Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iemīlēties no jauna

 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009

esat varbūt kāda mēģinājusi, vai tml, likt puisim jusos iemileties no jauna?

piem. pamainit matu krasu, griezumu, drebes, visu uz reiz?

es jutu ka tagad manas attiecibas ir tads vajs posms, un es izdomaju, pilnigi pamainit savu telu, un kad vinu satiksu, lai redz wauu, super...

varbut kada var padalities pieredze, vai ar idejam?

un visiem, kuriem ir grut periods attiecibas, atceraties - nelaujat mazam stridam vai parpratumam izjaukt lielu draudzbu!

veiksmigu vakaru , meitenes!

15.03.2011 22:38 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Es par šito agrāk baigi domāju. Nezinu, citreiz ir tā, ka nogriež matus (kaut ko jaunu), un vai nu nemaz nepamana, vai arī"ā, nogriezi matus. Forši". Man gan liekās, ka likt iemīlēties no jauna (ja mīlestība ir nodzisusi) var tikai tad, ja dzīve mainās radikālāk, teiksim, jauns darbs, jauns stāvoklis sabiedrībā (teiksim, viss kopā, sakopts izskats, izsmalcinātība, varbūt jauns auto, dažādas jaunas nodarbības- treniņi.. ), lai redz, ka Tev dzīvē ļoti labi sāk iet, un ka vairs neesi atkarīga no viņa, vai arī esi ar augstāku pašvērtējumu (nav konkrēti varbūt uz Tevi, bet nu kopumā), un tad ierauga Tevi pavisam citā gaismā..
Tā ar jaunām drēbēm nevienu nepārliecināsi, vairāk tā pašas attieksme pret dzīvi, pozitīvisms, smiekli, tajā visā var no jauna iemīlēties ;) (l)
Lai veicās ! :)
15.03.2011 23:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
jaa, smaids dara lielus brinumus :))
16.03.2011 00:08 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Mans subjektīvais viedoklis:

Man liekas, ka dažreiz likt sevī iemīlēties no jauna, nozīmē pašai no jauna iemīlēties tajā cilvēkā! (l) (l) (l)
16.03.2011 00:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
lasiju, ka sieva uzzinaja, ka viram ir milaka. tad nu gan fiksi vina atcerejas pa sevi-aizgaja uz frizetavu, partapa par blondini, so to piedomaja klat...bet bez rezultata.

ja tiesam grib ko panakt, tad ir dzilak jastrada, plasak jadarbojas.
16.03.2011 19:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nedomaju,ka tev jamainas pilnigi-vins tacu tevi ir izvelejies,jo patic,tada,ka esi! :-) Pamainit kaut ko ,ka parsteigumu, ik pec laika,tas ir nepieciesams-citadi ta vienveidiba tiesam nogalina! :-P
Man tapat ir mazi stridini- nodzivoti vairaki gadi ar viru!Es parasti pec "stridina" atvainojos,ja jutos vainiga-censos par to temu vairs nerunat!Dzive iet uz prieksu! (l)
16.03.2011 20:14 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
No šā gada marta sāku savu pavasara pucēšanos. Pieliku nadziņus, nopirku solārija abonementu, biju šopingā un vēl arī pie friziera biju uz atvesaļošanās procedūrām matiem. Vīriņš uzreiz sašūmējās, saka, kam tad es tā taisos. Jūtu uzreiz lielu uzmanību uz manu pusi. Iemīlēšanās no jauna tā noteikti nav, bet nu vismaz lieku viņam pakustēties ;-)
16.03.2011 20:29 |
 
Reitings 12
Reģ: 16.03.2011
Lai gan jāpiekrīt, ka nevajadzētu mainīties, par cik, vīrietis Tevi iemīlēja kāda esi, TOMĒR esmu novērojusi, ka sievietēm IR tendence mainīties no jaukās meitenes, kuru iemīlēja uz īgno meiteni, kurai nekas nepatīk, vairs necenšas pievērst uzmanību ne sev, ne viņam, ne labajam, kas notiek, bet koncentrējas tikai uz sliktajiem attiecību aspektiem. Tas, protams, nav visiem un vienmēr, tikai pēc pieredzes saku, daudz tādu gadījumu redzēts. ;-) Un tad jau, principā, tā vairs nav sieviete, ko iemīlēji.
Pati nesen novēroju, ka tiklīdz mans puisis saprata, ka apkārtējiem ir interese par mani, sāku vairāk smaidīt, priecāties ar draugiem - bija bijis tāds mierīgais posms - pati jūtos ļoti labi šobrīd un viņš arī to pamana un izskatās, ka viņam patīk un piesaista (l)
Par matu krāsu - tās gan ir pilnīgas muļķības, lielākais vairums pat nepamana izmaiņas (tiešām!) Biju blondīne, nākamajā dienā brunete un, kad jautāju par izmaiņām vairākums mani vīriešu dzimuma pārstāvji draugi atzina, ka nav pamanījuši, ka matu krāsa cita, tikai, ka izskatos labi šodien. :-P
Tas ir pilnīgi individuāli, bet noteikti jāsāk ar sevi iekšēji no sākuma, pēc tam vari variēt ārēji, kā pašai liekas atbilstoši. :-)
Bučas. Lai veicas!
16.03.2011 20:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
dita- mans virs vienmer smejas,ka ta skaista apaksvela,piemeram , dara priecigas mus pasas-biezi viriesi nepamana tiesam daudzas lietas-man patika ,ka uzrakstiji par ignumu!Ta tacu ir biezi...! :-D
16.03.2011 20:46 |
 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010
Tu joprojām esi kopā ar viņu? Vai arī jums ir pauzīte?
Es nezinu.. man liekas mission impossible. Bet ja gribasspēks ir liels ,mēģināts nav zaudēts. Tīri vizuāli vari padarīt savu tēlu svaigāku, dzīvespriecīgāku, velc papēžus, svārkus, bet tā lai izskatās gaumīgi, nevis lēti. :-D Taču pavasaris klāt, tā ir iespēja izpaust sevi. Esi jautra, jauka, smaidīga, tādu pie kuras gribas pieiet un parunāties. Esi noslēpumaina, jo tas visvairāk vilina vīriešus, ka viņi nezina, kas notiek sievietes galvā. :-)
Vēl varu ieteikt paflirtēt nedaudz ar citiem vīriešiem, likt viņam redzēt, ka arī citi vīrieši tevi iekāro, jo viņā atkal var pamosties mednieka instingts. :-)
16.03.2011 23:27 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
domāju, ka varētu tā kā flirtēt ar viņu, ķircināt, uzvesties nevis tikai kā savējai meitenei, pie kuras pierasts un nav nekādas izlikšanās, bet atgādināt arī par to savu pusi, kas bija redzama sākumā.
17.03.2011 19:17 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Man pašai nekas tāds nav bijis aktuāli. Taču man ir dažas draudzenes, kuras, šo to mainot, ir panākušas ievērojami lielāku vīriešu uzmanību. Mērķis gan nebija iemīlināt sevī puisi, ar kuru ir attiecības. Taču ne jau mainot matu griezumu, vai ģērbšanās stilu, bet ... pievēršoties fitnesam. Pareizs uzturs un nodarbības fitnesa zālē padara slaidu un vingru augumu, izkopj stāju. Vīrieši uzreiz pievērš daudz lielāku uzmanību. Turklāt, šīs draudzenes jau pirms tam nebija nekādas resnules, vai nesportiskas, bet, neskatoties uz to, efekts bija pamatīgs.
15.03.2020 20:25 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Uzķēros uz vecas diskusijas ???
15.03.2020 20:26 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Tagad izskatās, ka es esmu izcēlusi vecu tēmu. ? Patiesībā tas bija trollis, kas nu ir dzēsts.
16.03.2020 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits