Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rsu juristi

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009

Ko domājat par šo augstskolu, tieši par juristiem?

grūti iestāties? kāda konkurence?

kāda izaugsme pēc beigšanas?

08.03.2011 20:57 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
iestaties viegli. ka tik maksa. man draudzene, kas ir stipra viduvejiba(sekmes), eksos d, c limeni aigaja tur.
pec beigsanas tevi visi gaida atplestam rokam un sola lielu algu-not!!!
08.03.2011 21:07 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
sniedzu dokumentus uz turieni pirms 2 gadiem. Tas man bija kā rezerves variants. Tika uzņemti tur pilnīgi visi, kas iestājās.

Tā kā tiku LU, gāju uz turieni un esmu priecīga, jo, manuprāt, LU tieslietu studiju ziņā ir galvastiesu pārāks par Stradiņu universitāti, tā kā iesaku labāk studēt LU JF.

Kāpēc tieši uz Stradiņiem domā doties?
08.03.2011 21:12 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Esmu mācījusies vairākās augstskolās un secinu tikai vienu - gandrīz viss atkarīgs tikai no cilvēka paša :-) Ja grib papīru, dabūs. Noliks eksāmenus ar to ko pasniedz augstkolā. Bet ja grib būt labs savā profesijā, paralēli lekciju materiāliem jālasa ntā literatūra un daudz, daudz pašam patstāvīgi jāizglītojas, jāmeklē info, vajadzīga prakse utt
Augstskolā nav vaina ja cilvēks ir spējīgs (pašam daudz daudz jādara papildus un vajag lielu motivāciju) tāpat kā par dejotājiem kam spiež apavi :-D

mums kursā arī ir duadz studentu, pieļauju vairums dabūs papīru, nu un? Par to kādas iespējas pēc augstskolas beigšanas neviens nevaram spriest - ne vienmēr teicamnieks tiks darbā, un var gadīties ka kādi ne tik labs tiks caur pazīšanos, un tikpat labi kāds kam ne tik labas sekmes bijušas, būs praksē ieguvis pieredzi un reali spēs darboties labāk nekā teicamnieks :-D
Izaugsme nav atkarīga no augstskolas, bet cilvēka zināšanās un prasmēm reālā darbā. Tas ir mans viedoklis.
09.03.2011 04:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits