puiša garums

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

:-)

Tad nu tā...

Iepazinos un tagad esmu kopā ar puisi,kurš ir 190 cm garš..toties es esmu,ja tā var teikt,daudz īsāka - 160 cm...

Viss mums attiecībās ir ok-nevaru ne par ko sūdzēties :-) Lieta ir pavisam cita..

Dažreiz pilnīgi vai trakai jāpaliek,ka es esmu tik īsa,bet viņš tik garš..piemēram,es nekad viņu nevaru pirmā noskūpstīt,bez maz kkur jāpakāpjas :-D Esmu viņam knapi līdz pleciem...Toties viņam to ir vieglāk izdarīt,bet gribas jau arī kādreiz viņu pirmajai iepriecināt vai apskaut...

Citreiz pat,kad ejam pa ielu - liekas,ka cilvēki uz mums tā paskatās biku tik dīvaini, bez maz tā kā pa ceļu ietu milzis un punduris :-D Ok,lai gan ir jau vienalga,ko citi domā un lai skatās...

Nenoliegšu-patīk man gari puiši un parasti visi par mani bijuši garāki...

Vai vēl kādai ir tāda auguma starpība? (s) Jums tas nesagādā neērtības dažreiz,piemēram,tajās situācijās,ko es minēju?! |-)

23.03.2011 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ar manējo it kā nav milzīgas augumu stapības.Nu,nav tā,ka viņš ir 2m un es 1m.:D Es esmu sīka un viņam līdz plecam/padusei.Besī,ka ja es gribu ieskatīties normāli viņam acīs,man jāņem beņķītis un jāpakāpjas vai arī jāstāv uz trepēm vismaz par vienu pakāpienu augstāk.
24.03.2011 14:55 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
man 159, draugam - 186. Jūtos super. Tā kā varu pastiepties uz pašiem pirkstgaliem, tad ja gribu sabočot - riktīgi pastiepjos un to izdaru, problēmu nav. Tikai viņš man tik būdīgs, ka tad, kad viņu apskauju, tāda sajūta, ka tikai pusi no viņa varu apskaut :D
24.03.2011 15:08 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
es esmu 1.62 m, mans mīļotais 1,95 m. attiecību sākumā es ar vienmēr mulsu un jutos sabiedrībā mazliet neērti, vienmēr vilku tikai papēžus.
tagad esmu tā pieradusi pie tā, vispār nejūtu to 33 cm atšķirību. pārsvarā ikdienā valkāju zemus apavus. un nekad neviens uz mums nav jocīgi blenzis :D un arī nobučot vai apskaut viņu man nav problēmas, vnk pastiepjos pirkstgalos.
tā kā, viss ir tikai tavas iedomas ;)
un manējais vienmēr ir teici, ka viņš allaž ir skatījies tikai uz tām mazajām meitenēm :)
24.03.2011 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Mans bijušais ir kādu 1.90 vismaz un man 1.68. Man patika tā sajūta, kad biju maziņa viņam blakus :)

Tagad mans puisis ir apmēram 1.75 Kad uzvelku papēžus tad esmu viņa augumā, biš īsāka varbūt. :D Bet nu viņš toties ir plecīgs un stiprs (l)

Manuprāt ir forši ja čalis ir garš. Galvenais lai nav kārns.. :D
24.03.2011 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits