Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viesmīles darbs UK

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

čau!

šodien bija darba intervija ,kurā man piedāvā viesmīles darbu. 4dien būs jāpastrādā 4h un japarāda sevi no labākās puses.

Jautājums meitenēm, kurām ir pieredze šādā darbā tieši ārzemēs.

Uz cik lielām dzeramnaudām picērijā var cerēt? Nu tā vidēji,pēc pieredzes .. Ja tas ko izsaka, tad picērija saucās ''pizza hut'' . Kaut kas līdzīgs kā Latvijā čilli pica.

Es esmu nenormāli sastresojusies,jo viņš man neiedeva pilnīgi nekādus materiālus no kuriem pastudēt ēdienkarti, kā es varēšu apkalpot klientus ,ja es pat nevienu picu un saldo ēdienu sastāvdaļas nezinu.

+ tie angļu cilvēki nereti ir cimperlīgi un izvēlīgi.. Stress var sākties. :-D

Es būtu dikti pateicīga,ja kāda meitene varētu bikīt apskaidrot to darba sistēmu un kā pēc iespējas labāk ar klientiem apieties, varbūt ir kādi spec knifi? :-D

Piemēram, es zinu tikai to, ka ir ļooti daudz jāsmaida un būtu ļoti vēlams ēdienreizes vidū pieiet pie galdiņa un apvaicāties vai viss kārtībā. Vsjo , pieredzes man nav praktiski nekādas. :-|

15.03.2011 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
nternetaa eedienkarte nav?? :-P
15.03.2011 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
internetaa :-D
15.03.2011 17:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui lidzigi tu runa, tik es LV stradaju, iedeva edienkarti izzinat virsviesmiliem(itka tie kas pienem pasutijumus), a es biju viesmilite(tik atnesu un novacu).. reali mums nedeva ari izzinat edienkartes un dzerienkartes, kautgan mums ari nacas apkalpot cilvekus u izskaidrot kas ir un kas nav taja ediena un gadijas daznedazadi cilveki :) un katru dienu bija sava zupa un kas bija un kas vairs nebija.. tas bija nepatikami, bet kad bija brivie laiki, nemu un parlasiju kas mums ir ...
15.03.2011 17:56 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Kaut kādas jau,protams , ir ..Bet nevar zināt kāds ''derīgguma termiņš'' viņām . bet laikam būs jāstudē tās pašas.. labāk kaut kas, nekā nekas.
15.03.2011 17:57 |
 
Reitings 91
Reģ: 29.01.2009
Par nozari gan nezināšu, bet varbūt ēdienus vari "pastudēt" mājas lapā
www.pizzahut.co.uk
Manuprāt, ir svarīgi, ja viesmīlis spēj atbildēt uz klienta jautājumiem par ēdienu sastāvu. Dažiem ir alerģija no atsevišķiem produktiem, tāpēc būtu jāmāk atbildēt, ir tāds konkrētajā ēdienā vai nav. :-)
15.03.2011 17:58 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Eh, atceros savus UK klientus. Tas bija "košmars", ja vel uztrāpījās seniori. |-) Es gan strādāju viesnīcā restorānā.

Mums ēdieni katru dienu mainījās un tikai pirms nesām zālē, pateica, kas ta ir. Tātad momentā bija jāiemācās-pirmais, otrais, saldais-kas un kā gatavoti.
Nezinu, picērijā jau vajadzētu būt pastāvīgai menju, bet, tiešām vai interentā nav?
Vai varbūt ieej pati, paskaties. Uzreiz jau neuzskriesi virsū tam ar ko bija interevija?
15.03.2011 17:59 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Jap, es tieši par tām alerģijām ar uztraucos.
Man draudzene strādā maķītī, un pat tur cilvēki pamanās ar savām amīcijām pilnīgi jaunu burgeri pasūtīt.. tad tur gurķu vietā sīpoliņus, kečupa vietā sour cream, salātlapas nevajag- sieru dubultā utt.. kas darīsies ,ja man tulīt picām šitā diktēs.. uī, pa smago.. bet es tik pa to naudu domāju, vienīgais stimuls. :-D
15.03.2011 18:00 |
 
Reitings 212
Reģ: 07.03.2011
es agrak stradaju ari uk par barmeni tad man nebija valodas vispar gandriz nekadas un man bij bail ka es nemacesu runat un uztraukums bij liels. bet man palidzeja tas ka anglu viriesi itipasi bij loti saprotosi un vini ar mani runaja saprotamak ta lai es varetu vnus saprast. jaa nenoliegsu to ka bij sievietes kuras naca uz turieni un nepieversa uzmanibu to ka es neesu no anglijas tad vinas speciali mani velejas iegazt pasutija vienu dzerienu tad teica ne es to nesutiju utt. es ceru ka tev bus viegli jo tomer uk cilveki ir pieklajigaki neka lv... lai veicas.;)
15.03.2011 18:02 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu par to pieklājīgumu, hhm. es pastrīdētos :-D
Es gan īpašs gadījums, jo atšķīros ar to, ka man nebija lieko kg, līdz ar to man vismaz reizi dienā teica,ka iedošot naudu, lai es paēdot, vai skaļi aprunāja (ķip, es piegāju, un viņi uzreiz sāka runāt, domājot, ka es nesaprotu), ka esmu par tievu, noteikti slima :-D
15.03.2011 18:13 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
neuztraucies, buus labi, ja vien neesi ar kaajminamo domaashanu! :-D

galvenais - esi ljoti laipna un smaidiiga, apjautaajies klientam 'how are you today', tas ir UK labais tonis :-)
un esi vispaar peec iespeejas runaatiigaaka :-)

par menu - noteikti izstudee to internetaa kaa jau meitenes te mineeja! centies peec iespeejas vairak atcereeties no taas, lai jau pirmajaa dienaa atstaatu uz savu bosu iespaidu :-)

lai veicaas! ;-)
15.03.2011 20:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits