Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

visa apnikums..

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009

Sveikas,

nav kam man stāstīt, gribu vnk izkratīt sirdi. Kā jau daudzas no Jums zin, mans draugs un kolēģis vienā personā. Esam kopā nu gandrīz sasodītus divus mēnešus.

Bet jau ir radies apnikums.. visā.

Esmu pēc horoskopa dvīne, un dvīņiem ir tā ,ka viņi ciest nevar dzīvot vienveidīgu dzīvi, visu laiku būt kaut kam vienam.

Draugs arī palicis pēdējā laikā ļoti īdzīgs. Pārmet man visu ko, protams pats sevī jau neredz mīnusus. Es esot auksta. Viņš teica ,ka varētu pat muzejā glāstīt vaska figūru, no tās gūtu tādas pašas sajūtas ,kā glāstot mani .. tikai vēsumu . Ok- Jā! Es esmu attiecībās ļoti noslēgta, nespēju sevi pa īstam parādīt,atvērt..

Viņš vēl visādi mani sauc darbā. Viss ko izdaru , viņa acīs šķiet NEKAS..

ka esmu dumja un tikai sieviete, ka man nav domāšana. Es tomēr ilgojos pēc kkā ,kas mani tomēr samīļotu, atzītu manus darbus paveiktos , atbalstītu manus sapņus nākotnes.. visu.

Vakar ar vienu no bijušajiem , kurš aizbrauca strādāt uz UK , bet mums ideāli saskanēja . Un pastāstīju viņam savu sāpi, un viņš pateica ka mans draugs ir idiots. Nopietni- tā arī pateica.

Vakar ,kad atnācu uz darbu biju ļoti sliktā garastāvoklī. Uznāca raudiens , atceroties to ,ko draugs man pateica iepriekšējā vakarā. Tad viņš pienāca, tā it kā nekas nebūtu noticis ,stulbi pajautāja TU RAUDI? Ne viņš man atvainojās par to vakaru, ne samīļoja,neko.

Tagad ir tā, bez mazvai tā ,ka mums ir brīvās attiecības. ''Dari ko gribi''.. :@

Tas viss sviests aizsākās tāpēc ,ka pie manis uz biroju atnāca mans labs draugs , kurš ir GEJS patiesībā, draugs to labi zin, bet netic ka man ar viņu tik labi saskanot ,ka mēs bez maz vai viens otram patīkam, bet jā - viņam tomēr ir tā otrā orientācija...viņš man ir kā draudzene ar kuru parunāt, aiziet šopingā. Draugs uzmeta lūpu ,neatvadoties aizgāja prom. Apvainojās.

Un jā.. nākamā dienā pajautāja '' Kā Tev sekss ar ''A'' !?'' - Normāli ne, šitā pateikt?!

1. viņš ir zilais

2. Esmu nevainīga. Eh, bet ej un pierādi! :D

Man pat ar draugu sekss nav bijis pa šo laiku , un domāju ka arī vispār nebūs, jo neredzu nekādu vajadzību pazaudēt to ,kas man ir dārgs tomēr ..

esmu apjukusi, nezinu ko darīt tālāk..

Sūtīt ellē ar negribu. Tā jau čābīgi un ikdienā viens otru redzam.

Esot vēl kāds iemesls , viņš teica ka es esmu nepieejama pārāk. Un ka viņam ir zudusi jebkāda sexuāla interese par mani!

08.04.2011 01:35 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
es esmu svari un man ir tas pats kas Tev..ātri apnīk ja nekas jauns un aizraujošs notiek.viens,ko varu ietiekt izrunājaties kad atbrauks,otrs nu ja jūti,ka nav tur aršana ta dzīvo tālāk! :-) ar vienu puisi jau dzīve nebidzas...es pametu savējo,mums kopā bija jauki,bet viņš joprojām ir manā dzīvē,varam parunāties un izkratīt sirdis..
08.04.2011 01:39 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Savukārt tas viens no bijušajiem ir svari ar kuru vakar sarakstījos. Mums perfekti saskanēja. Ir par ko runāt ,kad bijām kopā un viņš bij LV atradām ko darīt. Bija jauki.

Bet šis eksemplārs vispār..
iedomīgs zābaks . Atvadoties un sasveicinoties negrib iedot buču, un visu gaida VISU uz mani! Kad es pirmā sākšu kko darīt. Viņam vajag lai iniciatīva nāk no manas puses.
pfff...

Reizēm liekās, viss pametīšu visu un došos pie bijušā drauga. (Viņš pat teica,ka mani grib satikt, un ka varu braukt ciemos)

08.04.2011 01:45 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
tad tas jau tagad parāda,ka vilcēja būsi Tu!nu tad uz priekšu...tie vecie varianti nemaz nav tik slikti... :-) :-)
man atkal ar dvīņiem un strēlniekiem labi saiet. (l)
08.04.2011 01:49 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu parak daudz doma pa bijusajie(3. diskusija??) izdari pati secinajumus.
un saubos vai tu varesi but mila, laba, ja vins pret tevi ta izturas. un te jau ir koks ar diviem galiem.
vins grib milumu, tu to nedod. tapec sapiktojas un noteikti ta izsakas. tevi tas aizvaino arvien vairak. un tu klusti vel mazak miliga :-D
08.04.2011 02:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu parak daudz doma pa bijusajie(3. diskusija??) izdari pati secinajumus.
un saubos vai tu varesi but mila, laba, ja vins pret tevi ta izturas. un te jau ir koks ar diviem galiem.
vins grib milumu, tu to nedod. tapec sapiktojas un noteikti ta izsakas. tevi tas aizvaino arvien vairak. un tu klusti vel mazak miliga :-D
08.04.2011 02:05 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Sveika, Habanera. :)
Jau kādu laiciņu atakaļ esmu Tevi pamanījusi, jo savā ziņā mēs esam nedaudz pat līdzīgas. :-)
Ja vēlies, tad vari man atrakstīt uz [email protected]
Varam papļāpāt, ja vēlies! ;-)
08.04.2011 02:17 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Ne velti ir pienjeemums ka paariem nevajag straadaat vienaa kolektiivaa. 100% patiesi. Man liekas tas tikai visu pasliktina.
08.04.2011 02:19 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
varu ieteikt pārtraukt šīs attiecības, kamēr vēl neesi nostādīta muļķes lomā, uz ko šis tas draugs acīmredzami iet. tā man no malas izskatās...
ja tu neesi laimīga attiecību sākumā, kur nu vēl vēlāk, kamdēļ tev šīs attiecības ir vajadzīgas? attiecības attiecību pēc? nu tad ne nu jau ar kolēģi...
08.04.2011 02:33 |
 
10 gadi
Reitings 115
Reģ: 25.11.2010
es piekrītu aguciitis-raudupiete, ka tu pārāk daudz piemini savas diskusijās savu bijušo, un vēl uzraksti, ka domā iet pie viņa atpakaļ, tad ko tu vēl čammājies ar esošo? :-O
08.04.2011 13:48 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Autore pati vainīga. Ne velti puisis minn, ka vaska figūra ir atsaucīgāka par viņa draudzeni. Jau kuro reizi lasu Tavus komentārus un rokas neceļas komentēt, bet šoreiz gan pateikšu- pati vainīga, meitēn! Tiec galā ar sevi, savām sajūtām, bijušajiem un visu pārējo un tad uzsāc jaunas attiecības! Vīrietis jūtas negribēts un, ja vīrietis jūtas negribēts, viņam zūd jebkāda interese un loģiski, ka viņš kļūst neiecietīgs.

Izrunājies! Nav man cita Tev padoma.
08.04.2011 13:52 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Domāju gan, ka džeks īdzīgs, ja nav dabūjis 2 mēnešus :-D :-D
08.04.2011 14:01 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.09.2010
ja jus esat kopa tikai 2 men un jau tada attieksme-nemoku sevi.satiksi,kas tevi ciena,mil,lutina.
08.04.2011 14:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
p.s vienreiz zaude savu nevainibu. princis balta zirga neatjas!
08.04.2011 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!