Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vajadzīgi ieteikumi :)

 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011

Tātad situācija diezgan sarežģīta un pagara. Mēģināšu īsumā, kaut gan sirsniņu nospiež tik daudz lietas :( Tātad ar puisi esam kopā jau ilgi-vairāk kā 5 gadi. Abi esam jauni-22 gadīgi. Tā sasāpējusies lieta ir tāda, ka viņš joprojām neprot izrādīt savas jūtas(sākotnēji domāju, jo jauns un kautrīgs). Tas ir domāts tā, ka es zinu(viņš to saka bieži), ka viņš mani mīl. BET( kā man nepatīk tas bet..) esmu cilvēks, kam patīk, ka to izrāda darbos. Bet viņš to nedara:/ Tāpēc man reizēm iezogas "sliktās" domas, ka viņš mani tomēr nemīl. Jo it kā vārdos saka, ka mīl. Bet darbi par to neliecina. Es te palasīju dažādas diskusijas par ignorēšanu un nenākšanu mājās, par to, ka mēs paliekam īgnākas...utt. OK, mājās viņš nāk, bet ir bijis periods, kad viņš tā kā ignorēja...viss cits viņam bija svarīgāks.. tikai ne es(to arī norakstīju uz to, ka sagājām kopā tik jauni būdami.UN mēs tak tikai mācamies kopā sadzīvot). Izrunājāmies, viss it kā bija labi. Es kaut kā laikam cerēju, ka ar laiku viņš sāks man izrādīt vairāk uzmanības un mīļumu. Jo es nāku no ģimenes, kur mīļumu izrāda daudz un dikti, tāpēc es arī viņam izrādu. Bet viņš nāk no atturīgas ģimenes, un man liekas tādu lietu kā apskāvienu no vecākiem viņš nav saņēmis gadiem ilgi. Bet domāju, ka ienākot manā ģimenē un ar manu palīdzību viņš atvērsies. Laikam muļķīgi bija uz to cerēt. Es brīžiem jūtos, kā viņa draugs/čoms, nevis mīļotā meitene.

Tātad īsumā gribēju pateikt, ka neesmu īsti laimīga. pilnai laimei čut čut pietrūkst. Iesakiet lūdzu, ko lai es daru? Es tiešām jūtu, ka neesmu vairs tik pozitīva un smaidīga, drīzāk īgna, jo nesaņemu to, ko vēlos. Kaut gan teikts un runāts par to ir daudz. Tāpēc varbūt ir kādi knifiņi kā panākt, lai viņš man izrādītu vairāk uzmanības. Vai man darīt kā viņš(ķipa dots pret dotu), vai mīļot vairāk. Es nezinu. it kā jau esmu izmēģinājusi šo un to un viskaut ko. Meitene palīdzat- tātad kā gudri aptīt vīrieti ap pirkstu un panākt to, ko vēlos es?

Vai būt smaidīgai, pozitīvai (kaut tā nejūtos), vai piekasīties un turpināt lasīt lekcijas par to, ka viņš nedara tā un šā :D (to es pati negribu)

Varbūt kādai bijis līdzīgi, vai arī vnk ir kāds padoms, ko man darīt...

Piedodiet, ka tomēr tik gari.

17.03.2011 01:13 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.11.2009
slinkums bija to penteri lasīt, bet cilvēki ir tādi, kādi viņi ir. citi visu laiku staigā kā uķi-puķi pajoliņi, citi ar akmens ģīmjiem. bijušo gan iemācīju puķes man dāvināt :D
17.03.2011 01:32 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu es uzksatu, ka vinjs vnk ir tāds cilvēks (un kā jau eici, ka vinjs nak no atturīgas ģimenes, tad tā vinju tādu izveidojusi)

Ja tu gribi kko baigi mainīt, tas nozime , ka tu velies mainit tieši vinju, bet tas ir gruti izdaraams.
17.03.2011 01:33 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
nu neko kardināli mainīt negribu. Tikai, lai viņš biežāk atnāktu pie manis samīļot.
Lai viņš gribētu vairāk laika pavadīt kopā.

īstenībā jau tā stulbi sanāk. Man jau arī stāv prātā tie teksti, kad jāmīl tāds kāds ir un, vēlas cilvēku mainīt, tad tas neesot īstais un tā. BEt es jau negribu viņu mainīt. Bet iedrošināt, pieradināt pie tiem mazajiem nieciņiem, kas dod sirds siltumiņu :)
17.03.2011 01:39 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
marta zaķi, saprotu, pati biju šokā, ka tik gari sanāca. :D Bet domu laikam uztvēri :)

Pastāsti kā tad Tu viņu pieradināji pie puķu dāvināšanas?
17.03.2011 01:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saubos ,vai varesi virieti izmainit-pienem tadu ,kads ir,vai mekle citu!Es parasti ar siem vardiem nemetajos,bet tiesam-ko dos ta pateiksana ,piemeram ,par pukem...Nu uzdavinas vins tev tas pukes,jo tu uzprasijies -un talak-viss bus ka bijis!Cilveks nak no citas vides,citas vertibas!Vinam varbut ta liekvardiba,cubinasanas pie "vienas vietas"!Man pasai zel ,ka tik skarbi sanaca-bet es ta domaju! :-)
17.03.2011 01:49 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
Emmanuelle - skarbi, bet tā jau arī ir.

Tad jūs meitenes domājat, ka šāds cilvēks nemainīsies? (Man kaut kā netīk šis vārds, jo negribu jau lai mainās- kā cilvēks viņš ir kolosāls. Gribētu tikai vairāk to jūtu izrādīšanu, pa lielam domāju, ka viņam tādas ir )
17.03.2011 02:00 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.03.2011
Vienīgā atšķirība ir ta, ka viņam ļoti patīk, ka viņu mīļo. Man tikai liekas, ka viņš tā ir pieradis, ka es vienmēr sāku mīļot, ka viņam pašam tas nav jādara.
Es vispār laikam skaitos tā aktīvā-kas sak runāt, mīļot, ieteikt pasākumus, kas domā pasākumus un tādā garā. Un brīžiem man liekas, ka es viena pati cenšos, lai attiecības izdodas, lai būtu jautri. Vai vnk labi kopā būt.
Viņš vnk neprot vai arī nevēlas izrādīt savas jūtas.
17.03.2011 02:12 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ja vīrietis ir no tiem, kas maz izrāda jūtas, maz ticams, ka tas mainīsies.
17.03.2011 19:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits