Cik daudzas te ir bez darbinja?

 
Reitings 15
Reģ: 01.03.2011

Sveikiņas! (l)

Grbētos padiskutēt par to cik daudzaas meitenes šeit ir bezdarbiņa, un cik igi jau meklējat un kā veicās :-) ?

Es jau 2 mēnešus kā meklēju bet bez panākumiem :-|

16.03.2011 01:26 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Bāc, Hellish, sorry par offtopicu, bet tev Vidzemē nav kāda radiniece? :-D Redzēju līdzinieci :-)
16.03.2011 21:00 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Manami, ha ha, ķipa nav, nu kaut kāda pusradiniece dzīvo Ainažos, bet es nezinu vai viņa man līdzīga un vai Ainaži ir vidzeme :D vajadzēja uzfočēt :D
16.03.2011 21:01 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Nē, nebūs īstā, bet ļoti iespējams, ka vēl sanāks satikt, noskaidrošu vārdu, lai var atrast draugos un tad varēsi iečekot :-P
16.03.2011 21:05 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Manami, ee, kūl, vienmēr gribējies redzēt līdzinieci?? a viņa tieva un skaista?? ::D:D
16.03.2011 21:06 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Man tikai seju sanāca aplūkot, man patika :-D
16.03.2011 21:13 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
:-D :-D :-D :-D nu bļin, ceru, ka esam viena otras vērta :D:D
16.03.2011 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
es pārtieku piemēram no savas stipendijas + draugs uztur.
16.03.2011 22:22 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
berry... - nu man ir pietiekami liels pabalsts, vismaz pagaidām :) Bet jā, priecājos, ka draugam alga arī nav maza, par sponsoru viņu, iespējams, varēs saukt vēlāk :D Bet par visu, ko varētu darīt - es taču nosaucu ne tikai lietas, kam nepieciešamas finanses, tajā sarakstā minētas arī vairākas lietas, ko var darīt vienkārši tāpat :)
Vēl gribēju teikt, ka var taču pieteikties uz dažādiem kursiem (pati arī esmu pieteikusies NVA), ok, tur jāgaida rindā, bet, kad rinda ir sagaidīta, ir taču forši tikt pamācīties to, kas interesē :) Un būs arī dažādi vienas/divu dienu kursi un semināri, uz kuriem varēs iet ikviens, kurš vēlas.
Creol - jau atbildēju berry par šo, pagaidām man ir liels pabalsts, bet, kad beigsies tie pirmie četri mēneši, tad jā, dzīvošu draugam uz kakla droši vien :D Bet nu loģiski, ka nāksies savilkt jostu un atteikties no šādām tādām ierastām/pierastām lietām.
not_for_sale - piemēram, kaut vai pārkrāsot sienas tiešām neko daudz nemaksā :D Aizkari arī ir dažādās cenu grupās, domāju, ka visu ir iespējams atrast, ja meklē. Tām, kas pašas prot šūt - ideāli! :) Spilvenu jau nu gan pat es prastu sašūt, ar rokām pat :D Vēl jau var pārbīdīt mēbeles, visu citādāk pārkārtot, var pastaigāt pa dažādiem veikaliem, pameklēt lietas, kas iepatīkas, un tad jau tālāk ir izvēle - nopirkt, piemēram, jaunas kurpes vai kko skaistu mājām :D Tik tiešām nezinu, cik kura ir saņēmusi, bet kkādu naudu bezdarbnieku pabalstos taču jūs, meitenes saņemat, labi, ja tā nauda ir tiešām ļoti maziņa, tad daļa manu ieteikumu nederēs. Par pārējiem - ar draugiem var satikties arī mājās, padzert tēju, nav obligāti kkur iet. Tagad, kad labs laiks, var arī vienkārši tāpat pa āru pastaigāties, ja ir vēlme ieiet kādā kafejnīcā - var ieiet kādā lētākā, paņemt to pašu tēju vai kafiju, laiku pa laikam arī tas neprasa lielus līdzekļus. Bet pirmais, ko ieteicu, bija sports! Ar to var nodarboties visur un vienmēr, tas nu noteikti neprasa līdzekļus! Var ārā skriet, mājās lekt ar lecamauklu, vingrot, stiepties! Arī tur iespēju ir pietiekami. Gribu vēl šo to uzrakstīt, bet bail, ka nepietiks vietas, tādēļ rakstīšu vēl vienu komentāru :D
17.03.2011 00:45 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Tātad :D Sportu noteikti iesaku pilnīgi visām. Skatoties tālāk no lietām, ko ieteicu – nav vēlmes skaitīt, bet tur ir apmēram puse uz pusi lietas, kam nepieciešama nauda, un kam nav. Tās, kurām tas interesē, var domāt par savu biznesu, tas neko nemaksā. Laba ideja vienmēr var atmaksāties. Var arī vienkārši meklēt informāciju par kādu sev interesējošu lietu, izglītoties – arī tas neko nemaksā! Uzzināt kko jaunu. Tās, kas studē, var veltīt vairāk laika mācībām. Lai pamainītu interjeru, var būt nepieciešami nelieli līdzekļi, bet ar radošu pieeju arī var daudz ko panākt, var tik tiešām kaut vai pārkārtot māju, pirmīt arī šo to jau pieminēju. Lasīt grāmatas – brīnišķīgs laika pavadīšanas veids, kas neprasa itin nekādus līdzekļus, ja vien kaut reizi mūžā ir dzirdēts tāds vārds kā bibliotēka! Ar draugiem, kā jau rakstīju, arī var satikties, netērējot naudu. Uz kino – jā, tur gan nepieciešama nauda, ja naudas nav, var rīkot kino vakarus mājās! :) Receptes – tās gan ir ļoti daudz un dažādas, un esmu pārliecināta, ka pilnīgi noteikti ir atrodamas arī tādas receptes, kas neprasa nez kādas sastāvdaļas, un ko neesat vēl mēģinājušas. Ēst taču tā vai tā ir jāgatavo? :D Valodas pašmācības ceļā – jau minēju, to var darīt tad, ja paši pamati ir zināmi, varu sniegt uzreiz piemēru - ir ļoti jaukas grāmatiņas „... valoda 15 minūtēs” vai kas tamlīdzīgs, iesākumam noder, ja ir zināms, kāda ir izruna. Maksā kādus 4 latus, ja nemaldos – tas, manuprāt, nav dārgi un ir ieguldījums sevis pilnveidošanā. Protams, perfekti valodu neiemācīsies, bet vismaz kkādas minimālas zināšanas būs, un viss, kas tiek darīts, taču tiek darīts priekš sevis! Tāpat var atsvaidzināt arī esošās valodu zināšanas, lasot grāmatas, rakstus internetā, vislabāk skaļi, lai nezaudētu arī runas prasmes :) Garšaugi podiņos arī neprasa milzu līdzekļus un vēlāk nav jāpērk veikalā, turklāt noder arī kā interjera elements un atsvaidzina skatu virtuvē. Iztīrīt datoru no veciem failiem – tas gan ir pieejams tikai augstākajai sabiedrībai :D :D Vēl taču var arī sakrāt vietā jaunus failus – atjaunot mūzikas krājumus, noskatīties jaunākās filmas. Fotogrāfiju atlase arī ir bezmaksas pasākums, līdz brīdim, kad jānes attīstīt – bet to var darīt pamazām. Alternatīva – ja nedēļā apēd vienu lielo jogurtu, kurš maksā, hmm, vidēji kādus 70 santīmus – divas nedēļas neēdot to jogurtu, var attīstīt kādas 20-25 fotogrāfijas. Pastaigas un fotografēšana arī naudu neprasa, tāpat kā laiks, kas veltīts sevis sakopšanai! Nesaprotu, kādēļ daudzas metās man virsū par ieteikumiem, kā reāli aizpildīt dienu, uzsverot tos, kur nepieciešams „daudz naudas”, lai gan lielākā daļa no manis ieteiktajiem to nemaz neprasa! Pie tam autore uzdeva jautājumu, kā aizpildām savu brīvo laiku, un es atbildēju, kā to aizpildītu es, ja man tāds būtu! Un rakstīju to visu labu gribot, ja nu kādai noder kāds no maniem ieteikumiem. Tagad tiešām redzu to, kas šeit daudz diskusijās pieminēts – ka nevienai nekad nav labi, iesaki, ko gribi! Mēģini palīdzēt, bet izrādās, ka esi idiots pēdējais, jo iesaki to, kas redz normāliem cilvēkiem neder :D :D :D
grecia – Tev jautājums, kādā ziņā ironija? Un kas tad, Tavuprāt es esmu? Ja Tev ir aizdomas par manu identitāti un vēlies par to padiskutēt, droši, mans e-pasts [email protected]! ;) Ja domāts bija kontekstā ar Tavu turpmāko tekstu par to, ka - „Parasti ir tā, ka tie, kuriem ir darbs, domā, ka tiem, kas nestrādā, ir nauda, līdz ar to dod visādus "labus" padomus, piemēram, iet mācīties visādos kursos (kuri, protams, ir "bezmaksas"), paaugstināt kvalifikāciju, elementāri samācīties visādas valodas (yeah right :D ) blā blā blā” – tad zini, ka darba man uz doto brīdi nav! Bet ne visiem, kas nestrādā, nav naudas, katram tā situācija ir pilnīgi citādāka! Un drīksti man paskaidrot, kas tajos manos padomos tik šausmīgs vai neadekvāts, ka nevarētu, iespējams, vēl kādai noderēt? Turklāt – par kursiem nebiju ieminējusies pilnīgi nevienu vārdu, lai gan kursus arī iesaku – NVA kursus, kuri ir bezmaksas un par kuriem turklāt maksā stipendiju! Par valodām – tas no katra prāta spējām atkarīgs ;) Zinot izrunu, nekā grūta tur nesaskatu! Pati kādreiz pašmācības ceļā iemācījos nedaudz franču valodu, tā, lai vismaz kko spēju saprast, ko cilvēki runā un vienkāršākās izmantojamās frāzes utt., bet tad pametu novārtā, jo nebija laika. Neuzskatu to par neko neiespējamu! Un laikam vēlreiz atkārtošos, bet gribu uzsvērt to, ka diskusijas autore uzdeva jautājumu, kā bezdarbnieces aizpilda savu brīvo laiku, es atbildēju! Kam noder kāds no maniem variantiem, man prieks :) Kam nē, mans mērķis nebija uzskaitīt bezmaksas izpriecas, lai visas bezdarbnieces lēktu gaisā no priekiem un nu nevarētu izvēlēties, ko nu tagad darīt, katram savs!
17.03.2011 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
visvairāk man besī tie teksti no sērijas ''nesaprotu,kā var neatrast darbu.manas māsas drauga māsīcas draudzenes tēva draudzene gan vienas nedēļas laikā krutu darbu atrada.nesaprotu,kā jūs nevarat atrast.''.Jēziņ,katram ir sava situācija.tas,ka vienam kkādam kadram paveicās nedēļā vai divās atrast nenozīmē,ka tās,kam tā nepaveicas ir kkādas sliņķes.Ne visiem tik ļoti paveicas.Turklāt,katram ir savs pieredzes līmenis,zināšanas,izglītība utt.
17.03.2011 01:16 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Vai, briedis mums uzrakstīja super pilnveidošanas programmu arī strādājošām, jo ir tak brīvdienas, atvaļinājumi un neviens jau nestrādā "sutkami" :)


Tiešām tizli, ka kāda baigi brīnas, ka nevar atrast darbu, nju neveicās kādai, vai arī tas "savas" darbs gaida vēl :)
17.03.2011 12:47 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
Es jau gandrīz divus gadus esmu bez darba un nesūdzos :)

Nu, man bik cita situācija, jo es ar bēbi sēžu mājās.
Bet negribas par dabu pat domāt, patīk sēdēt mājās un neko nedarīt :D
17.03.2011 12:50 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Es brieža tekstu pat wordā iekopēju,lai neaizmirstās :D
17.03.2011 13:15 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
vispār jā, briedi, Tev ir taisnība. Vienīgi žēl, ka tik ilgi gaidu tos NVA kursus :-/ a pabalsts ta sarūk.

es arī iekopēšu wordā, motivācijai :D
17.03.2011 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!