Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šī nav problēma, bet stāsts.

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010

Tā kā manā dzīvē ir notikušas dažādas pārmaiņas,labas un ne tik labas,viss ir licis uz dzīvi paskatīties citām acīm.Bet ne jau par to tieši ir šis stāstāmgabals.

Šī šoreiz nebūs problēma.Tas būs stāsts iz manas dzīves,un vēlos padalīties ar to.

Man ir bijuši pietiekami vīriešu,tik dažādi.. katrs ar savām ''utīm''..(Bet kuram tad tādu nav). Tātad..

Tā kā mani nesen pameta draugs,par attiecībām un randiņiem absolūti nedomājās.Pilnīgi nekādas vēlēšanās.. (t)

Dienā,kad mans ex atvadījās no manis,sēdēju pie vīna pudeles,ne asaru nenobirdinot, malkoju glāzi pa glāzei,saņemot sevi rokās.Bezmērķīgi spaidīju vecos labos draugiem.lv.Vēstule!Esmu patīkami pārsteigta,jo tas ir neviens cits kā mans senais virtuālais draugs.Kurš pēdējos gadus pa retam man atsūta kādu pozitīvu vēstuli,uzlabo garastāvokli:)

Pirms aptuveni 5 gadiem viņš ļoti vēlējās mani satikt,bet man toreiz bija tik ļoti bail,viņš - mans vīrieša ideāls pēc izskata,humora izjūta,dzīves uztvere.. Mēs stundām varējām čatot skaipā,viens otram dienu padarot saulaināku:)

Biju tak nolēmusi netikties ne ar vienu.. šoreiz saņēmos un izdarīju izņēmumu.Rezultāts-manas dzīves skaistākais pirmais randiņš visās tā izpausmēs.Nekad es nebiju jutusies tik ērti,nekad tik laimīga,nekad tik samīļota..likās tas viss notiek pavisam citā līmenī.Man pazuda laiks kopā esot ar viņu.Viņa skatiens,kad viņš paslepus vēroja mani,tik ciešs,lika sirdij ietrīsēties..jo nekad neviens mani tā nebija vērojis..viņš apskāva mani un teica,ka jūtās tā, it kā mēs būtu pazīstami jau mūžību..

Bet,lai kā es vēlētos,es ar viņu nevaru bieži pabūt kopā,jo viņš ietur distanci,jo cik noprotu nevēlas attiecības.Es nodomāju sasodīts!Beidzot satieku vīrieti,ar kuru jūtos kā septītajās debesīs,paskatoties uz viņu-redzu sevi..bet es nevaru neko tur padarīt.Es nerakstu viņam kaut ko mīļu,lai kā es to gribētu,jo zinu,ka tā labāk nevajag un viņš arī to nedara.Viņš nav gatavs mani ielaist savā pasaulē..jo pēc neveiksmīgām attiecībām vēlas kādu laiku būt viens.Un es nekad nezinu,kad būs mūsu nākamā tikšanās reize,kad aiz muguras mums aizveras durvis un piederēsim viens otram līdz pašai pilnībai.

Un šajā gadījumā es nezinu ko man gaidīt,tāpēc to vairs nedaru.Vienkārši dzīvoju,izbaudu dzīvi,un iemācu sevi neilgoties pēc viņa,nepadarīt vīrieti par savas dzīves vienīgo jēgu dēļ kā dzīvot..

Viņš man ir kaut kas skaists,nepiepildāms(varbūt)..kāds,kas dāvājis neaizmirstamus mirkļus..sajūtas līdz pēdējai niansītei..kāds,ko vienmēr vērts paturēt savā redzeslokā..katru reto tikšanās reizi izmantojot līdz pēdējam..Visus šos 5 gadus viņš domās bija stāvējis pāri visiem,es beidzot ļāvos.. bet tagad viņš ir tas,kas neļaujas..

Un tam visam noteikti ir sava nozīme manā dzīvē,kādēļ tomēr satikāmies.. kaut vai ceļš tālāk iespējams nebūs kopējs.. es ar smaidu atceros šos pāris randiņus.. tik burvīgi burvīgus :-) mmm..

Un man atliek tikai cerēt,ka varbūt notiks brīnums un kādu dienu šis cilvēks uz mani paskatīsies savādāk.. ;-)

Es vienmēr gribētu atvērt no rīta acis un saņemt kārtējo skūpstu uz mana mazā pleciņa.. atvērt acis un redzēt ka viņš ir blakus. Viņš!

13.04.2011 21:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gan jau viss bus ta ka gribi.
13.04.2011 21:34 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Nu ja jau 5 gadus esat čatojuši un tagad, kad esi brīva, viņam nav intereses- varbūt nevajag mānīt pašai sevi?
13.04.2011 21:36 |
 
Reitings 58
Reģ: 14.03.2011
Izbaudi to!!! ;-) Ko tik pozitīvi reti nākas piedzīvot!
No savas pieredze saku - ir grūti nepieķerties šādos gadījumos, bet ir tā vērts!!
13.04.2011 21:40 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Jā pats galvenais šajā visā, nepieķerties bet iemācīties baudīt retos skaistos brīžus.. kas zin kas no tā vēlāk sanāks...
13.04.2011 21:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ko var zinat-varbut tiesi sis ir istais cilveks...Kadreiz paiet ilgs laiks,lidz bridim ,kad "istas pusites "satiekas! (l)
13.04.2011 22:00 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Jā,zinu tik daudz stāstus,pat paziņām cik raibi nav gājis,kamēr saprot,ka ir gatavi būt kopā.. ;)
13.04.2011 22:02 |
 
Reitings 168
Reģ: 29.01.2009
MAn ir bijis līdzīgi, tik tagad abiem mums otras pusītes, bet nez kā būs nākotnē :-D

13.04.2011 22:05 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
"un tam visam noteikti ir sava nozīme manā dzīvē,kādēļ tomēr satikāmies..""
tieši tā..katra cilvēka ienākšanai mūsu dzīvē ir kads uzdevums un nekas nenotiek taapat vien :-)
13.04.2011 22:50 |
 
Reitings 27
Reģ: 29.01.2009
Cik skaisti (l)
13.04.2011 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 6201
Reģ: 01.04.2009
Skaisti gan:)
Man gan būtu grūti nepieķerties cilvēkam, ar ko kopā ir tik labi...
13.04.2011 23:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Es tā gribētu cerēt,ka šis ir īstais cilvēks,vnk nav īstais brīdis,lai tas tā būtu...

14.04.2011 00:35 |
 
Reitings 3
Reģ: 30.11.2010
1)Rozā brilles ieliec skapītī;

2)Šitas būs garāks. Un ko tad Tu gribēji? Acīmredzot normāls cilvēks, nevis saldais kluba jāklis. Tātad vajag cilvēkam vajag alkimatizēties. Saproti pareizi, tā kā pati no sevis nobijies un sačakarēji lietu (tad tur "ellē ratā" atpakaļ), tad agri vai vēlu, jebkuram rokas nolaižās un ieslēdzās drauga režīms + cēlais "varbūt", kas normāli ir nepiepildāms sapnis. Un aptver vienu lietu, ka tās "iepriekšējās" attiecības, visticamākais, ka ir aizvietojums tam, kas bija plānots Tev. Attiecīgi, apsvilinoties ar aizvietojumu, jebkurā gadījumā, zem turpmākajām aizdomām trāpīsi Tu. Vienīgais, ko reāli Tu vari darīt - nerāpot pa sienu augšā, ļaut mazliet attiet un tad ļooooooti palēnām bīdīt uz priekšu. NESTEIDZOTIES. Jo jebkurā gadījumā, Tevi caurskatīs vismaz 2x stingrāk (daļēji pelnīti), kā arī, nemaz tik prasti klāt nelaidīs, nāksies papūlēties vairāk.

Vienu gan gribu teikt, vai nu ej uz to ko gribi, vai ņem atvaļinājumu. Ja kekss izrādīja interesi un aizgāja uz randiņu, tad viss ir kārtībā. Tevi vienk. pārbauda un kratīs vēl ilgi.
17.04.2011 07:18 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Ak, kaa es tevi saprotu!:)
Man ir lidzigs gadijums:D
19.04.2011 17:02 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Man bija līdzīgs gadījums. Kad biju aizņemta, viņam bija žēl, ka man bija otrā pusīte. Bet kad izšķīros ar to otro pusīti, tad viņam radās iespēja, kuru viņš neizmantoja. Neizmantoja jo nobijās. Zināja, ka es gribu nopietnas attiecības, taču viņš tādās negribēja laisties iekšā. Šis bija tas gadījums, kad gribējām katrs savu, beigās neviens neko no tā nedabūja. Pat ļoti labā draudzība izgaisa kā nebijusi. Eh.. Tāda ir dzīve. :-)
19.04.2011 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
trollz- lielisks viedoklis!
19.04.2011 18:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits