Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Reliģija VS grādīgie un sekss!

 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009

čau meitenes!

Es ar karstu tēmu.

Tātad, stāsts sākās tā..

Izteicu puisim komplimetu, par skaistu smaidu, neko nedomājot par tālāko. Komplimentus nedrīkst turēt kabatā, ja tādi ir.

Rakstījāmies. Smējāmies. Brīvi jutāmies. Nu karoče - viss super.

Uzrīkoju ballīti. Uzaicināju.

Atbrauca mani draugi un viņš ar saviem 2 draugiem.

Ballīte uz visiem 100%!

Visi smējās, iedzēra.

Bija par ko parunāt arī visiem savā starpā.

Protams liktenīgi, manas un viņa lūpas pirmo reizi saskārās uz balkona... Soļi tika sperti no abām pusēm. (es smēķēju. viņš nē.)

Gadu starpība mums ir 7 gadi.

Nu tas tā, lai vēlāk no visām pusēm var apskatīt.

Protams arī nakti pavadījām kaislīgi.

Pat ļoti. Sevi pat nepazinu. Nekad nerīkojos tā kā rīkojos tonakt.

Bijām iereibuši. Es tā nu normāli. Viņš teica, ka esot diezgan nost. Pamanīt to nevarēja.

No rīta ap 8ņiem jau aizbrauca prom.

Nu neko.

Neņemdama pie sirds baigi turpināju uzsākt kādu skaipa sarunu - tā, par gluži neko. Tāpat kā runājām pirms pārgulējām.

Jutu. Nu kkas nav. PROTAMS, KA NAV. Mums taču bija sekss.

sākās sarunas par to, ka viņš ir ticīgs. Es reliģiju nepanesu.

Lūdzu, vai nevaram nerunāt par tādām lietām.

Okej. Nerunājām, bet es vienalga baigi aizdomājos.

Aizgāju gulēt.

Šodien aizsūtīju sms, jo tiešām nevarēja saprast vai viņš joko vai tiešām tic. Jo jokot viņam patīk. Un par pilnībā visu.

Jā, esot ticīgs un viss esot nopietni.

Tad rodas jautājums - vai tavs jēzus ir mierā ar to, ka tu kniebies ar meiteni kuru satiec pirmo reizi dzīvē? Vai jēzus spēj pieņemt to, ka tu lielos daudzumos lieto grādīgo dziru?

Viņš ejot sūdzēt grēkus 2 reizes mēnesī un man arī vajadzētu pamēģināt!

Kā man vajadzētu uz šo reaģēt, es tiešām nezinu.

Kāds ir jūsu viedoklis?

Kādas domas kultos Tavā galvā pēc šitādiem tekstiem?

Piedodiet ja nesakarīgi. Esmu diezgan izsista no sliedēm. Nekad ar neko tādu neesmu sastapusies.

Vairāk jau es domāju par to reliģiju, un to seksuālo pieredzi manā gultāar viņu. Būšu baigi iespaidota dzirdot gan ticīgu, gan neticīgu cilvēku viedokļus!

UN NENOSODIET! :)

VISPĀR - es nevienu nenosodu par kkādu ticību kkam, jebkam..Vienkārši, šī tēma man nav tuva. Ja man neuzspiež, man ir vienalga. Katram sava dzīve.

Esmu kristīta, bet to izlēma mani vecāki nevis es. Es neatradu saikni ar garīgo pasauli. Nevajag arī.

Es ar viņu tiktos, ja vajadzētu un neņemtu vērā kam viņš tic un kam nē.

Bet vai viņš ir tiesīgs teikt, ka ir pilnā nopietnībā ticīgs..?

12.04.2011 21:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Katram ir sava izpratne par reliģiju, tikumību un tamlīdzīgām lietām. To pierāda kaut vai luterāņu un katoļu atšķirīgās attieksmes pret daudziem jautājumiem, lai arī abiem saknes ir Bībelē.
Nav obligāti jābūt superpareizam, lai būtu ticīgs. Turklāt labāk būt ticīgam un tomēr domāt loģiski līdzi, nekā dzīvot dzīvi pēc visām Baznīcas dogmām, šādi sevi lieki un varbūt pat pašam negribot, ierobežojot.

Tā kā jā - manā uztverē viņš ir tiesīgs tā teikt. Ne jau tas, ka cilvēks dzer vai ar kādu pārguļ liecina par viņa ticības pakāpi.
12.04.2011 21:08 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
man šķiet - viens ir ticēt, otrs ir pielūgt un dzīvot pēc visiem bībeles noteikumiem. Es arī ticu Dievam, bet ne kristietībai, baznīcai un bībelei, tāpēc alkoholu un seksu neuzskatu par grēku. Varbūt viņam ir līdzīgi.
12.04.2011 21:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Problema nav taja ,ka vins ir ticigs.Problema ir tur ,ka tu esi pilnigi no citas pasaules...! :-)
Es piekritu ieprieksejam komentaram! :-)
12.04.2011 21:12 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Jā, un vēl viņš šodien runāja par to, ka lieldienas nākot, japiebremzējot utt...


12.04.2011 21:13 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle - nu jā esmu no citas pasaules laikam :D
Bet man nav nekādas pretenzijas, ka tic. Es laikam reliģiju nepazīstu un nezinu no kādas puses, lai skatās.
Laikam domāju, ka ja tic tad tic un visi tie gavēņi utt...
12.04.2011 21:15 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
ā jā. un kā brīvs brīdis esot tā uz baznīcu ejot. Značit, ir dziļāk mazliet kā vienkārši ticēt.
12.04.2011 21:17 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
autorei - ak jel, pēc tās vienas rindkopas es sapratu, ka te neko jēdzīgu neiekomentēšu, jo nu c'moon, kuru īsti satrauctas ko domā jēzus par alkohola lietošanu!

bet atkāpe ticīgajām - tos cilvēkus, kas tiešām taupās līdz kāzu naktij un nelieto alkoholu savā veidā apbrīnoju!
12.04.2011 21:18 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ElizabethMind-diemžēl the same.
12.04.2011 21:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tas butu tapat ,ka ja vins runatu par veseligu esanu un tu ,piemeram, dzertu colu ,un estu visu ,kas pagadas! :-)
Tur jabut tadai kopejai interesei par to visu!Ja tev tas neinterese,tad si draudziba varetu nekur talak neiet,jo vins vienmer gribes pastastit tev kaut ko no "savas pasaules"! :-)
12.04.2011 21:18 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Zin, mani šitādi "ticīgie" šķiet smieklīgi. Mhm, var grēkot uz nebēdu un tad aiziet izsūdzēt grēkus, tad atklal pagrēkot.
Viņš jau iesākumā varēja nedzert,bet dzēra, sekss pālī-kam tas vispār ir vajadzīgs? :-D

Pēkšņi pēc šīs visa, tādas atklāsmes.. |-)
Un es laikam nebūtu neko rakstījusi, ar to arī visa "atšūšana" sākās.
12.04.2011 21:20 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
stāsts no dzīves, mana draudzene un viņas puisis, kopā dzīvo jau gadus 5-6, džeks ir ticīgs, iet uz baznīcu, bet viņai neko neuzspiež, nu kā 6 gadus bez seksa, alkoholu nelieto gan, bet tam ir cits iemesls, bet problēma sākas viņa mātē, jo viņa ir tā, kas draudzenei vismaz reizi mēnesī skalo smadzenes par ticību, baznīcu, katolismu un to, ka jāprecas baznīcā un jāiet uz baznīcu.

12.04.2011 21:21 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
tievā_aisse - mani nekas nesatrauca līdz brīdim, kad viņš man uzrakstIja - MANUPRĀT JĒZUS IR JĀIELAIŽ KATRĀ!..
Es tiešām apstulbu.
Puisis mūsdienīgs un viss super. Bet tā pateikt... vāj
Manas draudzenes puiša māte ir ļoti ticīga. Nu sekss istabā kur visus tās baznīcas bildes un bībeles neesot patīkams :D

Emmanuelle - tā tēma panesās kkā ļoti negaidīti. Es smejoties teicu, ka gribu būt slavena. Viņš pajautāja - vai tā kā jēzus!?

Gemini dance or die - draudzenei izstāstīju. Viņa teica - jo biežāk iet sūdzēt grēkus, jo vairāk vietas jauniem.

12.04.2011 21:25 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Nu tās lietas pilnīgi neiet kopā. Bet nu jā, viens ir ticēt, otrs ir dzīvot saskaņā ar ticību.
Ir jau daudzi cilvēki, kas tic Dievam. Bet pavisam kas cits ir dzīvot pēc "Dieva likumiem", respektīvi, dzīvot saskaņā ar Bībelē rakstīto un to, kas katrai konfesijai raksturīgs.
Manuprāt, tā džeka rīcība ir liekulīga. Kā viņš var prasīt Tev, lai Tu ej nožēlot grēkus, ja pats, cik var noprast, pēc grēku nožēlošanas atkal ņemas pa gultu un dzer. Vai tik viņš necenšas tā būt tāds pareizāks utt. kādam izrādīties ar tām reliģijas lietām...
12.04.2011 21:26 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
izrādīties ar reliģiju.. tas būtu debīlākais ko savā dzīvē esmu redzējusi.

Nezinu, ko viņš tur veido ar to visu savu ticību.

Jo nu ballīte pie manis arī bija "lāpīšanās" pēc 5dienas.
12.04.2011 21:30 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Man arī tās lietas neiet kopā.
Ja Tu pateiktu kuras konfesijas pārstāvis viņš ir, tas varbūt daudz ko izskaidrotu.
12.04.2011 21:46 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Nav ideju kam īsti pieder.
Nevēlos interesēties tik dziļi.

Moš pats kko salicis kopā un izdomājis :D :D
12.04.2011 21:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
HAHAHAAA, piedodiet, bet šis ir tiiik uzjautrinoši. Nu ko viņš tagad sāk rokas nevainībā mazgāt? Kaut kāds plukata ai? Pēkšņi viņam Jēzus uzradies, bet kad kniebties un dzert vajadzēja, tad Jēzus aiz mākoņa maliņas bija paslēpies? Sak', tikai šo reizīti gan jau piedos??
Nu baigais reliģiozais.
12.04.2011 22:05 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
CherryGirl :D :D :D bet viņš iet uz baznīcu to visu izsūdzēt :D

12.04.2011 22:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man likas loti interesanti lasit -ja cilveks pieversies religijai ,tad vina dzive apstajusies?Tapat tacu sex,ballites...skatoties varbut, kadai religijai pieversies?Es neesmu nekada profesionale sajas lietas,bet man vienmer liekas ,ka tie ir tadi pasi cilveki ,ka pareji,vienkarsi citas intereses...Ja vins teiktu ,ka ir muks , tad viss tas augsa minetais nesaietu kopa-noteikti piekristu,ka "spele teatri"! :-P
12.04.2011 22:14 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
nesaku, ka dzīve apstājās, BET vai ir pieņemami ielaisties vienas nakts sakaros.
Nu nav tā pieņemts ticīgiem cilvēkiem.
Iedzert arī var, bet viņš brutāli KOŽ :D
12.04.2011 22:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits