu :) Tgd gan ir tā, ka viņš raksta, piedāvā, bet man ir miers :)
14.04.2011 03:03 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Varbut vinjam ir vairakas tadas kaa tu?
Vai varbut ari vinjs ir loti aiznemts cilveks?

Nu, tak ievies vel kadu cilvecinju, uz vienu nevar likt visu :)
14.04.2011 03:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011
Skatos, ka gandrīz visas, kaut ko tādu ir piedzīvojušas. un tad Jūs ļoti labi mani saprotat, kādēļ ir Tik grūti pielikt Punktu.
iekšēji visu laiku paliek tā mazā cerībiņa, ka kaut kas mainīsies!!

Es nezinu vai viņam ir kāda cita. varbūt, grūti teikt. drīzāk pārāk lieli nākotnes plāni un mēŗķi.



14.04.2011 03:27 |
 
Reitings 74
Reģ: 09.04.2011
Spriežot pec tevis rakstita, puisis ir loti jauks un izskatās, ka arī godīgs! Tas ir labi, ka ir licis skaidri noprast, ka nevelas attiecības, nekā tevi vazā aiz deguna! Ja cilvēks nevēlas, tad nevajag uzpiezt! Varu tikai ieteikt, pagaidam būt draugiem un varbūt ar laiku viņš gribēs kaut ko vairāk! :) Lai veicas! :)
14.04.2011 04:23 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Ak, atkal saprotu,ka no vīriešiem neko nesaprotu. Arī man ir patreiz situācija, kurā sarakstos ar izskatīgu puisi. Viņš man visu laiku raksta pirmais, pagājušajās brīvdinās satikāmiem vienā klubiņā, kaut arī viņš bija atnācis ar draugiem, visu laiku pavadīja manā sabiedrībā. Kādas reizes 2 esam mēģinājuši satikties, bet beigās kkas nojūt. Tā arī nesaprotu ko viņš no manis grib. Kāpēc nostopā raksta? ja negrib tikties + es viņam pateicu, ka patreiz nopietnas attiecības nemeklēju un viņš atzinās, ka arī. Kā lai viņu izprot? Es viņam varētu dod, smuku,izglītotu meiteni blakus (tad kad to grib), sexu, maigumu, bet tajā pašā laikā brīvību. Vai tad tieši to nemeklē lielākā daļa vīriešu? Neko vairs nesaprotu (t)
14.04.2011 10:23 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man bija tā vēl pavisam nesen!Un es tā sevi neciešu par to,ka pielaidu viņu par tuvu un pieķēros nenormāli, tagad jūtu,ka man pietrūkst viņa katru dienu, turklāt,lai kur es būtu, es domāju par viņu!Tikai nu man ir otra galējība- es nekad nerakstu pirmā,vienmēr rakstīja viņš!!un tagad,kad arī viņš neko, tad ir pilnīgs klusums!bet,.kadbijām kopā,bija tik fantastiski viss (l)
Cik pretīga sajūta, ka ar prātu saproti,ka nekā nebūs un ka nav nemaz viņš tā vērts, bet sirds vienkārši lec pamuti ārā..fuij,cik banāli sanāca, bet nu tā tas ir!

un autorei- redz, es visulaiku likos mierā, tā kā arī tas nav variants, bet nu saprast es nesaprotu,kā meitene var visulaiku pirmā uzņemties iniciatīvu!nu nesaprotu nu!
14.04.2011 12:26 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Es tā gribētu kaut pāris stundas spēt lasīt citu domas, kaut arī tā būtu skarba realitāte gribu to zināt. Tagad pat nezinu ko vīrieši meklē, jo pazīstu tik dažādas sievietes, viena ir skaista, cita veiksmīga darbā, cita mājsaimnieciska, bet vīriešiem tā pat nav labi. :-/
14.04.2011 12:46 |
 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009
kā jūs ar viņu iepazināties? vai arī bijāt jau iepriekš pazīstami?
14.04.2011 13:02 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Ir arī man bijušas šādas "attiecības". Protams, ļoti sāpēja. Un nekas labs no tā vispār nesanāca. ;-)
14.04.2011 13:10 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr smaidīgā, tas pat nav romāns, piedod. Protams, ka gandrīz katrai meiteni ir bijis tas viens puisis, kuram viņa visu laiku skrien pakaļ.
Vienā brīdī notiek lūzuma punkts - pati saprot, ka negrib vairs būt zaudētājos vai puisim uzrodas cita meitene.

Nav gluži tā, ka tu viņam nekas neesi. Tu esi tā meitene pie kuras vienmēr aiziet, ja kaut ko vajag, ja ir garlaicīgi, ja gribas seksu. Tu esi vieglākais ceļš. Viņš tevi negrib, bet patur tāpat, lai būtu kāds plāns B. Un nemelo sev, ka viņš tev nepievērš uzmanību, jo viņam ir nākotnes plāni, un varbūt kādreiz attapsies. Viņam par tevi ir vienalga.
Tu neesi arī neko "pelnījusi" no viņa. Puisis tev neko nesola, nedod pretī. Tu esi tā, kura ir ar mieru dot bez nekādas samaksas. :)
14.04.2011 13:28 |
 
Reitings 72
Reģ: 10.06.2010
Man šobrīd arī ir šāda veida attiecības, bet dīvaini, ka es esmu ar to apmierināta, bet tas noteikti tādēļ ka nesen izšķīros ar savu dzīvesbiedru!
mums atšķirība tikai tā, ka puisis mani meklē, aizina viss kaut kur un gandrīz vienmēr vakars beidzas viesnīcā, viņš ir jauks, mīļš un arī interesējas par mani, bet esam abi izrunājuši, ka tas viss kas ir - ir bez saistībām, man liekas, ja abas puses to uztver vienādi un zin spēles noteikumus, tad ir viegli, bet ja otra puse iemīlas partnerī, tad ir jāpārtrauc tikties, jo tā tikai nomoka sevi un pretii saņem ilūzijas, kuras visticamāk nekad nerealizēsies! :)
14.04.2011 13:58 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Tā ir izklaide.

Man ir līdzīgi, tikai ar vienu bet - man pret viņu nav jūtu.
Viņš vienmēr man raksta pirmais, es ļoti, ļoti reti viņam pati rakstu. Braucu ciemos pie viņa un viņš pie manis. Satiekamies, bet mums nav attiecību un nebūs. Zinu, ka viņš negrib attiecības un arī es šobrīd nevēlos tādas. Viņš saprot, ka man ir tikai iekāres objekts un nekas vairāk. Protams, no viņa dzirdu jaukas lietas par sevi, ka viņš skumst un grib mani satikt, bet tas viss piederas pie spēles. Šajā ziņā es esmu pratusi sevi pozicionēt un ielikt rāmjos. Apzinos kā tas ir un pieņemu to. Tikai pašā sākumā es un viņš it kā apsvērām attiecību iespējamību. Bet tas bija sen. Un godīgi sakot, man patīk kā ir tagad.

Protams, ka kopā esot viņš ir mīļš, jauks un runā par jums, bet atceries, ka tas ir tikai kopā esot un tāpēc, ka viņš zina, ka Tu gaidi kaut ko tādu. Ikdienā viņam ir sava dzīve. Varbūt viņš mainīsies, bet kādas citas dēļ. Pie Tevis viņš ir pieradis un Tu viņam esi vajadzīga tāda, nevis kā nopietna draudzene.
Ja Tev ir jūtas, pret viņu, bet gribi izslēgt no savas dzīves, tad labākais variants - izdzēs numuru no telefona, no draugiem.lv, inboxa un visur citur, kur ir iespēja ar viņu sazināties. Kaut vai nobloķē. Sākumā būs grūti, gribēsies uzrakstīt, tomēr ar laiku tas pāries - kā jau visas sajūtas.
Tu būsi brīva un atradīsi pelnīto vīrieti, kas rūpēsies un mīļos Tevi ikdienā.
14.04.2011 14:21 |
 
Reitings 100
Reģ: 14.01.2011
Autorei: puisha burts nesakas uz V burta?
14.04.2011 14:29 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Nekas nemainīsies. Liec punktu un netērē laiku.
Īpaši jau nu tagad - ir pavasaris, daudzi ir izlīduši saulītē un grib iepazīties :))
Baudi dzīvi :)
14.04.2011 14:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 24.01.2011
kleksi, mums ar šo puisi ir kopīgi draugi, tā arī iepazināmies, draugu svinībās!
Jautātāja - nē, vīrieša vārds nesākas ar burtu V. :-)

Jūs, meitenes man visas pateicāt to, ko man saka jau sen visi tuvākie cilvēki! un es to cenšos saprast.
un Linciic esmu izdzēsusi jau telefona numuru, draugos, bet tas telefona numurs man jau no galvas ir zināms. un mēs netikāmies kādu laiku un tad netīšām atkal saskrējāmies uz ielas un viss sākās no jauna!

14.04.2011 21:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits