Vīrieša manieres, higiēna u.c lietas...

 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009

Sveikas meitenes! Man jums tāds jautājums, varbūt varat palidzēt, varbūt jums arī ir pagadījies tads vīrietis, līdzīgs manējam un zināt ko lietas laba darit :)

Lieta tāda - manam vīrietim izskatās, ka ģimene nav ieaudzinājusi civilizēta cilvēka manieres, tās būtu - laiž "bezdeļus" mana klatbūtnē visu laiku, un pilnīgi ignorē manas labsajūtas tobrīd, es saprotu var gadīties, bet vinam ta ir ikdiena un mierigi atrunājas ar to, ka ta vina veselibai ir labak, nu comoon ir tak tejinjas, zalites u. c lietas, ka to samazinat, bet vinam vienalga :(

Vinsh par higiēnu ari reti kad domā, piemēram, ieiet nomazgāties, bet nesapūšas ar pretsviedru līdzekļiem, lidz ar to pec 15 min viņš atkal jau ož pēc sviedriem, es jau sāku pierast pie ta visa, bet vng citreiz liekas, ka tas nav normali :( Protams ir reizes, kad vinsh smuki sapucejas un labi smaržo, bet par to doma reti ... dažbrid vnk liekas, ka viņš ir mani "dabujis" un vairs necenshas nemaz sevi kaut ka uzfrišināt, jo kad iepazinu viņu sākumā, tad tik traki vel nebija. Protams vel ir problemas ar drebem, vinam vinas mužīgi vecas, noplīsušas, sasmērētas, kuras vairs nevar izmazgat - nu isak sakot ists VECIS :D Bet man tas ta tracina... ir jau vel visadas nianses, par visam tam lietam,piemēram, ka ar āra apaviem mierigi iet, staiga pāri paklajam un reti tīra savu istabu + vel mēdz kur pagadas visu nomest un man vnm visu ir jakarto, un kad par to runajam tad vinsh vai nu nosmej vai apvainojas, bet pārsvarā nekas nemainas...

Ko, lai lietas labā dara, lai viņš beidzot sāktu aizdomaties par to visu un viņā parādītos vēlme būt skaistam, smaržīgam un kārtīgam virietim :(?????

06.04.2011 02:32 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Drausmas, manam džekam arī nav dezis, mazgājas katru dienu, bet neko nejūtu no smakas! Jo man liekas, ja cilvēks katru dienu iet dušā, katastrofāli smirdēt var tikai tādos gadījumos, ja cilvēkam ir kaut kādas problēmas ar veselību.. Nu ja neskaita ļoti karstu laiku.
(t)

Un par to piršanu.. Manam brālim piemīt tendence ieiet MANĀ istabā un nolaist tāāāādu gāzi un pats vēl noņirdzas, ko lai es nesaku :D
06.04.2011 15:52 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
nu tad tavs bralis ar manu draugu ir uz viena viļņa :D :)

ai, nezinu ko lai dara, neskaitot visas shis lietas, ko esmu saraxtijusi sheit diskusija vel musu attiecibas ir paradijushies daudz stridu, liekas pat parak daudz... nezinu ko lai dara ;( Liekas, ka musu attiecibam nav perspektives .... :%27-(
06.04.2011 16:01 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Labi, ka manējais ir ļoti tīrīgs, taču arī pirž un atraugājas :-D
Man tas vienreiz apnika un sāku darīt tāpat kā viņš, uz ko viņš atbildēja, ka tas ir fuj utt :-D Nu bļin, tad nafig paši tā dara?
06.04.2011 18:24 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu, ka "īsts VECIS" ir ar sasmērētām, noplīsušām drēbēm, smirdošs pēc sviedriem.
Mans pirmais puisis bija līdzīgs tipāžs, mēdza laist gāzes, ar higiēnu piekliboja, drēbes bija caurumainas, netīras. Viss beidzās ar to, ka es nevēlējos ar viņu nodarboties ar seksu pat tad, ja tikko bija iznācis no dušas. Man šķiet pretīgs tāds dzīvesveids/uzskati.

Nezinu, ko Tev ieteikt, nezinu arī, kā Tavējais reaģē uz Tevis teikto, vai klausa vai nē. Mans ex uz manām nopietni pateiktajām replikām reaģēja ar pasmiešanos. Fuj, pretīgi atcerēties :D tagad, satiekoties ar puišiem, tieši tīrībai ļoti pievēršu uzmanību!
06.04.2011 18:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
cilvēki atšķirās un netikai uzskatos - atšķirās ķermeņi, smaržas un vielmaiņa. cits var trīs dienas neiet dušā un sviedrus nejutīs, citam atkal divreiz dienā nepieciešams mazgāties.
Par purkšķiem - katram ir savas robežas. man tie netraucē un arī pati grēkoju, jo tāds nu man organisms :) un es nezinu vai jūsu gadījumā var atrast kompromisu, jo es nebūtu kopā ar vīrieti, kurš man aizrādītu, ka tā nedrīkst. netīras drēbes un nekārtība - pieaugušu cilvēku no tā grūti atradināt un tev ir jābūt ļoti pacietīgai. bet tā ir laba doma, iedot izlasīt šo diskusiju :)
06.04.2011 18:34 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Nevarētu būt ar tādu vīrieti kopā un vai viņam pašam nav pretīgi, ka viņš smird?
06.04.2011 19:42 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Ir lietas, ko nav iespējams cilvēkā izmainīt- ja māte neiemācīja, tāds cūka viņš arī līdz savai kapa malai paliks- neatkarīgi no tā, cik viņam naudas būs bankā.
Ko tev darīt? Samierinies vai ej prom.
06.04.2011 19:52 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
1. Dzīvojat kopā?
2. Cik sen jau viņu pazīsti?
3. Cik viņš vecs? Mamma nav izlaidusi dēliņu?

Izklausās gana briesmīgi. Es laikam stipri apsvērtu visus + un apsvērtu vai tie atsver to cūciskumu. Negribētos taču ar lopiņu dzīvot kopā, bet gan ar vīrieti. ;-)
06.04.2011 19:53 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es ar tādu vīrieti NEdzīvotu kopā. Es jau domāju, ka mans ex ir cūka, bet nu šitas jau ir cūka kvadrātā un vēlreiz kvadrātā!
Tev iesaku ar viņu nopietni parunāt un censties ieaudzināt higiēnas lietas, bet tas nebūs viegli.
Viņam tēvs tāds pats?
fujjj.. man jau tagad slikti palika šito visu lasīt, tas tak nav vīrietis, bet cūka kas būtu jābaro pie siles.
šermuļi tiešām pār kauliem pārskrien ka vispār mēdz būt tādi vīrieši un viņiem pat ir sievietes blakus.
06.04.2011 19:53 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
manam draugam, piemēram, mamma daudz ir mācījusi, bet viņš taču neklausās ne vārdā, ko viņa saka. nu bet man arī nav tas vistīrīgākais draugs, nezinu kāpēc, bet viņš nejūt, ka nu derēja ieiet duša un es nesaprotu kā tā var svīst! taču viņš vienmēr paklausa manu ieteikumu ieiet dušā un lietot dezodarantu :-)
06.04.2011 19:55 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Nu mazgāties jau viņš iet, un nu laikam jau ta sviedru smaka paduses viņam netrauce :-/

Lollipop
Nu es pat nezinu, man liekas, ka mate viņam ne uz mata nav tada kā viņš tīrības ziņā, jo ar viņas ir vis kartiba, bet lkm vai nu mate viņam neko nekad nav aizradijusi vai ari vinsh viņas vnm ir ignorejis .... :-|
Piekrītu tev, ka iespejams viņu nespēšu izmainīt... ja nu vienīgi viņam pašam nesagribēsies visas tas lietas mainīt sevī. :(

rausīC
1. nedzīvojam kopā
2. Pazīstu un esam kopa jau apmēram 10 mēnešus.
3. Viņam ir 21 gads un par to izlaišanu, ir tā, ka liekas ka dažbŗid tiešām liekas, ka viņš ir vienīgais virietis mājās un tatad kungs un pavelnieks tur, un neviens neko nevar aizrādīt viņam. :(

Man jau sāk likties, ka tie + ir mazak nekā -, lai cik skarbi tas nebutu, un žēl, ka viņš pats neko necenšas mainīt, bet ļauj visam iet savu gaitu musu attiecibas.

Endy*
Viņam tēvs ģimenē nedzīvo :) Iespējams tāpēc visas tās vīriešu lietas pieklibo, ari saistībā kā jaizturas sabiedrībā un, ka ir jābut džetlmenim, kaut mazliet. :-|
06.04.2011 20:25 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Un tad jūs izšķirsieties un viņš visiem teiks, ka izšķīrāties nevis tādēļ, ka viņš smirdējis, bet tapēc, ka meitene bjia stulba.
06.04.2011 20:49 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
kāda starpība, ko teiks pēc šķiršanās?!
tāds murgs!!!!
06.04.2011 20:51 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
caalite
man to visu vajadzetu paciest un nešķirties, tikai tapec, lai pec tam visiem vinsh neteiktu, ka esmu stulba :-O

Ja viņš ta pec tam rikotos, tad laikam nopustos un noteiktu, ka labi vien, ka viss satrp mums ir beidzies :-|
06.04.2011 20:58 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Mans puisis arī manā klātbūtnē laiž gāzītes. Protams, citreiz ir par traku, bet tā kā zinu, ka viņsm ir problēmas ar vēderu, tad neko nepārmetu. Jo, ja viņš skrietu katru reizi uz tualeti, tad viņš pa turieni dazreiz visu laiku dzīvotu.
Mans puisis arī īpaši nesmaržojas, vienīgais, ka viņš nekad pēc sviedriem nesmird, tā, ka man tas netraucē. Dažreiz pati viņu sasmaržinu.
Par drēbēm runājos, nesaprotu kur problēma. Tak aizej ar viņu uz veikalu un nopērc viņam jaunas drēbes. Arī manējais, kad iepazināmies ģērbās briesmīgi, bet es viņam visu paskaidroju un kopā aizgājām sapirkām drēbes. Tagad vienmēr to daram kopā, jo viņš bez manis vairs sev gandrīz neko nevar nopirkt :)
Pa to mājas tīrīšanu gan grūtāk laikam pārmācīt. Tādā ziņā mans puisis ir kārtīgs.
Laikam jau pa to nekārtošanu izmācīt nemaz nevar, jo mans brālis ar māju nekārtu, visu nomet kur pagadās. Sieva tik skraida un vāc, protams, paburkšķ arī, bet rezultāta nav.
Tādi nu daži tie vīrieši ir.
07.04.2011 01:52 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Labi,ka man nav tādu problēmu.Mans ir ļoti tīrīgs un nekad nav smirdējis.
Kas attiecas uz drēbēm..man pie kājas,kāds viņš staigā pa māju,es pat esmu pievākusi vienas viņa vecās trenuškas,jo man tās ir ļoti ērtas,viņš saka,ka izskatās traģiski,bet kuru tas interesē? Protams,ar netīriem, caurumainiem džemperiem viņš pat pa māju nestaigā,vispār visu,kas liekas jau novalkāts,uzreiz met ārā,nav no taupītājiem.
Mājoklis arī vienmēr tīrs un kārtīgs ļoti,vienīgi putekļus viņam besī slaucīt,to parasti daru es.
Bet vispār salīdzinoši izskatās,ka man ir pat ļoti noveicies.. :D
07.04.2011 01:58 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Bet tas viss varbūt ir atrisināms runājot, paskaidrojot, pasakot,kā tu jūties,varbūt arī ļauj kādu laiku viņam dzīvot miskastē un izrādi to,ka tevi atgrūž viņa nepatīkamie ieradumi un netīrība. Šķiršanos atstāj kā galējo variantu,jo iespējams,ka viņš tomēr mainās ar laiku..
07.04.2011 02:01 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es nezinu, mēs esam kopā gandrīz 8 gadus, bet es viņu nākamajā dienā pamestu, ja viņš manā klātbūtnē nobezdētos, tas ir pretīgi, pretīgi, pretīgi, man pat riebjas, kad točā tas sanāk, es nezinu, un tas viss pārējais, nu ko, lai saka, varen pretīgs vepris (kaut gan nav ko vainot cūkas, viņas droši vien tik ļoti nesmird kā tavs draugs) :D:D tev pagadījies! iedomājos, ka tu esi tāda saposta, sievišķīga, smaržīga, un ej kopā ar nošņurkušu, smirdīgu veci, kurš pie katras izdevības nobezdas... nu nezinu, pofig, ka laba sirds, milzīgs daikts un skaisti zobi :D, tomēr higiēna ir viena no svarīgākajām lietām mūsdienās, mēs vairs nedzīvojam 11. gadā pirms mūsu ēras :D
07.04.2011 02:11 |
 
10 gadi
Reitings 115
Reģ: 25.11.2010
ahh, kā man patīk, kad kad kāda uzraksta, ka labi, ka viņai tā nav :-D
07.04.2011 03:40 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
ak dievs, kā es mīlu hell :D
07.04.2011 03:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits