Besī mans un puiša kopīgs čoms

 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009

Jā, besī... Jo viņš ir alkāns. Vismaz par tādu es uzskatu cilvēkus, kuri darba dienu vakaros, kad nākošajā dienā jāiet uz darbu, tenterē apkārt ar Bonaparta pudeli.

Tā viņš būtu normāls, ja ne tā biežā dzeršana. Un manējam arī nav mugurkaula, mēdz piedzerties ar to čomu un tad nākošanā dienā "mirst nost"...

Nevaru jau aizliegt savējam ar draugiem tusēt, bet nu...

Negaidu padomus, vnk gribējās papukstēt. Eh...

09.04.2011 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man bija draugs, kuram katru vakaru patika izdzert 1-3 aliņus. KATRU vakaru. Sākumā tam nepievērsu uzmanību, bet sapratu, ka mani tas nenormāli tracina ārā un ka es to vairs negribu. Pārāk garšoja viņam...
10.04.2011 16:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 28.02.2011
Mana ar tāda līdzīga problēma bija, iesākumā uztraucos, bet tagad nē, es teicu dzer cik patīk,kur un kad, bet tad es ar atpūtīšos,vienu reizīti tā bija,otru reizīti,trešo reizīti un čalītim pielēca,ka labāk viņš nedzeršot :-P
15.04.2011 15:07 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
maneejais agraak tuseejaas un dzerstiijaas ar draugiem tikai taapeec, lai nebuutu atstumtais :D taa kaa varbuut meegini izprast kaapeec vinsh taa dara, jo ne vienmeer tas ir alkoholisms. tagad manejais iedzer shad tad, jo nopietnaaks palicis un svariigas ir muusu attieciibas, ljoti retu reizi aiziet kaut kur ar kaadu chomu, jo ar visiem tiem dzernikiem vinsh nekontakteejas nemaz...paldies Dievam...tagad vinjam normaali, jauni draugi, sakariigi cilveeki.
15.04.2011 15:14 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Man arī daži labi eksemplāri besī :-D
It sevišķi tie, kuri uzskata, ka bez kārtīgas devas šņabja nevar izklaidēties (e)
15.04.2011 15:22 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Diemžēl jāsaka, ka tie, kas ir raduši dzert, dzers arī turpmāk. Pieredze rāda, ka tikai nopietnas veselības problēmas ar pussairušām aknām puisim atgriež smadzenes vietā.
Un es "divas, trīs alus pudeles vakarā" neuzskatu, ka ir jāpieņem kā standarts! Mans pirmais draugs daudz dzēra. Pēc viņa es uz tādiem neskatos. Es neuzskatu, ka vīrieša alkoholisms ir kārtējais krusts, kas jāstiepj sievietei uz pleciem un, piedodiet, bet tās 3 alus pudeles katru dienu es nevaru nosaukt par veselīgu iedzeršanu.
(t)
15.04.2011 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits