izmaksāšana meitenei,ja pats nepelna.

 
Reitings 6
Reģ: 05.04.2011

manī jau ilgu laiku iekšā sēž maza dusma par puiša sīkumainību naudas lietās.es īsti nesaprotu,vai es vispār drīkstu dusmoties.lieta tāda,ka mēs esam kopā pusotru gadu un viņš man šajā laikā nav neko dāvinājis(izņemot uz jubilejām),vai izmaksājis ko lielāku par tēju(2 reizes pa 30 sant) mēs visu pērkam uz pusēm,pat prezervatīvus.it kā jau viņam nevajadzētu man neko pirkt,jo pats jau nepelna.citās jomās viņš ir

ideāls priekš manis.

palīdziet,lūdzu,man tikt skaidrībā ar šo sāpi.

05.04.2011 20:53 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Mans komentārs, protams, nederēs šajā situācijā, bet es arī uzskatu, ka visi "lielie" maksājumi kopdzīvē ir jāveic vīrietim. Tajā pat laikā es arī strādāju un savas vajadzības apmierinu pati, bet man vajag to sajūtu, ka gadījumā, ja notiek kaut kas neparedzēts, vīrietis spēs "pavilkt" mani un visas manas kaprīzes komplektā. 8-)
06.04.2011 02:37 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Ne es ne mans puisis nepelniijaam kad saakaam attieciibas un taa bija kaadu laiku, nekad neesu kaut kaa domaajusi ka vinjam buutu vairaak jaateeree. Kad man bij nauda,abiem kko pirkaam,kad vinjam- tad arii taapat. Tagad jau 2 gadus pelnam abi,dziivijam kopaa un nauda mums ir kopaa un viss ir oki.
06.04.2011 03:32 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
tā piebilde par prezervatīviem :D:D:D

Nu man jau arī labāk patīk, ka vīrietis izmaksā, bet tas jau nav galvanais.

Un moš viņš pabeigs 12. klasi, tad sāks strādāt un varēs arī izmaksāt ;-)

06.04.2011 03:36 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Mans ar nepelna un pieprasīt, lai kaut ko izmaksā, būtu smieklīgi, nav taču naudas. tāpēc izmaksāju es (ja vajag kaut kur iet), pat uz pusēm nedalām. Bet, kad būs nauda, tad jau viss būs savādāk.
06.04.2011 20:14 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Pareizi, meitenes, vīrietim jābūt pelnītājam. Bet šajā tēmā taču runa ir par puiku nevis pieaugušu vīrieti!!!!
06.04.2011 20:20 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Viss ir ok, ja viņš ir skolnieks. Izņemot tos prezervatīvus. Tad jau labāk būtu sarunāt, ka vienu reizi pērk viens, otru otrs, citādi tā nenormāli tizli :-D

+Varbūt viņam vasarā tā nauda tiešām bija kam nozīmīgākam vajadzīga, piemēram, nolikt tiesības, vai arī viņam bija jāsapērk sev viss priekš skolas, jo vecāki to nevar atļauties.
06.04.2011 20:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.04.2011
Pavisam netīšām palasiju diskusiju un sagribējās pameklēt kašķi ar tām izlutinātajām princesēm kas te iedomājušās ka džekam par visu jāmaksā.

Uzreiz saku - arī uzskatu ka džeks tomēr ir tas kas par sievieti rūpējas visādā ziņā, izmaksā, nodrošina to lai viņa jūtas labi un droši. BET nu nevajag jau pārspīlēt!

Krietnu laiku atpakaļ iepazinos ar meiteni. Iepatikās. Uzreiz pamanīju ka ir izlutināta, mazliet iedomīga. Bet ko darīt, ka patīk?
Vēlāk uzzināju arī to, ka aizņemta... tas protams netraucēja.
Meitene bija kopā 3 gadus ar džeku kas izmaksāja visu, lielākoties, nekas netrūka utt. Dabīgi ka uzreiz rodas jautājums kapēc tad satikās ar mani :D - tas lai paliek katra paša ziņā, ko tur piedomāt :)
Turpinot - uzreiz sapratu, ka nevēlos tādu izlutinātu meiteni, kas pati īsti neko nevar, taču meitenē biju ļoti ieķēries un laist vaļā vairs nevarēju. Man pašam bija labs darbs un tajā laikā vēl strādāju un dzīvoju lietuvā. Saņēmu ļoti labi, braukāju uz LV pie draugiem kad gribējās un dzīvoju bēdu nezinādams.
Meitenei jau sen bija sapnis par savu auto - tā kā esmu spēcīgs šajā jomā, biju tas kas palīdzēja izvēlēties, pārbaudīt un visas tamlīdzīgas lietas, mazliet arī finansiāli, detaļu ziņā.
Pagāja laiciņš, bija lielas emocijas un aizņemtā meitene nu jau bija mana ;)
Sapratu ka nupat iegādātā mašīna būs labs veids kā izmānīt no viņas to stulbu iedomu ka vīrietim viss ir jāizmaksā - nevis tapēc ka man būtu žēl vai nebūtu naudas (kā jau teicu pelnīju labi), bet tapec, ka gribēju lai meitene zin kā ir pašai par visu maksāt, rūpēties, būt patstāvīgai un ja nu kas (tfu tfu tfu) nebūtu jāmirst badā ja ar mani kkas notiek vai vēl sazin kas šajā banānu republikā var notikt.
Iegādātais bmw sāka prasīt rūpes, ieguldījumus, spītības pēc tika aizvests arī uz servisu (kaut pats visu varēju izdarīt, bez maksāšanas visādiem līkročiem kas tikai sajaj mašīnu), servisā protams noplēsa divas ādas nost, līdz galam nesataisīja, bija jābrauc velreiz un te nu bija - izlutinātums pagaisa - saprata ka nav nemaz tik viegli par visu maksāt, domāt un rūpēties. Dabīgi ka palīdzēju, izrunājāmies un pamazām, lēnām domas mainījās. Viss ir kārtībā, vīrietis izmaksā, bet ne jau pārspīlējot, par visu un visur.
gāja laiks un kur gadījies kur ne, situācija mainījās - ar lielu LV zināmu skandālu uzņēmums bankrotēja, pazaudēju savu labo algu, laika trūkuma dēļ (un arī slinkuma) izkritu no budžeta universitātē, savu auto nenormāli stulbā veidā sasitu un viss sagriezās pavisam kājām gaisā.
Un te nu bija vietā tas ko savai meitenei iemāciju kad sākam satikties. Kur es liktos ja viņa vēljoprojām būtu tāda izlutināta princese? uzreiz šķirties un iet kārties?
Meitene pieņēma visu kā ir, teica nekas, visiem neveicas, kopā darīsim un tiksim apakaļ augšā :)
Braucām ar viņas mašīnu, kādu laiku dzīvojām uz viņas rēķina, pieticīgi un ar kašķiem protams, pārdzīvojumiem un visu pārejo esam nonākuši tur kur esam.
Mīlu savu zaķuku, esmu jau pavisam citā darbā ar izaugsmes iespējām, ātri kāpju uz augšu, esmu sataisījis gan savu auto gan rūpējos par meitenes auto, pieder klubs tepat rīgā, kas nes peļņu un lēnām tiecamies uz augšu.

Protams, bija kašķi, bija pārmetumi, depresija un viss kas pie tā piederas, taču tomēr saņēmāmies un ar meitenes atbalstu gāju un darīju. Un meitene izmaksāja man!

Tad nu morāle tām izlutinātajām princesēm, kas te sprēgā, vai viņas tā varētu?
Vai Tu vispār mīli savu vīrieti, vai vnk uzskati viņu par naudas maisu??

Vajag parēķināt un padomāt cik tas viss izmaksā - auto, dzīvoklis/māja, bendzīns, ēdiens, komunālie, izklaides, dāvanas, pavisam niecīgi prieciņi, puķes meitenei un viss cits kas sakrājas - tajā pašā laikā sieviete grib lai viņas vīrietis izskatās labi - jārūpejas, jākopj sevi, jāpērk drēbes utt!
Tad kad varbūt vienreiz kāda no šīm princesēm būs izgājusi savam auto TA, nopirkusi detaļas, samaksājusi nodokļus utt, tad varēs čīkstēt ka vecis viņai nav nopircis apenītes ar mežģīnēm!

Piedošan ka bišķi novirzījos no tēmas, bet nevarēju neizteikties. Autorei - izrunājies un noskaidro kas tur ir ar to naudu. Ja viņam tiesam ir vienkārsi žēl, tad lai viņš ir kopā ar savu naudu un draugiem. Ja tiešām tas naudiņas nav, tad izrādi sapratni, atbalsti un mudini lai kko sāk darīt lietas labā. ar dusmām un pārmetumiem nepanāksi PILNĪGI NEKO.

Lai veicas ;)
11.04.2011 22:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!