Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aborts - asiņošana

 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009

Aizvakar man bija aborts. Vakar asiņošana beidzās. Izdalījumi ir kā parasti gaiši. Vai tas ir normāli? jo pēc lasītā un stāstītā biju noskaņojusies 2 nedēļas asiņot.

06.04.2011 14:53 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Nu bet tu tak arī liecies mierā un ej sludini savu taisnību kur citur!
07.04.2011 00:55 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
oj,oj kada saputusies :-D
Smiekligi no malas ;D
07.04.2011 00:58 |
 
Reitings 100
Reģ: 14.01.2011
Piekritu Lollipop.
Ierunajaties par izskata sabojashanu?
Dargaas, jus uz planetas Zeme neesat muzhigi :) (to atceraties)
kjermenis agri vai velu novecos:)
07.04.2011 04:11 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nu novecot novecos ta pat,bet kapec man japalidz vinam palikt neglitam atrak?
Krutis pasas par sevi varetu noslukt teiksim ap 40 gadiem,uzaugt kada riepina,tad kapec man likt tam visam notikt jau,piemeram, 25 gados?Es izvelos staigat skaista un neizstaipita maksimali ilgi!+ Man vel ir aktivs dzivesveids+esmu vegetariete,tapec labu formu varetu izdoties saglabat vel ilgak.
Katrai sava izvele,kas velas,lai dzemde,es to nevelos.Es jau neviena tagad te neliedzu dzemdet,lai dzemde un auklejas ar berniem,ja vinai ta gribas,patik un uzskata par pareizu,galvenais,lai man ar savam "pareizajam" idejam nebazas virsu un nemegina neko uzspiest ;-)
07.04.2011 04:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Harmony, nu nav gan tā, ka visas pēc dzemdībām ir nošņurkušas un apvēlušās. ;-) Manas paziņas grūtniecības laikā nebija apmātas ar ēdienu, piedzemdēja bērnu, un uzreiz apkārtmēri samazinājās. Protams, vēl kādu laiku puncis bija, bet ātri vien viss aizgāja vecajos rāmjos, ja ne vēl "šaurākos" :) Pie tam, kā sievietes kļuva pārliecinātākas un starojošākas, un tas viss parādās sejā :)
Bet, ja negribi bērnu, tad negribi. Neņem pierē šo visu, jo demokrātija paliek demokrātija :)
07.04.2011 05:00 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
ak cik jautri viss izvēršas :-D mani sasmīdināja Lollipop ieteikums aborta vietā dzemdēt un atstāt baby boxā :-D cepums par to :-D :-D
tātad sievietei kas nevēlas bērnu vajadzētu 9 mēnešus staigāt pie dakteriem, vazāties apkārt ar lielu vēderu, iespējams vēl sabeigt savu figūru, mocīties dzemdībās un izdot daudz naudas ārstiem ar mērķi lai beigās šito negribēto brēkuli kādam uzdāvinātu :-D joptvai kas par fantāzju :-D kāds stimuls kādai to darīt? :-D :-D :-D
ir sievietes kam bērns uz doto brīdi būtu ok (tā teikt dāmas kam pirmatnējie instinki valda pāri visam) un ir citas kuras šobrīd nevēlas, jo nav gatavas, gandrīz pat sevi nespēj uzturēt kur nu vēl kādu! aborts arī ir atbildība par sekām, jo citādi tas bērns nonāktu miskastē, bērnunamā, vai būtu dienām viens mājās neaprupēts un nemīlēts. galu galā vienām ir ok jaunībā piedzemdēt, citai ir savādākas prioritātes - vēlas vispirms izmācīties, nostāties uz savam kājām.

ģimenes pieaugums ir katra individuāls lēmums! ražojiet savus kaut koloniju bet citu izvēlē nelieniet, ne jūs taisījāt, ne jūs iznēsāsiet, ne jums audzināt un uzturēt :-D

07.04.2011 06:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!