Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribās citu darbu, bet bail kaut ko mainīt...

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Sen apsveru iespēju aiziet no esoša darba, jo nesaskatu baigās karjeras iespējas (man kā mežazim tas ir svarīgi tīri savai pašapziņai), jo lai šajā jomabaigi kaut ko sasniegtu ir jābūt vecim ar specifisku tehnisko izglītību, nevīs vecenei ar vēstures bakalauru :)

Man ir bijusas haltūras, vienreiz piedāvāja darbu tuvajā nozarē, nobremzēju, tagad ir iespeja stradat darba par kuru sapņoju universitātes laika, bet saņemtu kaut ko tikai baigas veiksmes rezultātā (tas nav klientu piesaiste, bet būtu itka , ka gadu var nesaņemt neko, tad no liela "atklājuma" - vairakus tukstosus... es atkal bremzēju....

Man tik ljoti svarīgi arī stabilitate un superīgs kolektīvs.... Bet laiks iet...

Izdomāju stud et biznesa vadību, bet saprotu, ka tādu speciālistu ir LV tūkstošiem...

Tagad pilnīgi fiziski gribu kaut ko mainīt, jo nevaru skatīties uz vienu cilvēku darbā (attiecības nav sliktas, drīzāk uz "dienesta romāna" robežas, un tas ir smagi, vismaz man... :( ).

Gribēju braukt prom, bet dažu lietu dēļ (tiesas, kriminallieta utt.), nevarētu... drīz prasīsu ka ta sīkā ar ko labāk noindēties... tikai tas man nevajg, jo vairakus gadus atpakaļ, loti sen jau megināju, vairs negribas...

Bet nekad nedomaju, ka ta pieradīsu pie darba, ka pilnīgi jugsos nost!!! Vel visas runas apkart, ka tagad grūti kasut ko atrast...

Sanāca baigi gari un bezjedzīgi, bet no izmisuma jau pirmo reizi nodzeros majas vienatnē tikko...

Zinu, ka neviens neizlems mana vietā, bet gribās Jus dzirdēt... :)

Jauku vakaru, meitenes :)

15.03.2011 00:38 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Saprotami. Es arī 5 gadus strādāju vienā vietā bez izaugsmes un nevarēju saņemties mainīt darba vietu. Pag. gada nogalē saņēmos :) Tagad ir labi, labāk nekā bija, bet... Man sākās ārprāta flirts ar vienu kolēģi, kaut gan man ir draugs. Un tagad to kolēģi atlaida, jo viņš sastrādāja ziepes... Man šķiet, ka tā ir zīme man - neielaisties ar viņu, vēl jo vairāk, ka tagad viņš vairs nebūs diendienā blakus.
Nobriesti un piedzīvo izmaiņas!
15.03.2011 00:45 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Man arī ir 5 gadi :) Likām kaut kads lūzuma brīdis...

Visvairak baidos, no tā, ka citā darbā nebūs tik forši cilvecini blakus, atosfēra, jo neskatoties uz visu, joprojām cilvēku dēl eju uz darbu ar prieku, nomoka tikai apzina, ka bremzēju (varbūt pie vainas, ka uznemos vienu projektu, bet tas neizdevas, ne manis dēļ...), un ka bojaju attiecibas ar to iemilesanos, kas ne pie ka laba nenovedīs (tapēc arī man nekā nav, to nepielauju, viņš - ari)....
15.03.2011 00:53 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
es arī trīs gadus sēžu vienā un tajā pašā vietā... ir parādījusies iespēja kaut ko mainīt un tā laikam arī būs jādara... ja neizdosies tad protams tiks sēdēts tepat, bet nu.. centīšos... :-)
15.03.2011 01:08 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Dzīvē vajag mainīt lietas, lai nav rutīna. Bailes mūs bieži vien kavē.
Bet viss kas notiek, ir uz labu, to vnm vajag atcerēties! Saņemies! :)
15.03.2011 01:18 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Paldies, meitenes :)
15.03.2011 01:32 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Man ari tapat, gadu un atmosferas zinja.
Ik pa bridim parskirstu cv.lv
Neesmu sanemusies vel sutit cv, baidos ka izkritishu kur delj valodu zinashanas, meginu ko atkartot..
15.03.2011 01:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
reizēm pienāk laiks kaut ko mainīt dzīvē, un ir jāsper tas solis uz priekšu... man ir/bija labs darbs.... es šodien no tā aizgāju, jo sapratu, ka dzīvē gribu darīt ko citu, un firmas principi neatbilst maniem dzīves principiem...
meklēju astrologu, zīlnieci, lai saprastu ko darīt... sapratu, ka atbildi var atrast tikai sevī,,..
15.03.2011 01:52 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kaut vai saraksti visus plusus tagadejam un nakotnes darbam.
Bet plusus ne tikai pasam darbam, bet ari tam,ka Tu tagad juties un ka justos tad. Izverte. Ja tomer juti, ka bus labak ne seit, tad saproti, ka tas ir tikai Tavas bailes, kas ir visai logiskas. Tikai mulki nemaz nebaidas! :)
15.03.2011 02:09 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Es rakstīju jau, bet plusiņu vienalga vairāk, pie tam, man jau nav ar ko salīdzināt, jo no pāris variantiem atteicos, viens ir tāds, kur var darīt - darīt un nedabūt neko, tas gan mani biedē :)
15.03.2011 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits