Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cimperlīgā cilpa

 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010

Sveikas meitenes,

Ej un saproti tos vīriešus,liekas, ka sievietes ir sarežģītas, bet puiši, atliek vien palauzīt galvu, kurā momentā viņu garastāvoklis un domas mainās.

Liet tāda, ka abpusēji viens otram patīkam,esam bijuši uz randiņiem, bet patreiz no otra cilvēka vienkārši pretī vērsts aukstums, kas robežojas ar ignorēšanu un atgrūšanu.

Esmu pārliecināta,ka neko nepareizu neesmu izdarījusi. Ja nu vienīgi viņa nodomi ir mainījušies.

Any experience?

:)un patīkamu dienu, un paldies, ka izlasījāt manu kalbināto grēksūdzi

05.04.2011 18:44 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Tu viņu neinteresē. Ja tev rūp pašcieņa, iesaku pievērsties kādam citam cilvēkam.
Vīriešiem tāda daba, acīs neteikt, ka kāda nepatīk.
05.04.2011 18:57 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Es gan tā neteiktu, viņi ir tik dīvaini. Atceros savu sākumu ar savējo, cik viņam bija dienu, kad kkas nogājis greizi un attieksme uzreiz par 180 grādiem citāda, man jau liekas visam gals, bet tur izrādās neveiksmīga darbadiena, problēmas ar ienākumiem vai cita šaize, bet ir klusums un ne ziņas ne miņas. Tā ir mana pieredze, ka ar vīriešiem neko nekad nevar skaidri zināt, lai nebūtu jāmin, atliek vienkārši skaidri un gaisi pajautāt, kādi ir viņa turpmākie nodomi.
05.04.2011 19:01 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Hmm.. man patreiz aktuāla problēma.Randiņi..viss vnk super,kad esam kopā,maigums,ir viss,kas vajadzīgs...neko greizi šķiet arī neesmu izdarījusi,bet principā vienas dienas laikā bez maz vai,mainījās attieksme..palika vēsāks..sarunas skaipā īsas..
Nodomāju,nu laikam jau neinteresēju vairs.Nedodu ziņu par sevi un pats uzreiz uzrodas kā no zila gaisa.. godīgi sakot tagad nesaprotu.. vai tā ir interese vai kā vispār to uzvedību varētu nosaukt??? :-|
07.04.2011 00:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits