Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VAKSĀCIJAS kursi?!

 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, meitenes.

Vēlējos uzzināt, jo varbūt kāda no šejienes ir ar to saskārusies.

Vēlos iziet vaksācijas apmācību kursu, taču nu nemaz un neko nezinu par skolām,kas to piedāvā. (googli esmu izpētījusi un tik vien kā cenas uzzinājusi, vairāk info nekāda).

Vienkārši nevēlos tikai samaksāt ttos 3ols un man pateikt - uzliec vasku un norauj spalviņas.. tātad-kur iespējams gūt normālas zināšanas un pasniedzējs ir ieinteresēts tajā,ko dara?

Un vai nezinat, kur notiek apmācības ar Depileve materiāliem?

14.03.2011 13:25 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
http://www.crazynails.lv/final%20html/vaksacija.html
es gāju uz šiem kursiem gadu atpakaļ. Ir ok, nav ne vainas. Tagad pati strādāju, bet pateikšu tev tā, ka viņi ir, protams, ieinteresēti, lai tu lietotu viņu produkciju, tā ir jebkurā vietā, bet es pati piemeklēju materiālus ar kuriem man ērtāk strādāt. Tev domāju būs tieši tāpat, katrs piemeklē sev pats ar ko patīk labāk strādāt.
14.03.2011 14:12 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Nu man personīgi par CrazyNails nav visslabākais priekšstats radies, tapēc es tur neietu!

Paskaties kosmetoloģijas koledžas piedāvāto apmācību:)
15.03.2011 21:13 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.08.2009
Es mācījos Rīgas Starptautiskajā Mācību Centrā, un ja godīgi - biju ļoti vīlusies. Izvēlējos šo variantu, jo tas bija salīdzinoši lētāks, un beigās arī dabūju to, par ko biju samaksājusi - pasniegšanas stils likās nepārliecinošs un lēts. Visu sev nepieciešami informāciju par tehniku, pirms un pēc līdzeklīšiem, vaskiem utt. saņēmu un, protams, beigās arī sertifikātu, bet būtu gribējies augstāka līmeņa servisu. RSMC apmāca ar clean&easy un aktīvi aicina šos līdzekļus arī iegādāties, bet man pašai sava galva uz pleciem. Paeksperimentēju, ar kuriem man labāk patīk strādāt un pie iecienītajiem produktiem arī pieturos.
Jāatzīst, ka pēc apmācībām vēl kāds laiciņš paies, kamēr piešausies roka, jo prakse ir vajadzīga daudz un dikti.
16.03.2011 15:48 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Kur pērkat vaskus?
30.11.2014 22:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits